Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Komputer vs. PS4 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+--- Wątek: Komputer vs. PS4 (/Temat-Komputer-vs-PS4-107569)

Strony: 1 2 3


RE: Komputer vs. PS4 - Qwik - 07-02-2015 21:11

Plusy PS4 - brak problemów z optymalizacją,centrum multimedialne,wygoda
Minusy PS4 - płatne multi,mała liczba gier,droższe gry na premierę,słabsza grafika

Plusy PC - bogata biblioteka gier,bardzo tanie gry,lepsza grafika,multum zastosowań,bardzo dużo darmowych gier,wielka liczba opcji personalizacyjnych,
Minusy PC - problemy z optymalizacją,dyskryminacja ze strony twórców gier,


RE: Komputer vs. PS4 - UmCyK - 07-02-2015 21:26

Z tą grafiką to bym tak bardzo nie narzekał.

Żeby mieć grafikę taką jak na PS4 musiał byś wymieniać kompa co 2 lata.


RE: Komputer vs. PS4 - Styler - 07-02-2015 21:58

Na gry bezkonkurencyjne lepsze jest PS4! Dla mnie np. byłoby ono jednak mało opłacalne bo więcej robię inne rzeczy niż gram.


RE: Komputer vs. PS4 - Miciu - 07-02-2015 23:24

Słuchaj, zależy w co będziesz grać. Sam osobiście nie cierpię grać w FPS'y (strzelanki) na padzie i z czego co się orientuję raczej dużo ludzi tak ma.

Jak inny pisali, na konsolach gry chodzą płynnie, zawsze jest 30 FPS'ów, lecz co do grafiki, to czym nowsza gra, tym słabsza grafika na konsoli, gdyż gry stają się bardziej wymagające, a PS4 "stoi w miejscu". Nie zgodzę się, że aby komputer dorównał do PS4 to trzeba wydać 5000 - 6000 złotych, gdyż za tyle można już zbudować komputer (I7-4770K, GTX 980), któremu PS4 nie dorównuje. Cena konsol jest zbliżona do cen rynkowych pod zespołów.

Temat z chęcią będę śledził, bo chcę zobaczyć, co jeszcze ludzie wymyślą.

Wystukane z Lumii 735

Przykład, który na szybko dam jest jeszcze nie wypuszczony Wiedźmin 3 Dziki Gon. Porównajcie sobie grafikę XOne vs. PS4 vs. PC to może zauważycie różnicę Wink Poszukajcie sobie jeszcze inne gry...

Nie wspomniałem o tzw. "luksusach". Są to gry stworzone tylko pod daną konsole i mają najlepszą grafikę, jak na konsolę (przykład bardzo znany: The Last of Us). Tylko to daje pewną przewagę konsol nad PC, lecz nie zawsze luksusy są fajne...

Wystukane z Lumii 735

Jutro, jak będziesz chciał to ci mogę zrobić takie a'la porównanie podzespołów PC vs. PS4
Wystukane z Lumii 735


RE: Komputer vs. PS4 - Szaman1644 - 08-02-2015 08:20

Jakoś przyzwyczaiłem się do grania na Padzie w FPS. Aktualnie praktycznie ciągle nawalam w BF3 oraz BF4, a inny gry są odskocznią. Zapomniałem jednak o tym, że aby grać online na PS4 jest potrzebne PS+, a to wiąże się z kosztami około 200 zł na rok Undecided Niby nie jest to duża kwota, ale nie będę grał na konsoli systematycznie(może raz w tygodniu, raz na 2 tygodnie), więc jak dla mnie to trochę wyrzucenie kasy w błoto. Dzisiaj mam wolniejszy dzień i przeszukam sobie Allegro i zestawy PS4 oraz jakichś zestawów stacjonarnych. Zobaczę co w tych pieniądzach mógłbym uzyskać.


RE: Komputer vs. PS4 - Watoga - 08-02-2015 09:11

Osobiście 2 latka temu kupilem kompa za 1500zl.
Nie narzekam wg. co nie instaluje smiga jak glupie. Komp domysle ustawia wszystkie parametry gier na max. Czy to assasin, gta 4, bf4 czy tez kilkutysiecze bitwy w empire total war .

Ja bym wybral kompa.


RE: Komputer vs. PS4 - Qwik - 08-02-2015 09:34

(08-02-2015 09:11)Watoga napisał(a):  Osobiście 2 latka temu kupilem kompa za 1500zl.
Nie narzekam wg. co nie instaluje smiga jak glupie. Komp domysle ustawia wszystkie parametry gier na max. Czy to assasin, gta 4, bf4 czy tez kilkutysiecze bitwy w empire total war .

Ja bym wybral kompa.

Wątpię chyba że grasz na rozdzielczości max 720p to może.


RE: Komputer vs. PS4 - sebekwkb - 08-02-2015 18:42

Do gier tylko konsola ps4 ew. Xbox one.
Do uzytku codziennego PC.


RE: Komputer vs. PS4 - Szaman1644 - 08-02-2015 21:43

(08-02-2015 18:42)sebekwkb napisał(a):  Do gier tylko konsola ps4 ew. Xbox one.
Do uzytku codziennego PC.

Tak, ale te opłaty zrażają, bo z tego co wiem można tylko 1 krotnie skorzystać z PS+ 14 dniowego??? Drugim minusem jest brak chociażby CS:GO.


RE: Komputer vs. PS4 - vivat32 - 08-04-2015 15:54

komp lepszy, ale drożej wychodzi