Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Get Paid 2.0 - KOMPLEKSOWY MENTORING, Pozycjonowanie, Copywriting, Webmastering - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Wykonam (/Forum-Wykonam-330)
+---- Wątek: Get Paid 2.0 - KOMPLEKSOWY MENTORING, Pozycjonowanie, Copywriting, Webmastering (/Temat-Get-Paid-2-0-KOMPLEKSOWY-MENTORING-Pozycjonowanie-Copywriting-Webmastering-158134)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Usługi Get Paid 2.0 - 100% MENTORING, Grafika, Copywriting, Boty, Tłumaczenia, WWW - Monster - 23-05-2019 01:34

Usługa ze skryptem PHP została wykonana miło, sprawnie, profesjonalnie i dokładnie, efekt przerósł moje oczekiwania, wszystkie potrzebne rzeczy zostały opisane + instrukcja jak się posługiwać. Programista z wysokimi umiejętnościami nie ma problemu z trudniejszymi wyzwaniami. Gorąco polecam właśnie do niego się zgłosić z wszelkimi zleceniami Smile


RE: Usługi Get Paid 2.0 - 100% MENTORING, Grafika, Copywriting, Boty, Tłumaczenia, WWW - Simpson - 06-06-2019 10:49

Zajmujecie się też hackami/botami do gier typu Warrock ?


RE: Usługi Get Paid 2.0 - 100% MENTORING, Grafika, Copywriting, Boty, Tłumaczenia, WWW - mysc - 06-06-2019 12:22

@[Simpson] - Jeśli chodzi Ci o generatory pod oferty CPA do umieszczenia na LP - to śmiało, tym się zajmujemy na bardzo wysokim poziomie Smile

Jeśli masz na myśli stworzenie bota do tej gry FPS - tego się nie podejmiemy. Możesz zapytać bezpośredniego wykonawcę botów, może się mylę, ale moim zdaniem nie ma szans na przyjęcie takiego zlecenia.


RE: Usługi Get Paid 2.0 - PROFESJONALNY MENTORING, Audyty, Usługi SEO, Copywriting, WWW - setineq - 11-08-2019 13:49

Jeżeli chodzi o usługi programistyczne to mogę polecić, ekspresowy czas wykonania który nie wpływa na jakość wykonania.


RE: Get Paid 2.0 - 100% MENTORING, SEO, Prod.filmów, Grafika, Copywriting, Webmastering - Grubykesz - 27-10-2019 11:46

Usługi programistyczne na bardzo wysokim poziomie. Świetny kontakt z klientem, co do każdej kwestii można się dogadać. Zamówiłem Landing Page, który spełnia wszystkie moje wymagania. Skorzystam jeszcze nie raz, wielkie dzięki! Smile


RE: Get Paid 2.0 - 100% MENTORING, SEO, Prod.filmów, Grafika, Copywriting, Webmastering - Yoka124 - 07-11-2019 23:05

Polecam, dobrze wykonana strona, bardzo szybkie poprawki Wink


RE: Get Paid 2.0 - 100% MENTORING, SEO, Prod.filmów, Grafika, Copywriting, Webmastering - Agnieszk4n - 23-04-2020 12:26

Opinia o grafiku - strona aplikacji webowej. Bardzo szybko zrobione na czas i tak jak chciałam. Ceny przystępne a podejście do klienta bardzo dobre. Polecam każdemu ,kto szuka profesjonalnych grafik.


RE: Get Paid 2.0 - 100% MENTORING, SEO, Prod.filmów, Grafika, Copywriting, Webmastering - trybulski - 28-05-2020 17:57

Od czterech dni czekam na odpowiedź od programisty.


RE: Get Paid 2.0 - 100% MENTORING, SEO, Prod.filmów, Grafika, Copywriting, Webmastering - mysc - 29-05-2020 00:59

Kontaktujesz się z nim poprzez jego prywatne gg - którego nie używa do pracy i którego w ogóle rzadko używa Wink Używając maila podanego przy ofercie: [email protected] - nie ma szans na takie przeoczenia.


Get Paid 2.0 - 100% MENTORING, SEO, Prod.filmów, Grafika, Copywriting, Webmastering - Lerum - 08-06-2020 21:40

Copywriter robi świetną robotę. Zarówno teksty pod pozycjonowanie, na bloga, jak i specjalistyczne są bardzo dobrej jakości - polecam!