Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Zamknięty]Zostań członkiem EKIPY Zarabiam.com !

Autor Wiadomość
Yanke$ Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,605
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 608 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #61
RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com !
Sprawdź:
Uważam, że bardzo nadaję się na rangę tutora, gdyż:
1.Mam bardzo dobrą ortografię i prawie nigdy nie popełniam błędów ortograficznych.
2.Jestem uprzejmy, miły, grzeczny oraz nie przeklinam.
3.Mimo iż ostatnio mnie nie było (szkoła), powracam do aktywności i obiecuję wykazać duże zaangażowanie w życie forum.
4.Sprawiedliwość to moja zaleta.
5.Jestem obiektywny i nie patrzę na kolegów.
6.Lubię pomagać i sprawia mi to satysfakcję.
7.W Lockerz jestem "starym wyjadaczem" i mogę odpowiedzieć na każde pytanie z nim związane.
8.Uczę się angielskiego już 7 rok, a więc znam go bardzo dobrze.
9.Nigdy nie używam przycisku "odznacz wszystkie fora jako przeczytane", zawsze czytam każdy temat z osobna.
10.Mam to coś !
(11.Kilol może potwierdzić w/w cechy Wink)

Dziękuję za uwagę i proszę o pozytywne rozpatrzenie podania. Nie zawiedziecie się !
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-05-2010 06:08 przez Yanke$.)
24-05-2010 06:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Admin Offline
Administrator
*

Liczba postów: 21,636
Dołączył: Oct 2009
Reputacja: 9974 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 5,582.95
Post: #62
RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com !
Yanke$ zostaje nowym tlumaczem

[Obrazek: zarabiam.com.png]
24-05-2010 11:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukisss Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 358
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 243 +

Forum Gold: 0.00
Post: #63
RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com !
Podanie na tutora/tłumacza.

Droga Administracjo!

Już od jakiegoś czasu chciałem zgłosić się na tutora bądź tłumacza tegoż forum. Wysłuchajcie więc mego podania.
Kilka słów o mnie: A więc na imię mam Łukasz. Posiadam 14 lat. Interesuję się historią Polski, czasem wielkich odkryć geograficznym (1490-1520), kryptozoologią, sportem - uczęszczam do klubu, gdzie biegam. Ponadto chodzę na dodatkowe kursy z języka angielskiego. W przyszłości zamierzam skończyć AWF. W wolnych chwilach siędzę tu na tym forum lub czytam książki fantasy. Słucham hip-hopu. Narazie tyle o mnie. Przejdźmy do sedna sprawy.
Dlaczego chcę być tłumaczem/tutorem?: Chciałbym bardzo opiekować się tym forum. Nie zgłosiłem się tu tylko po to by mieć kolorowy nick, tylko po to bo bardzo chcę pomóc troszczyć się o to forum, a znam bardzo dobrze fora, niegdyś sam je tworzyłem. Nie byłem na TS'ie, gdyż troszkę mam popsuty mikrofon, a naprawię niedługo i nadrobię moją całą nieobecność. Poznałem już kilku ludzi z ekipy i mam nadzieję, że zgram się też z całą resztą.
Dlaczego ja?: Uważam, że nadaję się do bycia tłumaczem/tutorem, gdyż: Od 5 lat solidnie uczę się języka angielskiego i znam go dobrze. Znam się bardzo dobrze na bbcode. Wielu ludziom pomagałem w organizacjach forum. Lubię też organizować dla ludzi konkursy - dopiero założyłem 1, ale z upływem czasu będzie ich coraz więcej. Lubię także pomagać ludziom na TAG - daję czasem odpowiedzi z pytań, dla tych co są leniwi. Niestety jestem teraz w 2 grupie i mam godzinne opóźnienie z pytaniami. Na lockerz jestem od ponad 4 miesięcy i potrafię odpowiedzieć na każde pytanie. Jestem sprawiedliwy i nie patrzę czy to mój kolega, czy wróg. Piszę poprawnie po polsku i staram się nie robić błędów. Jestem aktywny, biorę udział w sondach oraz zbieram LFE$. Udzielam się na SB. Jeżeli mnie przyjmiecie obiecam pomagać temu forum jak tylko będę mógł! Nic nie stracicie, a wiele możecie zyskać. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Pozdrawiam, Lukisss
25-05-2010 18:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Zythus Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,776
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 1306 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.07
Post: #64
RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com !
Podanie na Moderatora.

Droga Administracjo!

