Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zacząć? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Forex (/Forum-Forex-340)
+--- Wątek: Jak zacząć? (/Temat-Jak-zaczac-138988)

Strony: 1 2


RE: Jak zacząć? - getshow - 24-11-2016 11:59

na plus500 dostaje się bonus 100 zł, polecam sam tam się bawię od czasu do czasu, aczkolwiek polecam najpierw ostry trening na koncie demo


RE: Jak zacząć? - Ceglaa - 06-12-2016 16:43

Straciłem bonus w kilka dni, a miałem około 500zł no coz, ale zainwestowałem głupio w pszenice i straciłemBig Grin Teraz lecę na demo i mam już milion dałem sobie taki limit żeby zarobić 50 milionów i wtedy zainwestuje jakąś małą kwotę na próbę Smile nie wiem, ale wydaje się takie granie dość łatwe z głupich 50tys zrobić milion w tydzień.


RE: Jak zacząć? - gosc123456 - 10-12-2016 15:36

@Ceglaa bo nie przejmujesz się, że możesz stracić wirtualne pieniądze. Gdy masz dostępne realne środki już inaczej reagujesz, gdy Twoja otwarta pozycja spada na spory minus.. Smile


RE: Jak zacząć? - Krakersik - 10-12-2016 18:27

Dokładnie, demo to zabawa/ trening bez emocji Jerk


RE: Jak zacząć? - lucass9600 - 11-12-2016 14:34

przede wszystkim nie możesz nastawić się na to ,że jako świeżak wejdziesz i od razu zaczniesz zarabiać. Dojście do zarabiania regularnego ze spekulacji to długa droga. Demo odpuść ,wpłać 20 zł i tym zacznij się uczyć strata 1 zł zaboli bardziej ,niż wyzerowanie konta na demo.


Jak zacząć? - NoVi - 18-12-2017 03:22

Nadal zainteresowany dobrym startem na forex??

Zapraszam do kontaktu pokaze ci platforme edukacyjno-zarobkowa z ktora bardzo latwo zaczniesz osiagac przyzwoite kwoty na FOrexie Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Jak zacząć? - mielony22 - 18-12-2017 18:26

Ja również polecam serwis o którym wspomniał już kolega nade mną.
Platforma dzięki której uczymy się jak działać na tym największym rynku finansowym świata, szkolenia, strategie, sygnały i live trading. Do tego gdy my możemy poświęcić czas na naukę, możemy zacząć zarabiać na FOREX dzięki narzędziom kopiuj/wklej, jak i automatycznym traderom.


Jak zacząć? - tomek019 - 26-01-2020 14:51

Sam wybrałem ICMARKETS. Grałem zarówno na rożnych botach, na sygnałach, samemu jak i w firmie proptradingowej. W tym ostatnim przypadku mam zysk, a na reszcie kończyłem niestety z minusem , co nie oznacza że każdy będzie tak miał Tongue

Jeśli chodzi o naukę to warto uczyć się w firmach które mają dobre wyniki i nie ukrywają swoich wyników. A niestety większość firm szkoleniowych albo nie handluje (teoretycy), albo mają kiepskie wyniki i pokazują tylko screeny dodatnie Smile

Polecam również zainteresować się samym proptradingiem bo można zacząć nie mając dużej ilości gotówki: https://youtu.be/GqvqdZk0F4Y


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Jak zacząć? - dzemba - 12-02-2020 04:20

(26-01-2020 14:51)tomek019 napisał(a):  Sam wybrałem ICMARKETS. Grałem zarówno na rożnych botach, na sygnałach, samemu jak i w firmie proptradingowej. W tym ostatnim przypadku mam zysk, a na reszcie kończyłem niestety z minusem , co nie oznacza że każdy będzie tak miał Tongue

Jeśli chodzi o naukę to warto uczyć się w firmach które mają dobre wyniki i nie ukrywają swoich wyników. A niestety większość firm szkoleniowych albo nie handluje (teoretycy), albo mają kiepskie wyniki i pokazują tylko screeny dodatnie Smile

Polecam również zainteresować się samym proptradingiem bo można zacząć nie mając dużej ilości gotówki: https://youtu.be/GqvqdZk0F4Y


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odpowiedzieć na ponad 3 latni post tylko po to by wcisnąć link do filmu i reklamę w stopce. Strateg Smile