Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. (/Temat-Aktualizacja-Wykryles-blad-Napisz-o-tym-84682)



RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - hertia - 19-09-2014 15:01

Jeżeli chodzi o ten błąd to nadal na jasnym stylu występuje tylko teraz widzę że Subskrybuj wątek przedtem nawet jak była zaznaczona sub to na jasnym stylu tego nie pokazywało. Używam szybkich odpowiedzi także nie wiedziałem że można przestawić to w odpowiedziach.

Niestety po ustawieniu nie subskrybuj po odpowiedzi i tak nic to nie daję bo ignoruj opcje albo ustawia się znowu.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 20-09-2014 09:57

Jak możesz to podrzuć screena o jakim przycisku mówisz bo mam wrażenie że mówimy o 2 różnych.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - hertia - 20-09-2014 11:31

O tym
[Obrazek: przycisk.jpg]


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 20-09-2014 12:00

a to ja zupełnie co innego naprawiałem Smile
http://screenshooter.net/1181291/gnyowef
znajdę chwilę to powyższe też naprawię.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Matheo249 - 02-11-2014 02:21

Trzeba dwa razy kliknąć "Logowanie", aby wejść na konto. Poza tym, by zobaczyć czy przyszło PW muszę odświeżyć stronę. A poprzednio wyskakiwała informacja, że otrzymałem prywatną wiadomość nawet jak nic nie robiłem.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Majka - 02-11-2014 07:56

U mnie nie działa odświeżanie (sprawdzałam na 2 przeglądarkach).
Dokładne statystyki -> Reload
[Obrazek: 13566874718330053243.jpg]


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Watoga - 02-11-2014 08:18

Czy tylko ja mam problem na pc jak i komorce, że klikając przycisk "ostatni/pierwszy post" zostaje przeniesiony o karte wyzej/nizej lub w połowe stron tematu.. Ktoś tak ma?


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 02-11-2014 10:22

Wszystkie 3 zgłoszenie dotyczą tego samego konfliktu js - który pojawia się na stronie głównej. Dziś to naprawię Smile


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - MaLiN - 04-11-2014 12:13

Ostatnio dostałem 5 forumgoldów, ale nie było żadnej wiadomości, od kogo zostały przesłane.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 05-11-2014 07:17

Powiadomienia dochodzą bez większych problemów każdemu, sprawdziłem logi i przetestowałem obecnie, jeśli jakiś błąd występuje jednorazowo to bardzo możliwe że były prowadzone prace techniczne, takie jak wczoraj które mają na celu zoptymalizowanie jego pracy.
Takowe pracy były przeprowadzane również wczoraj przez zewnętrzną firmę, liczę że wpłynie to korzystnie i przełoży się na brak informacji o obciążeniu maszyny.