Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Polska - Niemcy jaki wynik? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Sport (/Forum-Sport-118)
+---- Wątek: Polska - Niemcy jaki wynik? (/Temat-Polska-Niemcy-jaki-wynik-120649)

Strony: 1 2


RE: Polska - Niemcy jaki wynik? - PokerStars1910 - 04-09-2015 13:04

Zależy jak zagrają... Po dłuższej przerwie nigdy nie wiadomo jak grają. W ostatnim meczu jaki grali z Gruzją było całkiem ok, ale teraz nic nie wiadomo. Jeśli będą grać tak jak jak z nimi to typuję 1:1 po bramkach Müllera i Milika. Jeśli nie to 3:1 dla Niemców.

BTW. Wybieram się na mecz, bo mieszkam we Frankfurcie. Wink) Zdam potem relację jak było.

Jak na razie to wam mogę powiedzieć, że Niemcy bardzo się na ten mecz napalili, liczą na srogi rewanż i wyrównanie "porachunków". Jeśli chodzi o media to wypowiadają się o Polakach z szacunkiem, mówią o polskiej "sile", której zabrakło podczas 2012 i że mamy zdecydowanie najlepszą reprezentację od 2006 ze sporym potencjałem i ze świetnym duetem Milik-Lewandowski. Ponadto remis będzie dla nich porażką, liczą tylko na zwycięstwo.


RE: Polska - Niemcy jaki wynik? - rozi1910 - 04-09-2015 13:06

zero optymizmu w was :/ ja typuje 2:2 i bedzie to nasz duzy sukces Smile


RE: Polska - Niemcy jaki wynik? - adios123 - 04-09-2015 13:15

No kurus ma racje. Takie spotkania nie nadaja sie na gre u bukmachera Smile


RE: Polska - Niemcy jaki wynik? - B_Y_K_U - 04-09-2015 13:19

Niemcy - Polska: 2-1Smile


RE: Polska - Niemcy jaki wynik? - PokerStars1910 - 04-09-2015 13:24

Przewidywany skład Niemiec:

Neuer - Rudy, Boateng, Hummels, Hector - Schweinsteiger, Gündogan, Kroos, Müller, Özil - Götze

Przód naturalnie robi wrażenie, ale obronę, co sami przyznają mają dosyć cienką i tu właśnie widzę naszą szansę.


RE: Polska - Niemcy jaki wynik? - xavi512 - 04-09-2015 17:03

Raczej boki obrony słabsze, bo o środku obrony nie można tego powiedzieć.


RE: Polska - Niemcy jaki wynik? - khinca7 - 06-09-2015 13:34

też myslałem ze będzie 1:1. Myślę że gdyby był Szczęsny, Błaszczu to bysmy to spokojnie zremisowali. A widział ktoś Mączyńskiego? chodził sobie po boisku - 0% celnych podan i 0 odbiorów


RE: Polska - Niemcy jaki wynik? - Damkofr - 06-09-2015 22:35

Nie było zle. Jednak ja nie rozumiem jak można się przypierdzielac do fabiana. Przy pierwszej bramce nie miał nic do gadania, przy drugiej mógł się zachować lepiej ale ludzie to był strzał między nogami szukały (nie wiem jak można blokować strzał i tal stac) precyzyjny obok słupka z odpowiednią siłą i to dosyć zaskakujący. Trzecia bramka to rykoszet więc to był maks co zrobił Fabian.


Odp: Polska - Niemcy jaki wynik? - mintek14 - 06-09-2015 23:13

Mączyński będzie grał w pierwszym składzie dopóki Nawałka jest trenerem, choćby nic nie grał jak z niemcami to i tak go wystawi

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2


RE: Polska - Niemcy jaki wynik? - xavi512 - 07-09-2015 11:00

Dzisiaj odbijemy sobie na Narodowym.