Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Last Man Standing - Ewhoring - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Last Man Standing - Ewhoring (/Temat-Last-Man-Standing-Ewhoring-171380)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Last Man Standing - Ewhoring - Urias - 27-09-2021 19:41

(24-09-2021 19:40)Michu5239 napisał(a):  Mam pytanie do bardziej doświadczonych a mianowicie jak u was wygląda przyjmowanie płatności by omijać weryfikację na skrilla da się w jakiś sposób ?

Zlecona wypłata 2k pln dostałem weryfikacje i dupka... Wcześniej 900zł poszło bez problemu, mniejsze sumy też bez problemu mi wchodzą, a nie raz przy założeniu konta wypłata 300pln i weryfikacja.

Macie jakieś sposoby lub podzieli się ktoś wiedzą jak to aktualnie wygląda ?
Mogę dać kilka PLN za pomoc Big Grin
Prosta sprawa. Po prostu nie przyjmować na skrill tylko na jakieś w miare sensowne portfele płatnicze. Skrill lub paypal do nich nie należą Wink.


RE: Last Man Standing - Ewhoring - ShuQi - 02-10-2021 08:40

Cześć wszystkim!

Pora na podsumowanie!! Czekaliście prawda?


Miesiąc wrzesień był dla mnie jak kocioł - trochę wszystkiego w nim było, wymieszane i dobrze przyprawione!

Prywatnie z tematów o których warto powiedzieć ( a się pochwalę!) to obronilem pracę licencjacką --> mogę śmiało mówić o tym że mam wykształcenie wyższe!

Prócz tego odwiedziłem kilka miejsc, dla przykładu pisze ten post z okolic Giewontu, wczoraj pięć stawów a dwa dni temu termy --> dupa się starzeje i czasami trzeba się wymoczyc!

Plan na październik? Wrócić mocno do pracy w ewho, prawdopodobnie od poniedziałku cisnę!! Na wakacje w listopadzie trzeba zapracować Wink

Jak w ubiegłym miesiącu, gdy tylko wrócę do siebie, zrobię fotkę gotowki zarobionej w tym miesiącu! Jak myślicie ile tam bedzie?? Jeżeli doczytałes do tego momentu koniecznie daj znać w komentarzu, ile będzie na zdjęciu które dodam!


Jeżeli chodzi o mój zespół - ciągle rośniemy w siłę, przebijajac kolejne bariery zarobkowe ---> to dla mnie ogromna satysfakcja że to co przekazuje, zaplecze, wiedza naprawdę daje tak dobre efekty!


RE: Last Man Standing - Ewhoring - shf - 03-10-2021 09:52

Brawo za ukończenie licencjatu. Masz wyższe, ale tak zwane niepełne Big Grin Czekamy na magistra. Na szczęście studiowanie już za mną Big Grin Powodzenia


RE: Last Man Standing - Ewhoring - ShuQi - 03-10-2021 10:10

A więc zarobki(wyłącznie sam wrzesień) wyglądają następująco:



Jak myślisz, ile tutaj może być? Koniecznie daj znać w komentarzu!


RE: Last Man Standing - Ewhoring - Pablo1878 - 03-10-2021 11:54

Obstawiam około 25 tysięcy. Big Grin

Jeżeli mniej to musisz się wziąć do lepszej pracy. Tak czy siak, robisz niesamowite wyniki. Musisz chyba zostać moim mentorem.


RE: Last Man Standing - Ewhoring - itmaster - 03-10-2021 15:40

Jest 18 tys zł


RE: Last Man Standing - Ewhoring - exploiter - 03-10-2021 19:35

(02-10-2021 08:40)ShuQi napisał(a):  Cześć wszystkim!

Pora na podsumowanie!! Czekaliście prawda?


Miesiąc wrzesień był dla mnie jak kocioł - trochę wszystkiego w nim było, wymieszane i dobrze przyprawione!

Prywatnie z tematów o których warto powiedzieć ( a się pochwalę!) to obronilem pracę licencjacką --> mogę śmiało mówić o tym że mam wykształcenie wyższe!

Prócz tego odwiedziłem kilka miejsc, dla przykładu pisze ten post z okolic Giewontu, wczoraj pięć stawów a dwa dni temu termy --> dupa się starzeje i czasami trzeba się wymoczyc!

Plan na październik? Wrócić mocno do pracy w ewho, prawdopodobnie od poniedziałku cisnę!! Na wakacje w listopadzie trzeba zapracować Wink

Jak w ubiegłym miesiącu, gdy tylko wrócę do siebie, zrobię fotkę gotowki zarobionej w tym miesiącu! Jak myślicie ile tam bedzie?? Jeżeli doczytałes do tego momentu koniecznie daj znać w komentarzu, ile będzie na zdjęciu które dodam!


Jeżeli chodzi o mój zespół - ciągle rośniemy w siłę, przebijajac kolejne bariery zarobkowe ---> to dla mnie ogromna satysfakcja że to co przekazuje, zaplecze, wiedza naprawdę daje tak dobre efekty!

Hejka, mialbym prosbe a zarazem pytanie, z tego co widze to dzialasz na Snapchacie, moglbys prosze zdradzic jak/za pomoca jakiegos narzedzia wstawiasz filmiki ze nie pokazuje do gory ekranu ze wgrano z zapisanych, mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi Smile

Z gory dzieki


RE: Last Man Standing - Ewhoring - ShuQi - 03-10-2021 19:45

Są od tego aplikacje, zarówno płatne jak i darmowe.

Sam używam oczywiście płatnej wykupionej licencji.


RE: Last Man Standing - Ewhoring - exploiter - 03-10-2021 20:59

Moglbys prosze podac przklad, czy prosze o zbyt wiele ?

Pozdrawiam


RE: Last Man Standing - Ewhoring - Wojtek574 - 04-10-2021 06:50

Spróbujcie z chickencam Smile