Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Seriale - polecicie jakieś? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Filmy i Kino (/Forum-Filmy-i-Kino-123)
+---- Wątek: Seriale - polecicie jakieś? (/Temat-Seriale-polecicie-jakies-69331)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Seriale - polecicie jakieś? - htheory - 24-04-2015 14:29

oprocz mnostwa swietnych zagranicznych seriali warto zwrocic uwage na rodzima produkcje - Na Wspolnej :v


RE: Seriale - polecicie jakieś? - RejzoR - 09-05-2015 19:05

Odkop
Nawiązując do fenomenalnego Breaking Bad, niedawno wyszedł jego spin-off, czyli Better Call Saul, ukazujący wydarzenia, które działy się 6 lat przed BrBa, a konkretnie skupiający się na tytułowym prawniku Saulu Goodmanie, który za tamtych czasów nazywał się James McGill. Po skończeniu pierwszego sezonu muszę stwierdzić, że serial jest nadal na tak samo dobrym poziomie, co poprzednie dzieło Gilligana, poza Saulem można tam ujrzeć jeszcze sporo innych znajomych postaci. Ponadto chodzą pogłoski, że z biegiem czasu serial ukaże wydarzenia także po BB.

A zmieniając temat - oglądał tu ktoś może Utopię? Nigdy nie spotkałem się z tak zajebiście dopracowanym i wyreżyserowanym serialem, niestety skończył się on na dwóch sezonach (ponoć teraz ma się nim zająć HBO, znając życie nigdy nie uda im się uzyskać tak samo dobrego poziomu, co w brytyjskim pierwowzorze), ale polecam z całego serca.

I na koniec mogę jeszcze polecić Sons of Anarchy, którego mogę postawić na równi z poprzednikami, genialny serial o gangu motocyklowym.


RE: Seriale - polecicie jakieś? - fifal23 - 19-05-2015 12:14

Dexter - polecam Smile


RE: Seriale - polecicie jakieś? - masza13 - 21-05-2015 12:55

ja mogę polecić z czystym sercem tylko moje ulubione seriale czyli "The Good Wife" ("Żona idealna") i "Bones" ("Kości") Smile


RE: Seriale - polecicie jakieś? - Kede - 27-05-2015 13:45

Moje propozycje
Breaking Bad
The 100
Arrow
Flash
Prison Break
Gra o Tron
American Horror Story (ostatni sezon bo innych nie oglądałem)
The walking dead- fajny na początku ale potem strasznie monotonny- zmęczył mnie.
Dragon Ball / Z / GT


RE: Seriale - polecicie jakieś? - Jagawpr - 27-05-2015 21:22

The Walking Dead Kozak Nad Kozaki !


RE: Seriale - polecicie jakieś? - broofie - 27-05-2015 21:38

Imo Breaking Bad najlepszy serial do tej pory. TWD tez ujdzie.


RE: Seriale - polecicie jakieś? - LordBeaK - 27-05-2015 21:43

Glina
PittBull


RE: Seriale - polecicie jakieś? - Uzumaki92 - 27-05-2015 21:51

The walking dead Smile


RE: Seriale - polecicie jakieś? - Garownik - 27-05-2015 22:06

The walking dead jest już od 2-3 sezonów robiony na siłę dla kasy.

Polecam Chłopaki z baraków.