Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! (/Temat-Zarabiaj-druga-wyplate-grajac-w-gre-158168)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - loryn222 - 23-10-2018 07:31

(23-10-2018 07:11)Maro napisał(a):  Kurde...da sie jakos pozbyc rekrutera?Ze wszystkiego sciaga podatek ze mnie nawet z Golda..no jak ja mam sie rozwianac jak tak rznie kase ze mnie?

Dlatego w takie gry wchodzi się dwoma kontami , jeden z polecenia dla poradnika a drugi z czystego dla zarobku


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - levider - 23-10-2018 13:30

(23-10-2018 07:11)Maro napisał(a):  Kurde...da sie jakos pozbyc rekrutera?Ze wszystkiego sciaga podatek ze mnie nawet z Golda..no jak ja mam sie rozwianac jak tak rznie kase ze mnie?

Z tego co widzę nie da się tego ominąć. Zawsze będziesz miał jakiegoś rekrutera. Jak blokada na jednego przeminie to wskoczy następny.


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - loryn222 - 23-10-2018 21:10

(23-10-2018 13:30)levider napisał(a):  
(23-10-2018 07:11)Maro napisał(a):  Kurde...da sie jakos pozbyc rekrutera?Ze wszystkiego sciaga podatek ze mnie nawet z Golda..no jak ja mam sie rozwianac jak tak rznie kase ze mnie?

Z tego co widzę nie da się tego ominąć. Zawsze będziesz miał jakiegoś rekrutera. Jak blokada na jednego przeminie to wskoczy następny.

Da się , zakładasz pierwsze konto na które będziesz się logowal niezwykle rzadko i bierzesz z niego sobie link polecający na który rejestrujesz docelowe konto . Dzięki tej metodzie prowizja zostaje u ciebie Smile .

Liczę na łapkę w góręSmile


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - xFiolet - 29-10-2018 23:20

Jakieś porady jak wiecej zarabiac? Gram jakos z 3 tygodnie i mam jednego aktywnego referala a dalej zarabiam smieszne grosze. Moze jakiś poradnik co do walki? Albo w co zainwestowac?


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - adam_per - 30-10-2018 17:26

nie wiem czy to już było, sprawdziłem wiekszosc odpowiedzi w temacie, ale ile da sie średnio zarobić np. jednego tygodnia, czy w miesiąc, chciałbym mieć jakieś odniesienie, poradnik ok, ale jak wziąć sie za cos co zabiera mnóstwo czasu wolałbym taką średnią jak ktoś możę odpowiedzieć, bo nie wiem czy bym w ogóle doszedł do pułapu autora...


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - loryn222 - 31-10-2018 08:49

Na początku to okolo 1€ w pierwszy miesiąc a potem coraz wiecej . Twoje zarobki sa uzależnione od : wynagrodzenia za prace , ilości posiadanego doświadczenia , umiejętnego wykorzystania w pełni energii , kursu waluty krajowej na Golda czyli ul potrzeba waluty w twoim państwie by mieć jednego Golda i wreszcie kursu Golda do € czyli ile Golda potrzeba by móc wymienić na 1€ .

Podstawowy opis w skrócieSmile


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - Hopekk94 - 31-10-2018 09:48

Max 2e miesiecznie bez inwestycji


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - loryn222 - 31-10-2018 11:26

(31-10-2018 09:48)Hopekk94 napisał(a):  Max 2e miesiecznie bez inwestycji

To chyba tyle nabijasz nie wiem na czym bo mi wychodzi 5€ i caly czas idzie w górę

Zarobki głównie zależą od kraju . Ja osobiście polecam Turcję / Indonezję / Rumunię w tym momencie bo cena waluty do Golda będzie Extremalnie niska , cena za prace wysoka a produkty pod wynajem czy kupno najmniej 5x tańsze jak w Irlandii z uwagi na to jaki kurs jest patrząc w tych krajach w marketglory gdzie w Turcji potrzeba niecałe 9 waluty by mieć Golda w porównaniu do polski gdzie potrzebujesz 15 prawie a marketglory ma juz swoje lata .


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - loryn222 - 01-11-2018 06:21

W pierwszym miesiącu zarobisz 1-2€ a w następnym inwestując roztropnie to w itemy do walk zarobisz minimum 5€ a w trzecim to nawet kilkanaście € miesięcznie a to pozwoli ci rozkręcić firmy w których sam na poczatku będziesz pracował oraz sprzedawał wyprodukowane rzeczy itd.

W każdym miesiącu musi ci wychodzić ze zarobiłeś wiecej jak w poprzednim . Daj Se to za punkt to w 3 miesiącu będziesz miał nawet 20€ a potem co miesiąc minimum tyle . Dodatkowa sprawa to to ze to jest to już któraś gra aktywna tych samych ludzi a więc mozesz grając na wszystkich zarabiać od 4-tego miesiąca minimum 20€ miesięcznie czyli nawet 100€+ jakby licząc poświęcając naprawde nie wiele czasu bo może z godzinę dziennie na wszystkie ich gry razem

Jestem w Indonezji i zrobiłem jedna prace zarabiając na czysto 32 idr czyli ponad 2 Golda a do pracy mogę iść 2 razy plus mam darmową wodę na sell . Dlatego jesli ktoś chce zaczynać to aktualnie polecam zaczynając od najlepszego : Indonezja / Indie / Romania / USA / serbia / UK ( pierwsza sie wykruszy )


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - Wspierak - 01-11-2018 13:29

czy ktos wypełnia wogole te ankiety i inne pierdoły?
bo już tyle tego wypelnilem i to wogole nie nalicza zadnych pkt, nie mam pojecia dlaczego Smile
z ktorej sieci korzystacie ? ADGate, MinuteStaff... itp