Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj od 100 PLN na inwestowaniu, poświęcając tylko chwilę! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Zarabiaj od 100 PLN na inwestowaniu, poświęcając tylko chwilę! (/Temat-Zarabiaj-od-100-PLN-na-inwestowaniu-poswiecajac-tylko-chwile-128503)



RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - MaLiN - 01-03-2016 21:35

@[damianlxlx5] Na chwilę obecną nie ma takiej możliwości, ponieważ u tych brokerów których proponujemy są większe możliwości.

Nadal czekam na PW zwrotne od kilku osób, które zadeklarowały się do projektu, czekam na kontakt od Was Wink


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - Kortez - 02-03-2016 00:00

Witam, Jestem zainteresowany. Poproszę o Pw jeśli jest jeszcze miejsce.


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - rogge - 02-03-2016 00:30

Również jestem zainteresowany.


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - MaLiN - 02-03-2016 19:55

PW zostały wysłane, zapraszam kolejne osoby Wink


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - zalsers96 - 03-03-2016 21:58

Czy wymagana jest chociaz podstawowa wiedza na ten temat czy mozna zaczac od 0 ?
Poprosze o pw


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - MaLiN - 04-03-2016 10:29

(03-03-2016 21:58)zalsers96 napisał(a):  Czy wymagana jest chociaz podstawowa wiedza na ten temat czy mozna zaczac od 0 ?
Poprosze o pw

Kompletnie zieloni w temacie również mogą uczestniczyć w projekcie Wink Właściwie to głównie dla nich został stworzony ten projekt, jednak mimo tego zapraszam każdego do wzięcia udziału Wink

PW wysłane


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - Deshri - 06-03-2016 20:38

Jestem kompletnie zielony, więc jestem zainteresowany ;-)

Co jeśli nie posiadam rachunku za media? W jaki inny sposób można to załatwić?


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - MaLiN - 07-03-2016 11:01

@[Deshri] Musisz mieć jakiś rachunek/fakturę na którym będą widnieć Twoje dane miejsca zamieszkania.


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - geps4 - 07-03-2016 11:02

Pw proszę Smile


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - Deshri - 07-03-2016 13:49

Jestem studentem, mieszkam z rodzicami. W jaki sposób można to przejść? Jakiś pomysł? Myślałem o jakimś rachunku za telefon, ale mam na kartę ;-)