Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wysłanie pieniędzy - zablokowana płatność - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Wysłanie pieniędzy - zablokowana płatność (/Temat-Wyslanie-pieniedzy-zablokowana-platnosc-166887)

Strony: 1 2


RE: Wysłanie pieniędzy - zablokowana płatność - Fejster - 11-03-2020 14:26

(11-03-2020 13:00)Rorschach. napisał(a):  
(11-03-2020 11:43)Fejster napisał(a):  Bo kilku miesiącach od blokniecia konta dostaniesz maila że masz środki na koncie które podlegają wypłacie. Będziesz mógł wypłacić na konto bankowe

telefony do nich nic nie pomogą?
Nie


RE: Wysłanie pieniędzy - zablokowana płatność - trybulski - 11-03-2020 20:06

Mi kiedyś pomógł kontakt z nimi przez telefon. Przeczytałem kiedyś, że oni w ten sposób finansują swoje długi. Jakie długi nie wiem.


RE: Wysłanie pieniędzy - zablokowana płatność - Rorschach. - 12-03-2020 00:16

Odblokowali dzisiaj środki,lecz nie da się ich wypłacić jak było u mnie na koncie.
PayPala nigdy więcej nie użyję.


RE: Wysłanie pieniędzy - zablokowana płatność - SoLo17 - 12-03-2020 00:29

Mi też zablokoawli kiedyś 20 dolarów na 90 dni, wraz z kontem beka
Regulamin regulaminem ale z doświadczenia wiem że tam robią co chcą Lol
Lepiej używać Revolut'a, z PayPal'em często cyrki wychodzą.


RE: Wysłanie pieniędzy - zablokowana płatność - Rorschach. - 14-03-2020 18:33

Kolega ten sam,ma problem teraz co ja i zwrócił mi na konto u mnie dalej to samo.
Zadzwoniłem i kazała mi 7 dni nic nie robić na koncie jak problem nie zniknie zadzwonić Big Grin
śmiech niby wysyłać mogę i td,a wypłacić nie mogę.Może polecacie co mogę kupić i sprzedać aby nie stracić więcej niż 90zł na tym Lol


RE: Wysłanie pieniędzy - zablokowana płatność - rob2499 - 14-03-2020 22:52

Paypal był dobry i przede wszystkim opłacalny ładnych parę lat temu, jak nie mieli jeszcze tak dużej konkurencji jak teraz. Aktualne prowizje przy płatnościach są olbrzymie.. Nie wspominając już o ich systemie zwrotów, bo możesz kiedyś wejść na konto i zobaczyć saldo na sporym minusie, bo stwierdzą, że środki pochodzą z nielegalnego źródła Wink A i dodam, że później takie saldo trzeba oczywiście wyzerować, bo będą nękać o uregulowanie setkami e-maili nawet o głupie 10 zl.


RE: Wysłanie pieniędzy - zablokowana płatność - Fejster - 15-03-2020 00:11

(14-03-2020 18:33)Rorschach. napisał(a):  Kolega ten sam,ma problem teraz co ja i zwrócił mi na konto u mnie dalej to samo.
Zadzwoniłem i kazała mi 7 dni nic nie robić na koncie jak problem nie zniknie zadzwonić Big Grin
śmiech niby wysyłać mogę i td,a wypłacić nie mogę.Może polecacie co mogę kupić i sprzedać aby nie stracić więcej niż 90zł na tym Lol

Jeśli możesz wysyłać pieniądze to może spróbuj to wymienić na przelew lub cokolwiek innego Smile Wątpię jednak by ktoś zaproponował ci prowizję w granicach 5% (70zł) szczególnie że twoje konto PP jest aktualnie "pod obserwacją" PP


RE: Wysłanie pieniędzy - zablokowana płatność - Rorschach. - 15-03-2020 00:14

(15-03-2020 00:11)Fejster napisał(a):  
(14-03-2020 18:33)Rorschach. napisał(a):  Kolega ten sam,ma problem teraz co ja i zwrócił mi na konto u mnie dalej to samo.
Zadzwoniłem i kazała mi 7 dni nic nie robić na koncie jak problem nie zniknie zadzwonić Big Grin
śmiech niby wysyłać mogę i td,a wypłacić nie mogę.Może polecacie co mogę kupić i sprzedać aby nie stracić więcej niż 90zł na tym Lol

Jeśli możesz wysyłać pieniądze to może spróbuj to wymienić na przelew lub cokolwiek innego Smile Wątpię jednak by ktoś zaproponował ci prowizję w granicach 5% (70zł) szczególnie że twoje konto PP jest aktualnie "pod obserwacją" PP

Nikt nie wymienia z 3 forum które znam PayPala aktualnie.
Więc nie mam innego pomysłu poza zakupem jakiegos paysafecard na ebayu i sprzedani gdzie po taniosci


RE: Wysłanie pieniędzy - zablokowana płatność - Fejster - 15-03-2020 00:51

Poszło pw