Już od jakiegoś czasu chciałem zgłosić się na moderatora tegoż forum. Wysłuchajcie więc mego podania.
Dlaczego chcę być moderatorem?: Chciałbym bardzo opiekować się tym forum. Nie zgłosiłem się tu tylko po to by mieć kolorowy nick, tylko po to, bo bardzo chcę pomóc troszczyć się o to forum. Byłem na TS'ie od stycznia, aktywnie się tam udzielając. Poznałem już kilku ludzi z ekipy i mam nadzieję, że zgram się też z całą resztą.
Dlaczego ja?: Uważam, że nadaję się do bycia moderatorem, gdyż: Wielu ludziom pomagałem, w sprawach Lockerz, ale i w sprawach Qday/TAG. Na Lockerz jestem od ponad 7 miesięcy i potrafię odpowiedzieć na każde pytanie. Jestem sprawiedliwy i nie patrzę czy to mój kolega, czy wróg. Piszę poprawnie po polsku i staram się nie robić błędów. Jestem aktywny, biorę udział w sondach oraz zbieram LFE$. Udzielam się na SB. Jeżeli mnie przyjmiecie obiecam pomagać temu forum jak tylko będę mógł. Nic nie stracicie, a wiele możecie zyskać. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Dodatkowo, moje statystyki są wystarczające wg. kryterii Admina.

Pozdrawiam, Zythus
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-05-2010 07:59 przez Zythus.)
29-05-2010 16:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Xkoniak Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 838
Dołączył: May 2010
Reputacja: 120 +

Forum Gold: 0.00
Post: #65
RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com !
Podanie na Tutora
Droga Administracjo!

Już od paru dni chciałem się zgłosić na Tutora lecz miałem małe problemy ale mniejsza z tym

Kilka słów o mnie :Na imię mi Dorian mam 14 lat.Interesuję się Informatyką znam na małym poziomie PHP na średnim HTML na razie planuję uczyć się HTML później planuję zacząć z PHP a potem możliwe że zacznę z JavaScript uczęszczam do klubu gdzie trenuję Capoeira.W wolnych chwilach siędzę tu na tym forum lub lenie się na łóżku ;].


Dlaczego chcę być tutorem? : Chciałbym bardzo opiekować się tym forum mam dużo pomysłów na rozwój forum. Nie zgłosiłem się tu tylko po to by mieć kolorowy nick czy po to żeby mnie szanowali tylko po to by troszczyć się o te forum!.Zanm się na panelu moderatora w MyBB więc nie będzie problemu z rozdawaniem warnów Smile.Nigdy jeszcze nie rozmawiałem z ludzmi na Team Speaku gdyż nie mam chwilowo mikrofonu ale zamierzam kupić.

Dlaczego ja?: Uważam że nadaję się do bycia tutorem tego forum. Wielu ludziom pomagałem w robieniu forum (php by przemo, MyBB i trochę VB).Na lockerz jestem od ponad 3 miesięcy i potrafię odpowiedzieć na chyba każde pytanie.Jestem sprawiedliwy i nie patrzę czy to mój kolega czy wróg.Zbieram LFE$. staram się udzielać się na SB. Jeżeli mnie przyjmiecie obiecuje pomagać temu forum jak tylko będę mógł czy umiał. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.
07-06-2010 19:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ledo Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 373
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 162 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #66
RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com !
Elo 500

No więc na forum jestem od marca, na początku udzielałem się dość mało (bo większość spraw była omawiana na TSie, o czym za chwile) , jakiś czas temu zaczęło się to zmieniać. Jestem stałym bywalcem TSa, jednym z małego grona 'wyjadaczy'. Udzielam się dość dużo na SB, jeśli trzeba pomóc, pomagam. Chciałbym jakoś więcej przyczyniać się do życia forum, dlatego że poświecam mu i ludziom którzy tu siedzą dużo czasu. Ekipa jest fajna, z większością się dogaduje ^^ Jeśli trzeba (a wiadomo że bedąc tutorem/modem trzeba) potrafie panować nad sobą, nad językiem. Potrafię pisać naszym ojczystym językiem a nie pOkEmOnKoffYm. Jeśli trzeba moge być surowy, ale też jestem osobą która lubi pożartować i może przymknąć oko. Mam mało postów, ale dlatego że nie popieram spamu. Przede wszystkim spamu, osób piszących nie na temat, jak również takich, które zakładają temat nie szukając podobnego. No i przede wszystkim siedzę tu, a nie gdzie indziej, bo są tu zadupczaste parówy i humor jest i wszystko jest git Smile

Więc to tyle, pozdro jou
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-06-2010 23:52 przez ledo.)
09-06-2010 23:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Satan Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,518
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 802 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.03
Post: #67
RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com !
Ave !

