Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Perinstallbucks.com syf wtyczka playera :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: Perinstallbucks.com syf wtyczka playera :) (/Temat-Perinstallbucks-com-syf-wtyczka-playera-132333)

Strony: 1 2


RE: Perinstallbucks.com syf wtyczka playera :) - Waldes93 - 02-05-2016 23:07

Pakula ja wiem, że ogólnie patrząc 200$ z zarabiania przez internet to jest mała kwota. Natomiast osoby, które siedzą w PPI zdają sobie sprawę, że to ciężka branża i bez zaplecza początki są bardzo ciężkie i uwierz mi moje 200$ miech to całkiem spoko jeśli chodzi o PPI. KMWTW.


RE: Perinstallbucks.com syf wtyczka playera :) - Pakula - 03-05-2016 09:33

(02-05-2016 23:07)Waldes93 napisał(a):  Pakula ja wiem, że ogólnie patrząc 200$ z zarabiania przez internet to jest mała kwota. Natomiast osoby, które siedzą w PPI zdają sobie sprawę, że to ciężka branża i bez zaplecza początki są bardzo ciężkie i uwierz mi moje 200$ miech to całkiem spoko jeśli chodzi o PPI. KMWTW.

Tak zgadzam się z Tobą Smile


RE: Perinstallbucks.com syf wtyczka playera :) - full2000 - 16-11-2016 19:32

(03-05-2016 09:33)Pakula napisał(a):  
(02-05-2016 23:07)Waldes93 napisał(a):  Pakula ja wiem, że ogólnie patrząc 200$ z zarabiania przez internet to jest mała kwota. Natomiast osoby, które siedzą w PPI zdają sobie sprawę, że to ciężka branża i bez zaplecza początki są bardzo ciężkie i uwierz mi moje 200$ miech to całkiem spoko jeśli chodzi o PPI. KMWTW.

Tak zgadzam się z Tobą Smile

Oj chłopaki nie przesadzajcie, że taka trudna. Jakiś czas temu pisałem z głównym administratorem sieci CInstaller i napisał mi,
że u nich najlepsze osoby (najczęściej są to osoby zza granicy) wyciągają dniówki rzędu $1000 dziennie. To jest szok! LolRolleyes