Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 12 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz.

Autor Wiadomość
Karpik Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 694
Dołączył: Oct 2009
Reputacja: 180 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 3.00
Post: #371
RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz.
Sprawdź:
w USA nie we francji tak
03-03-2010 17:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
7wgxfyx Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 51
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 5 +

Forum Gold: 0.00
Post: #372
RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz.
W u.s.a jest seal tax w zależnosci od stanu od 8 do 9 procent .we Francji podatek vat jest narzucony na przedsiębiorców i osoby prowadzące działalność gosopdarczą wynosi mniej niż w Polsce bo 20% .Osoby prywatne takie które sprowadzają rzeczy na własny użytek ,watu nie płacą ! .W Stanach nie ma czegoś takiego że kupujesz laptopa w Ohio i leci on do NY a przy odbiorze płacisz . Tylko kiedy firma jest zarejestrowana np: Lockerz w NY (poprawcie mnie jesli sie myle) wtedy jest doliczany sale tax ,ale oni i tak to sobie odliczą więc ten podatek jest niewyczuwalny jeśli chodzi o cene.

Czegoś takiego że przy odbiorze trzeba płacić characz ,za wygrany prezent za który się zapłaciło wirtualnymi punktami TEGO NIE MA W USA,FRANCJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111
aha zapomaniałem sale tax nie jest naliczany w usługach internetowych !! ,wiec nie obejmuje Lokerz

7wgxfyx, członek http://zarabiam.com od Mar 2010.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-03-2010 17:35 przez 7wgxfyx.)
03-03-2010 17:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mozambik1 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 143
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 26 +

Forum Gold: 0.00
Post: #373
RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz.
Napisz nowa ustawę na temat naliczania cła i vatu, może Ci się uda ja wprowadzić w życie np jakąś petycją albo nie wiem czym... nie znam się na tym kompletnie w technikum tego nie uczą Tongue
03-03-2010 18:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Devillek Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 20
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #374
RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz.
poprostu polska musi wyjśc na plusie z tego . rozumiem gdyby szła ta kase dla nie dożywionych dzieci ale ona idzie dla nich. wole już mieszkać w chinach -.-.
03-03-2010 18:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MyBijacz Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 194
Dołączył: Nov 2009
Reputacja: 18 +

Forum Gold: 0.00
Post: #375
RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz.
Brawo, w chinach nie masz google, a używać możesz tylko stron chińskich Big Grin
03-03-2010 18:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mozambik1 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 143
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 26 +

Forum Gold: 0.00
Post: #376
RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz.
No to by się przeniósł do Japonii, tam raczej google maja Smile
03-03-2010 18:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
7wgxfyx Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 51
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 5 +

Forum Gold: 0.00
Post: #377
RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz.
Cytat: Zamknij mordę, co ty sobie kurwa myślisz. Powiedziałem coś na ciebie? TO na co mnie wyzywasz. Było napisać to co masz do napisania a nie wyzywać. Bo się znalazł 30 latek możesz i mieć 60 lat i mało mnie to będzie obchodziło. To co chciałem powiedziałem, nikogo przy tym nie obraziłem więc przemyśl swój następny post jak masz zamiar na mnie wrzucać.


Nie będę juz tobą dyskutował ,bo od razu widzę że ma do czynienia z gówniarzem :-)

robisz z siebie ofiarę teraz , po tym jak pisałeś o kasowaniu konta z powodu cła o użalaniu się jak dzieci , tu się nikt nie użala a ja najwyżej byłem wkurwiony jak przyszło mi zapłacić 1250zł za imacka.

a byle kto nie będzie mi mówił kiedy mam zamknąć mordę

log out



Cytat: Ale wy macie problemy, nie dość że za darmo mamy praktycznie to jeszcze wam źle bo cło Oo. Jak wam się nie podoba to usuńcie konto na LOCKERZ i do widzenia. Żalicie się tu jak jakieś dzieci, jak macie z tym problem to idźcie poczytać prawo polskie, wszystko jest tam wytłumaczone...

7wgxfyx, członek http://zarabiam.com od Mar 2010.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-03-2010 19:00 przez 7wgxfyx.)
03-03-2010 18:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MyBijacz Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 194
Dołączył: Nov 2009
Reputacja: 18 +

Forum Gold: 0.00
Post: #378
RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz.
łał ty to masz gadane Big Grin nie no jestem pod wrażeniem. Nikt tu z siebie ofiary nie robi, to że masz pojęcie o takich rzeczach nie znaczy że możesz wyzywać innych. Bo nie jesteś jakimś tam pępkiem świata.
Peace!
03-03-2010 19:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

DonHoracy Offline
Expert
*

Liczba postów: 765
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 355 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #379
RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz.
Po prostu jak przychodzi paczka to trzeba się kłócić z nimi i tyle. Przecież my nie płacimy za to tylko dostajemy a wg. naszego polskiego zjebanego prawa nie mogą naliczyć w takiej sytuacji podatku. Jeżeli tak zrobią to macie się prawo odwołać i tyle. Można to zrobić również po otrzymaniu paczki.
03-03-2010 20:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Killian Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 59
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #380
RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz.
(02-03-2010 19:39)Zythus napisał(a):  Z każdego państwa 3-ciego świata, gdy do krajów UE idzie paczka się płaci. Smile To nieuniknione raczej.

A za gry , filmy , książki podobno się nic nie płaci ani cło ani vat 100% free , to zle słyszałem ?? Tongue a 2 strony wcześniej była rozmowa i posty z moim udziałem Big Grin i odp. Super moda Alcor z jego potwierdzeniem Tongue
Czekam na odp. Zythus(a) i na wypowiedz na ten temat Tongue xD

Killian, członek http://zarabiam.com od Feb 2010.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-03-2010 20:54 przez Killian.)
03-03-2010 20:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Lockerz Mobile ! Lockerz w Twoim telefonie DDK 21 9,431 12-02-2011 11:02
Ostatni post: Lubelak

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: