Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Last Man Standing - Ewhoring - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Last Man Standing - Ewhoring (/Temat-Last-Man-Standing-Ewhoring-171380)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Last Man Standing - Ewhoring - Admin - 28-11-2021 17:24

@up

Ban nie ma żadnego związku z twoją osobą czy twoją rozmową, a złamaniem polityki działu "sprzedam kupie zamienię" na forum i jest czasowy. Za miesiąc być może kolega udzieli Ci odpowiedzi.

@pula78
yep.


RE: Last Man Standing - Ewhoring - Linart - 28-11-2021 23:15

Żaden "kolega".
Nie mogę się doczekać aż znowu nas "odwiedzi".
Szkoda, że pewnie pod nowym nickiem i poradnikiem Smile


RE: Last Man Standing - Ewhoring - Bidbar96 - 29-11-2021 09:53

Kazdy zarabia jak chce. Nie wiem po co te dyskusje na temat moralnosci metody zarobku. Placa - dostaja co chca = kazdy zadowolony.

Chcialem zalozyc dziennik afiliacji ale zaraz mi ktos zarzuci chec sprzedazy mentoringu, a pytania o to by na pewno byly ze wzgledu na zarobki Sad


RE: Last Man Standing - Ewhoring - Gravitronik - 29-11-2021 11:45

(29-11-2021 09:53)Bidbar96 napisał(a):  Kazdy zarabia jak chce. Nie wiem po co te dyskusje na temat moralnosci metody zarobku. Placa - dostaja co chca = kazdy zadowolony.

Czymś innym jest metoda zarobku, który działa i przynosi zysk obu stronom, tzn. "przedsiębiorcy" i "klientowi", a czymś innym opowiadanie o tym, że ma się metodę, pokazywanie spreparowanych screenów, sprzedawanie mentoringu, kiedy samemu umie się tylko ładnie opowiadać itd. W kilku poprzednich wiadomościach to właśnie ta druga opcja została tu omówiona i trudno nazywać zwykłe oszustwo czy naciąganie "metodą". Jeśli autor (czego nie wiem) rzeczywiście kłamie w tym dzienniku to nie tłumaczmy tego "każdy zarabia jak chce", bo w tym przypadku kolega wyżej nie dostałby tego co chce i z mentoringu zadowolony byłby tylko mentor.


RE: Last Man Standing - Ewhoring - Robson90 - 29-11-2021 12:15

Piszecie że nie miał wiedzy, tylko gadał i gadał, to może pokażcie jakieś screeny na dowody tego? Bo pisać każdy może bez podparcia tego jakimś dowodem. Napewno chętnie każdy zobaczy jeżeli to prawda, co za problem?


RE: Last Man Standing - Ewhoring - zelma29 - 29-11-2021 14:58

...


RE: Last Man Standing - Ewhoring - Ropsont - 29-11-2021 16:21

Było naprawdę zalecane aby farmazoniarze przestali się udzielać w tym temacie, tworząc bezsensowny offtop niczym Gazeta Wyborcza. Smile


RE: Last Man Standing - Ewhoring - jdmlifestyle - 29-11-2021 22:04

Szkoda,że tak sie skończyło.. Big Grin


RE: Last Man Standing - Ewhoring - Voode - 30-11-2021 12:03

Ale gównoburza ? nauczcie się że to internet prawdy jest w nim z 2%. Nie można ufać nikomu większość w ciula wali nie ważne czy żeby zepsuć komuś wizerunek czy żeby się dorobić. Puste oszczerstwa wiadomo ile są warte ale też nie można wierzyć tu w nic screeny zawsze mogą być sfałszowane nikt nie udowodni. Po co sie denerwować jak można olać ?


RE: Last Man Standing - Ewhoring - shf - 30-11-2021 19:07

Nie spodziewalbym sie ze Shuqi leci w kulki. No cóż, kazdy robi to co lubi, ja mimo wsyzstko zostaję przy e-whoringu Big Grin i nie mam zamiaru bawić się w poradniki.