Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dlaczego pijesz / nie pijesz alkoholu? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Dlaczego pijesz / nie pijesz alkoholu? (/Temat-Dlaczego-pijesz-nie-pijesz-alkoholu-121558)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Dlaczego pijesz / nie pijesz alkoholu? - karoltevez92 - 01-10-2017 16:51

a ja piłem,później przestałem a teraz pije od czasu do czasu jak mnie wkur.......impreza


RE: Dlaczego pijesz / nie pijesz alkoholu? - aron-baron - 17-10-2017 10:29

pije bo lubie Big Grin


RE: Dlaczego pijesz / nie pijesz alkoholu? - iml3gend - 21-01-2018 16:06

imprezowanie z alkoholem to fajny sposob odstresowania sie


RE: Dlaczego pijesz / nie pijesz alkoholu? - WhiteNigga - 21-01-2018 16:08

Pije bo jestem alkoholikiem


RE: Dlaczego pijesz / nie pijesz alkoholu? - Bartolek - 10-02-2018 18:13

U mnie wygląda to tak, że "od święta". Wiadomo, raz na jakiś czas człowiek da się ponieść melanżowi, ale nigdy do przypałowego stanu xd


RE: Dlaczego pijesz / nie pijesz alkoholu? - MrocznyKILL - 18-02-2018 10:08

Nie piję wcale... ludzie piją bo chcą doświadczyć "innego stanu"... stanu w którym mogą poczuć się jak to jest gdy "uśpimy część swoich szaraków" i co w takim stanie da się zdziałać (czyli chcą poczuć jak to jest być głupim i co w takim stanie da się zrobić). Mnie takie doświadczenia przestały interesować Idea


RE: Dlaczego pijesz / nie pijesz alkoholu? - Czaq - 18-02-2018 10:12

(18-02-2018 10:08)MrocznyKILL napisał(a):  Nie piję wcale... ludzie piją bo chcą doświadczyć "innego stanu"... stanu w którym mogą poczuć się jak to jest gdy "uśpimy część swoich szaraków" i co w takim stanie da się zdziałać (czyli chcą poczuć jak to jest być głupim i co w takim stanie da się zrobić). Mnie takie doświadczenia przestały interesować Idea
A co jeśli chcą po prostu wypić 2piwa dla towarzystwa bez myślenia o takich wyższych filozofiach? Lol


RE: Dlaczego pijesz / nie pijesz alkoholu? - michaciesli - 18-02-2018 10:20

piję, żeby zapomnieć o tym, że jestem alkoholikiem


RE: Dlaczego pijesz / nie pijesz alkoholu? - MrocznyKILL - 18-02-2018 10:24

(18-02-2018 10:12)Czaq napisał(a):  
(18-02-2018 10:08)MrocznyKILL napisał(a):  Nie piję wcale... ludzie piją bo chcą doświadczyć "innego stanu"... stanu w którym mogą poczuć się jak to jest gdy "uśpimy część swoich szaraków" i co w takim stanie da się zdziałać (czyli chcą poczuć jak to jest być głupim i co w takim stanie da się zrobić). Mnie takie doświadczenia przestały interesować Idea
A co jeśli chcą po prostu wypić 2piwa dla towarzystwa bez myślenia o takich wyższych filozofiach? Lol

Nawet te 2 piwa zmieniają Twój stan świadomości. Nie wierzysz? Wypijcie po 2 butelki czystej wody.

Nie oceniam czy to dobre czy to złe. Mi taki stan nie odpowiada a jeśli komuś sprawia radość nie mam z tym problemu impreza A co do "głupoty" mam nadzieje że nikt tego dosłownie nie weźmie Tongue to skrót myślowy który każdy może sobie dowolnie interpretować Huh


RE: Dlaczego pijesz / nie pijesz alkoholu? - Captain - 18-02-2018 17:22

(18-02-2018 10:08)MrocznyKILL napisał(a):  Nie piję wcale... ludzie piją bo chcą doświadczyć "innego stanu"... stanu w którym mogą poczuć się jak to jest gdy "uśpimy część swoich szaraków" i co w takim stanie da się zdziałać (czyli chcą poczuć jak to jest być głupim i co w takim stanie da się zrobić). Mnie takie doświadczenia przestały interesować Idea

Alkohol nie ogłupia w dosłownym sensie (chyba, że ktoś wypije go bardzo dużo), ale działa tak, że wyzwala w człowieku to hmm... jakby to powiedzieć. To jaki jest. Jeśli ktoś ma na przykład skłonności do przemocy to po alkoholu się one uaktywnią. Jeśli ktoś jest typem śmieszka żartownisia to po alko będzie takim jeszcze bardziej i tak dalej. Działa z różnymi cechami.
W każdym razie dużo mówi o człowieku, o tym jaki jest to jak się zachowuje po alkoholu.

A co do ''innego stanu'' to ten po alko szybko się nudzi. Też jestem niepijący. Kiedyś co jakiś czas sobie piłem, ale potem mi się to znudziło. To nie jest tego warte, szkoda pieniędzy, zdrowia, a jak ktoś ma słaby żołądek to i źle się czuć po tym można.