Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc w zarabianiu by Atomic - Mentoring - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Pomoc w zarabianiu by Atomic - Mentoring (/Temat-Pomoc-w-zarabianiu-by-Atomic-Mentoring-160845)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Pomoc w zarabianiu by Atomic - Mentorig - Veckner - 30-01-2019 07:43

Współpracuję z Atomiciem już kilka ładnych dni i mogę go szczerze polecić. Myślę, że potrafi doradzić każdemu i w każdej sytuacji, ma na prawdę ogromne doświadczenie. Tongue


RE: Pomoc w zarabianiu by Atomic - Mentorig - Pauli_94 - 30-01-2019 13:10

Polecam Atomica! Pomaga, wyjaśnia, oferuje mnóstwo swojego czasu - pomoc bardzo rzeczowa, czekamy na efekty. Wink


RE: Pomoc w zarabianiu by Atomic - Mentoring - lanyo - 30-01-2019 22:25

Polecam każdemu początkującemu i nie tylko Smile sam działam sporo czasu w tej branży, ale dzięki jego pomocy wzrosła mi konwersja i nie tylko, pomaga też znaleźć nowe miejsca promocji itp. Atomic ogólnie ma trochę zryty beret, ale w pozytywnym znaczeniu Big Grin Pozdrawiam stary zboku Sex Huh

Po chwilowej przerwie, powoli ruszamy Smile

[Obrazek: vhORPbu.png]


RE: Pomoc w zarabianiu by Atomic - Mentoring - KamilFA - 30-01-2019 22:29

Pójdziemy po więcej misie Big Grin to są początki, także spokojnie Big Grin

@[Pauli_94]
@[Veckner]
@[lanyo]


RE: Pomoc w zarabianiu by Atomic - Mentoring - Tidus - 31-01-2019 00:58

Pewnego dnia pisząc sobie na czacie FIREADS o gg poprosił mnie właśnie Atomic. Co ciekawe - sam zaproponował pomoc. Na początku odmówiłem, ale nalegał i poskutkowało.
Do 3 cyfrowych dniówek, które teraz nie są dla mnie problemem Kamil przyczynił się w dużej mierze, a mimo tego że ma teraz pod sobą setki osób dalej znajdzie czas żeby popisać czy pogadać.
Bardzo mocno polecam.


Pomoc w zarabianiu by Atomic - Mentoring - Roser17 - 31-01-2019 09:51

Też serdecznie polecam Atomica jest dostępny prawie 24/7.

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka


RE: Pomoc w zarabianiu by Atomic - Mentoring - Yabuza - 31-01-2019 14:26

Zarąbiście pozytywny gość. Zawsze można na niego liczyć. Ma masę cierpliwości, ciśniemy dalej Big Grin


RE: Pomoc w zarabianiu by Atomic - Mentoring - mateuszek9973 - 03-02-2019 01:41

Jeszcze nigdy w życiu nie spotkałem osoby z takim zapałem do pomocy innym. Gość zna się na rzeczy, polecam wszystkim! Big Grin


RE: Pomoc w zarabianiu by Atomic - Mentoring - x22necek - 03-02-2019 02:09

Bym coś powiedział ale nie ma sensu, zrzut ekranu wszystko mówi, jedziemy z tym Atomic i mam nadzieje ze to dopiero początek Wink naprawdę polecam każdemu kto ma jakąkolwiek obawę o konwersje czy wizyty - rzeczowa pomoc, zawsze dostępny i zawsze znajdziemy razem rozwiązanie, polecam!
[Obrazek: 1-B36-BC7-B-E7-A0-47-F9-94-B6-A489648-B99-B1.png]


RE: Pomoc w zarabianiu by Atomic - Mentoring - KamilFA - 03-02-2019 23:08

Czas na podsumowanie miesiąca Styczeń!

[Obrazek: e1c8a0b89fa81e60med.png]

Pamiętajcie moja pomoc jest zupełnie bezpłatna w serwisie FireAds? a kontaktować możecie się ze mną na
GG / PW / MAIL / TELEGRAM