Niezręcznie mi tu pisać ale może dacie mi jeszcze jedną szansę ? Widzę że Lukisss odszedł więc reedo sam chyba sobie nie poradzi Tongue
Proszę o nie komentowanie moich tłumaczeń Tongue


Kilka słów o mnie :Mam na imię Michał. Wieku nie podaję bo Banan wie i to wystarczy Tongue Interesuję się komputerami, wszelkimi nowinkami technicznymi, jestem jednym z tych bardziej aktywnych ludzi z TS'a czyli jestem codziennie Tongue Ekipę forum znam Smile

Dlaczego chcę być tłumaczem ? Chcę zostać tłumaczem bo siedzę na komputerze (w dni szkolne) od 4-5 h. do (w dni wolne) 10h. Czyli jestem bardzo często online i zawszę mogę coś przetłumaczyć Tongue Znam się trochę na angielskim to mogę trochę pomóc Tongue A jeżeli chodzi o to że kiedyś byłem tłumaczem to proszę tego nie komentować bo jak mówiła Yennefer z Wiedźmina "Co było a nie jest, nie pisze się w rejestr" Tongue

Dlaczego ja?: Tutaj nie będę się rozpisywać Tongue Znam się na (trochę Tongue) angielskim, jestem aktywny na forum i na TS'ie, chętnie wszystkim pomagam.


@rajmek126p
prosiłem żeby nie komentować -.- Przepraszam ale tłumaczyłem i to trochę. Nic nie poradzę że 4 tłumaczy było i trudno było coś zgarnąć do przetłumaczenia a jak 1-2 razy źle przetłumaczyłem to od razu translator ? No to proszę, przetłumacz sobie coś dłuższego np. email od lockerz to pogadamy ! to jest naprawdę trudne ! Czasami tak składnia zdania jest poplątana że nie można odnaleźć sensu zdania ! Dziękuję ! Dobranoc !
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-06-2010 21:12 przez Satan.)
11-06-2010 17:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
rajmek126p Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,236
Dołączył: Feb 2010
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #68
RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com !
jestem na nie Dla satana !!!tłumaczył z jakegoś translatora.ehhh prawie nic nie tłumaczył
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-06-2010 20:13 przez rajmek126p.)
11-06-2010 20:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Admin Offline
Administrator
*

Liczba postów: 21,636
Dołączył: Oct 2009
Reputacja: 9974 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 5,582.95
Post: #69
RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com !
proszę umieszczać tu wyłącznie podania o pozycje tutora.

[Obrazek: zarabiam.com.png]
12-06-2010 21:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukisss Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 358
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 243 +

Forum Gold: 0.00
Post: #70
RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com !
PODANIE NA TŁUMACZA

Krótka notka od autora: Otóż, jak zapewne wiecie byłem już tłumaczem, ale zrezygnowałem z tego stanowiska z przyczyn osobistych. Postanowiłem jednak powrócić na to forum i czynić swoją powinność, lecz po małej kłótni z Adminem, nie wiem czy przyzna mi ponownie rangę tłumacza.
Słówko o mnie: Chyba wszyscy mnie znają, jestem Łukasz mam 14 lat, rok kończę ze średnią 5.2. Interesuję się historią, sportem, netem, książkami fantasy, Wielką Brytanią i takimi innym sprawami. Biegam w klubie sportowym i to tyle chyba na ten temat.
Dlaczego chce być tłumaczem?: Sam reedo nie poradzi sobię z tłumaczeniem hallway'u, Dailies i maili od/do Lockerz, więc chciałbym mu pomóc, a po tym co wyrabiał Szymik to ... szkoda słów na prawdę. Myślę, że nadaję się do tej pracy. Od 9 roku życia uczę solidnie się angielskiego, więc ogarniam. Chcę pomóc temu forum najbardziej jak to możliwe.
Dlaczego ja?: A więc krótki wykład: Zauważyłem, że tłumaczenia nie są na najwyższym poziomie lub są z translatora, a biedny reedo nie może siedzieć przed kompem 24/7. Chcę tylko pomóc, a nie jak Szymik zbierać reputacje.

Po tej kłótni nie sądze, bym został przywrócony, ale cóż ^^ spróbować zawszę można.
22-06-2010 14:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Vii Zlot Zarabiam.com Admin 43 19,927 09-09-2021 08:00
Ostatni post: Admin
  VI ZLOT ZARABIAM.COM [Zapisy] Admin 31 44,683 09-05-2021 19:31
Ostatni post: lapribbi
  VI Zlot Zarabiam.com - Miejscówka Admin 34 17,974 02-07-2020 22:15
Ostatni post: Ropsont
  Film z 5 Zlotu Zarabiam.com - Praca w Internecie! Admin 13 10,514 28-06-2020 14:28
Ostatni post: Ropsont
  [ZAPISY] Piąty ZLOT użytkowników Zarabiam.com 2019 Admin 49 38,769 15-11-2019 09:14
Ostatni post: Admin

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: