Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Zamknięty]Zostań członkiem EKIPY Zarabiam.com !

Autor Wiadomość
Szymik Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 573
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 195 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #41
RE: Zostań Tutorem zarabiam.com !
Sprawdź:
Witam całą szanowną ekipę.Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę do statusu tutora/tłumacza ,ale najpierw coś o sobie...
Mam na imię Szymon, mam 14 lat, mieszkam w Gdańsku, trenuję koszykówkę i jestem regularnym użytkownikiem zarabiam.com. Od stycznia jestem zarejestrowanym użytkownikiem.Staram się robić użyteczne i estetyczne poradniki. Podejrzewam że wiecie że jestem stałym użytkownikiem TS'a 3 ... . Jeśli chodzi o moje posty i reputy to sami widziecie. Mam nadzieje że dostrzegacie pracę jaką włożyłem w forum (sponsor, filmy, video poradniki) .Mam nadzieję że moja kandydatura zostanie dobrze przemyślana.
Pozdro
Szymik
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-06-2010 17:58 przez Szymik.)
21-04-2010 21:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Buzon93 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 118
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 66 +

Forum Gold: 0.00
Post: #42
RE: Zostań Tutorem zarabiam.com !
Cześć witam wszystkich. Jak się zapewne domyślacie chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na tutora bądź moderatora zarabiam.com. Na wstępie się przedstawię powiem kilka słów o sobie. Więc mam na imię Łukasz lat 17, urodziłem się i mieszkam w Bydgoszczy, aktualnie uczę się w Technikum spożywczym o profilu technik logistyk co jest związane m.in z transportem, pakowaniem towaru itp. Interesuję się piłką nożną za swoich dobrych czasów grałem w Zawiszy BydgoszczCool. Dlaczego chciałbym zostać Tutorem? Ponieważ lubię pomagać ludziom i spędzać dużo czasu na forum może po moich "reputach" widać tylko ,że mam + za pracę graficzne ale jeśli zwrócicie uwagę to nie tylko. Staram się jak najczęściej zaglądać na forum jak mogę są to godziny od 17 do późnego wieczora no chyba ,że jest wolne. Jestem z wami od stycznia jak i z Lockerz także, wiem jak wszystko funkcjonuje. Mam nadzieję ,że moje argumenty chociaż trochę was przekonały. Dzięki wielkie za uwagę. Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-04-2010 21:02 przez Buzon93.)
22-04-2010 20:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lookso Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,324
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 792 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #43
RE: Zostań Tutorem zarabiam.com !
Witam! Mam na imię Paweł.
Moja przygoda z Lockerz.com zaczęła się w Listopadzie 2009 roku. Stwierdziłem, że fajnie zdobyć coś za free.
Szukałem forum o Lockerz i zarejestrowałem się na najlepszym jaki mógłbym znaleźć :idea:.
Mam napisanych już wiele postów w tym sporo udzielających pomocy user'om (wszystkie posty to ponad 1000). Dużo czasu spędziłem online (Już ponad 1 Miesiąc). Rozmawiam przez TS'a. Widziałem już wiele restocków i mam już parę nagród. Rozpowszechniam Zarabiam.com poprzez zdjęcia nagród, filmiki na YouTube, pokazywanie znajomym filmików zrobionych przez nasze forum, itd. - ponieważ to dzięki wam dowiaduję się nieraz wiele cennych informacji.
Na Zarabiam.com jestem zarejestrowany od 31 Grudnia 2009 - więc śledzę poczynania tego forum już od dawna Cool
Dobrze znam BB-Code oraz HTML ponieważ jestem adminem kilku stron, które sam zrobiłem od początku. Lubię tworzyć i edytować grafikę (głównie w Photoshopie), robię filmiki i odpowiadam często na pytania użytkowników tego forum, staram się nie popełniać błędów ortograficznych, jestem moderatorem w grze przeglądarkowej i nie lubię powtarzania się wątków lub tematów, więc zanim coś napiszę to sprawdzam, czy już takiej odpowiedzi nie ma
Dlatego bardzo chciałbym dołączyć ekipy Zarabiam.com Wink
Pozdrawiam, Lookso.

Mój przykładowy filmik Wink



(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-03-2011 19:35 przez Lookso.)
01-05-2010 21:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
SupeRLokeR Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 492
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 85 +

Forum Gold: 0.00
Post: #44
RE: Zostań Tutorem zarabiam.com !
Witam serdecznie all
Chciałbym kandydować na tutora zarabiam.com
śledze twittera lockerz.
Raczej cały dzień odswieżam hallway zeby zobaczyć najnowsze informacje ze świata lockerz.
Jestem na naszym forum okolo od pazdziernika,więc troche długoSmile

Pozdrawiam
02-05-2010 09:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Admin Offline
Administrator
*

Liczba postów: 21,636
Dołączył: Oct 2009
Reputacja: 9974 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 5,582.95
Post: #45
RE: Zostań Tutorem zarabiam.com !
2 nowych tutorów to Devilry225(niedoszły) i Gumowy


Brałem pod uwage najwyższą aktywność wartość merytoryczną oraz działy pisanych postów i tematów.

Nowy tłumacz to Satan.

Bolt awansował z tutora na Moderatora forum.


Gratuluje.

[Obrazek: zarabiam.com.png]
03-05-2010 13:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

BartuS Offline
Lockerz'o-Wyjadacz
*

Liczba postów: 2,408
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 506 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #46
RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com !
No Gratulacje ! Smile
03-05-2010 14:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Daminn Offline
Madzia ;*
*

Liczba postów: 2,647
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 654 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #47
RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com !
Zgłaszam swoją kandydaturę. Na forum trafiłem dzięki Zythusowi;] Interesuję się sprzętem komputerowym i grafiką (w razie czego mogę pomóc w zrobieniu czegoś). Na forum jestem codziennie i przesiaduje po kilka godzin. Aktywność mam niską ponieważ zostało to nie dawno wprowadzone, a nie kręci mnie nabijanie jej w głupkowatych zabawach w Off-Topicu. Większość moich postów to pomoc innym. Kilka moich pomysłów i zmian zostało zaakceptowanych;]

Daminn

[Obrazek: 9KbCv.jpg]
Reputy rozdaje! 2 dziennie! http://zarabiam.com/Temat-1-Klik-2-Reputy-57130
03-05-2010 16:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
szulakaluble Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 720
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 432 +

Forum Gold: 0.00
Post: #48
RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com !
No to i ja się zgłoszę.
Ktoś tu pisał (tidus) ze ma 11 lat....a osoba na takim stanowisku powinna być trochę starsza i bardziej doświadczona. Wiec mam dwa razy więcej lat niż tidus. Nie będę pisał czym się zajmuje bo to i tak nikogo nie interesuje;>
Jestem aktywnym użytkownikiem tego forum. Postów nie mam tysiące ale to może dlatego ze nie pisze byle czego żeby tylko je nabijać. To samo z aktywnością. Nie żebram o reputacje bo jak ktoś ma dać to da. Jestem pomocny dla innych użytkowników co widać po moim odznaczeniu które otrzymałem za pomoc dla innych.

Czego nie lubię?
Nie lubię a nawet nie cierpię i nie znoszę spamu i osób piszących byle jakie posty żeby mieć ich jak najwięcej. To nie wyścigi (Gdybym mógł z chęcią kasował bym posty nic nie wnoszące do rozmowy) . Forum czytam od dłuższego czasu ale dopiero 3 miesiące temu postanowiłem się zarejestrować i czynnie udzielać.

Jestem tez wzrokowcem wiec wala mi po oczach wszystkie błędy ort jak i stylistyczne, dlatego dużą uwagę przywiązuję do poprawnej pisowni. Czasami pisze z ogonkami a czasami bez, a to dlatego ze wiele lat siedzę na kanałach IRC

To tyle
03-05-2010 17:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sznikers99 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 415
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 38 +

Forum Gold: 0.00
Post: #49
RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com !
witam na forum jestem już troche czasu mam powyżej 300 postów lubie pomagać interesuje sie tym co dzieje sie na lockerz mam bardzo dobrą znajomość języka angielskiego toteż jeśli nie tutor to tłumacz bardzo chętnie, potrafie odpowiedziec na kazde pytanie zwiazane z forum czy z roznymi sprawami najczesciej na gg. Co moge powiedziec o forum? jak dla mnie w porownaniu do innych jest swietne informacje z lockerz pojawiaja sie w blyskawicznym tempie a zastosowanie teamspeak dla forumowiczow jest ideanym pomyslem. Mam troche punktow reputacji jak widac zadnego negatywa wiec wszystko zalezy od admina. prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego podania. pozdrawiam!
03-05-2010 17:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tidus Offline
Lubię w dupę
*

Liczba postów: 2,676
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 1116 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 267.80
Post: #50
RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com !
(03-05-2010 17:32)szulakaluble napisał(a):  No to i ja się zgłoszę.
Ktoś tu pisał (tidus) ze ma 11 lat....a osoba na takim stanowisku powinna być trochę starsza i bardziej doświadczona. Wiec mam dwa razy więcej lat niż tidus. Nie będę pisał czym się zajmuje bo to i tak nikogo nie interesuje;>
Jestem aktywnym użytkownikiem tego forum. Postów nie mam tysiące ale to może dlatego ze nie pisze byle czego żeby tylko je nabijać. To samo z aktywnością. Nie żebram o reputacje bo jak ktoś ma dać to da. Jestem pomocny dla innych użytkowników co widać po moim odznaczeniu które otrzymałem za pomoc dla innych.

Czego nie lubię?
Nie lubię a nawet nie cierpię i nie znoszę spamu i osób piszących byle jakie posty żeby mieć ich jak najwięcej. To nie wyścigi (Gdybym mógł z chęcią kasował bym posty nic nie wnoszące do rozmowy) . Forum czytam od dłuższego czasu ale dopiero 3 miesiące temu postanowiłem się zarejestrować i czynnie udzielać.

Jestem tez wzrokowcem wiec wala mi po oczach wszystkie błędy ort jak i stylistyczne, dlatego dużą uwagę przywiązuję do poprawnej pisowni. Czasami pisze z ogonkami a czasami bez, a to dlatego ze wiele lat siedzę na kanałach IRC

To tyle

Przepraszam za offtop ,ale tak.
1.Moj nick piszę sie z duzej litery.
2.Jakbyś niewiedział wiek nie ma nic do rzeczy z rangą tutora .

[Obrazek: 36.png]
03-05-2010 17:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Vii Zlot Zarabiam.com Admin 43 19,889 09-09-2021 08:00
Ostatni post: Admin
  VI ZLOT ZARABIAM.COM [Zapisy] Admin 31 44,660 09-05-2021 19:31
Ostatni post: lapribbi
  VI Zlot Zarabiam.com - Miejscówka Admin 34 17,936 02-07-2020 22:15
Ostatni post: Ropsont
  Film z 5 Zlotu Zarabiam.com - Praca w Internecie! Admin 13 10,503 28-06-2020 14:28
Ostatni post: Ropsont
  [ZAPISY] Piąty ZLOT użytkowników Zarabiam.com 2019 Admin 49 38,723 15-11-2019 09:14
Ostatni post: Admin

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości