Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Last Man Standing - Ewhoring - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Last Man Standing - Ewhoring (/Temat-Last-Man-Standing-Ewhoring-171380)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Last Man Standing - Ewhoring - ShuQi - 14-04-2021 16:09

A dzisiaj kurs ekspressowy z używania socjotechniki w sprzedaży

Klientowi skończył się dostęp do VIP'a. Zaoferował on spotkanie o 15 aby zapłacić za kolejny miesiąc, przy czym spóźnił się o około 90 minut.
Na screenie widać kawałek rozmowy, w którym pokazuje jak w łatwy sposób podnosić swoje zarobki.
Kwota dodatkowa tj. 25 złotych jednorazowo może nie powalać, ale pamiętajcie że to tylko dodatek do całej transakcji która łącznie wyniosła 90+25= 115 PLN

Zatem wyłącznie jedna transakcja, z jednym klientem pozwoliła aby ten dzień, był ZIELONY

Screen z rozmowy:

[Obrazek: 8fee94f671878.png]





(14-04-2021 09:46)lokalny zielarz napisał(a):  zapowiada się ciekawie. fajnie by było jakbyś co nie co opowiedział o przyjmowaniu płatności.


@[lokalny zielarz]
Mam swoje perełki gdzie przyjmuję płatności, najpopularniejszą metodą z której korzystam jest skrill/paysafecard


RE: Last Man Standing - Ewhoring - experimental - 14-04-2021 19:29

(pytam tylko z ciekawości, nie jestem z tego świata 'e-whoringu' więc pomiń moje pytanie jak chcesz)

Jak usprawiedliwiasz i tłumaczysz sobie to że pracujesz udając ku**e w internecie i 50-letni pijacy marszczą sobie freda pisząc z tobą?

Domniewam że to co piszesz o "socjotechnikach" czy "psychologii sprzedaży" jest wystarczającym powodem, czujesz się jak jakiś super-inteligentny marketingowiec a jak wpada "25 złotych" od zboczeńca z internetów to myślisz sobie 'co za leszcz, ale go psychologicznie wyciulałem'.

Z wypowiedzi wnioskuję też że jesteś mężczyzną, najprawdopodobniej pełnoletnim, chwalisz się swoim kolegom tym jak zarabiasz? Co oni o tym mówią? Jeśli to praca dorywcza... to nawet gdybyś zarabiał 1000 złotych dziennie i Twoi rodzice, czy dziewczyna, pytali 'z czego te pieniądze', to odpowiedział byś zgodnie z prawdą?

Pozdro i powodzenia.


RE: Last Man Standing - Ewhoring - ShuQi - 14-04-2021 19:39

(14-04-2021 19:29)experimental napisał(a):  (pytam tylko z ciekawości, nie jestem z tego świata 'e-whoringu' więc pomiń moje pytanie jak chcesz)

Jak usprawiedliwiasz i tłumaczysz sobie to że pracujesz udając ku**e w internecie i 50-letni pijacy marszczą sobie freda pisząc z tobą?

Domniewam że to co piszesz o "socjotechnikach" czy "psychologii sprzedaży" jest wystarczającym powodem, czujesz się jak jakiś super-inteligentny marketingowiec a jak wpada "25 złotych" od zboczeńca z internetów to myślisz sobie 'co za leszcz, ale go psychologicznie wyciulałem'.

Z wypowiedzi wnioskuję też że jesteś mężczyzną, najprawdopodobniej pełnoletnim, chwalisz się swoim kolegom tym jak zarabiasz? Co oni o tym mówią? Jeśli to praca dorywcza... to nawet gdybyś zarabiał 1000 złotych dziennie i Twoi rodzice, czy dziewczyna, pytali 'z czego te pieniądze', to odpowiedział byś zgodnie z prawdą?

Pozdro i powodzenia.

Cześć! Smile

To co oni robią z zdjęciami, to nie jest moja sprawa, totalnie mnie to nie interesuje(jak sprzedawczyni w sklepie, która widzi że facet po 40 kupuje durexy).
Kwota o której piszesz, to tylko dodatek do tego, co zapłacił w wersji podstawowej, to jakby przy tankowaniu samochodu kupić hot-doga
Jednorazowa wpłata 115 zł od wyłącznie jednego klienta, to dniówka połowy naszych rodaków na etacie.

Część osób z mojego otoczenia wie na czym zarabiam i nie ma z tym totalnie żadnego problemu. Jak to nazwałeś żadnej **** nie udaje, dla mnie to sprzedaż jak każda inna wiec absolutnie nie muszę się tłumaczyć sam przed sobą.


RE: Last Man Standing - Ewhoring - experimental - 14-04-2021 20:21

To nie jest "sprzedaż jak każda inna", ja np. prowadzę 2 sklepy internetowe z prawdziwymi produktami, i to że nazywasz kupno dostępu vip do konta zmyślonej dziewczyny z internetu "sprzedażą jak każdą inną" trochę mnie dotyka, bo nie, nic nie łączy tego czym się zajmujemy Undecided Tak samo nic nie łączy Pani Grażynki z Żabki "sprzedającej durexy" z Panem Janem udającego hot-chick na snapchacie. beka I to ile zarabiasz jak pisałem wcześniej nie ma wpływu na etykę tego co robisz, ale ok. mniej więcej rozumiem z czego wychodzisz usprawiedliwiając swoją "działalność". I dzięki za odpowiedź.

Pytanie zasadnicze - co ze skarbówką? Pewnie podciągniesz to pod jakiś PKD ale co jak wezwą cię żebyś wytłumaczył im dokładnie źródła swojego dochodu? Pozdro, trzymaj się Big Grin


RE: Last Man Standing - Ewhoring - shf - 15-04-2021 15:34

(14-04-2021 20:21)experimental napisał(a):  To nie jest "sprzedaż jak każda inna", ja np. prowadzę 2 sklepy internetowe z prawdziwymi produktami, i to że nazywasz kupno dostępu vip do konta zmyślonej dziewczyny z internetu "sprzedażą jak każdą inną" trochę mnie dotyka, bo nie, nic nie łączy tego czym się zajmujemy Undecided Tak samo nic nie łączy Pani Grażynki z Żabki "sprzedającej durexy" z Panem Janem udającego hot-chick na snapchacie. beka I to ile zarabiasz jak pisałem wcześniej nie ma wpływu na etykę tego co robisz, ale ok. mniej więcej rozumiem z czego wychodzisz usprawiedliwiając swoją "działalność". I dzięki za odpowiedź.

Pytanie zasadnicze - co ze skarbówką? Pewnie podciągniesz to pod jakiś PKD ale co jak wezwą cię żebyś wytłumaczył im dokładnie źródła swojego dochodu? Pozdro, trzymaj się Big Grin


Zgadzam się w 100%, te "socjotechniki" o których wspomniał są śmieszne. Każdy głupi umie bajerować, nie widzę w tym wyższej socjotechniki. Zalecam do zagłębienia się na temat manipulacji i socjologii, bo to są dwie odrębne dziedziny.

Sam zarabiam na e-whoringu, dorabiam, moi znajomi wiedzą, dziewczyna też, nie ma z tym problemu, wiadomo, że u ziomków na początku każdy walnął śmiechem, ale jak zobaczyli cyferki to zaczeli się pytać jak to robić beka

Mimo wszystko nie wyobrazam sobie pracować w tym i sie z tego utrzymywać. Bardziej to biorę jako dodatkowa wypłata lub gdy potrzebuję szybkiego zastrzyku gotówki. Wydaje mi się, że nie można tego krytykować, bo lepszy e-whoring niż zasuwanie po ośce z dychą fety czy mefedronem. Jeżeli ktoś woli jednak to drugie, to lets go! Ja jednak wolę siąść do e-whoringu.

Druga sprawa, nie szkoda mi ani jednego chłopa, który chce zapłacić w interencie za "ruchanie" czy "zdjecia laski". Dla mnie jest to po prostu niemoralne, tak jak dla kogoś niemoralne jest pisanie z typami wysyłający fiuty i proszący o zdjęcie.

A gdybym to ja miał odpowiedzieć na pytanie: "Jak usprawiedliwiasz i tłumaczysz sobie to że pracujesz udając ku**e w internecie i 50-letni pijacy marszczą sobie freda pisząc z tobą?"

To odpowiedź jest banalnie prosta, jest to udawanie kur*** za hajs, trzeba nazywać rzeczy po imieniu, ale ja sobie tego wogóle nie tłumaczę, a robię swoje. To tak jakby osoba pracująca przy wywozie śmieci miała tłumaczyc rodzinie czemu jest nazywa przez ludzi "smieciarzem". Robota to robota, każda ma inne otoczenie i warunki. Jedna mniej prestizowa jedna bardziej. Moim zdaniem Twoje pytanie jest bez sensu.


RE: Last Man Standing - Ewhoring - experimental - 15-04-2021 16:58

(15-04-2021 15:34)shf napisał(a):  
(14-04-2021 20:21)experimental napisał(a):  To nie jest "sprzedaż jak każda inna", ja np. prowadzę 2 sklepy internetowe z prawdziwymi produktami, i to że nazywasz kupno dostępu vip do konta zmyślonej dziewczyny z internetu "sprzedażą jak każdą inną" trochę mnie dotyka, bo nie, nic nie łączy tego czym się zajmujemy Undecided Tak samo nic nie łączy Pani Grażynki z Żabki "sprzedającej durexy" z Panem Janem udającego hot-chick na snapchacie. beka I to ile zarabiasz jak pisałem wcześniej nie ma wpływu na etykę tego co robisz, ale ok. mniej więcej rozumiem z czego wychodzisz usprawiedliwiając swoją "działalność". I dzięki za odpowiedź.

Pytanie zasadnicze - co ze skarbówką? Pewnie podciągniesz to pod jakiś PKD ale co jak wezwą cię żebyś wytłumaczył im dokładnie źródła swojego dochodu? Pozdro, trzymaj się Big Grin


Zgadzam się w 100%, te "socjotechniki" o których wspomniał są śmieszne. Każdy głupi umie bajerować, nie widzę w tym wyższej socjotechniki. Zalecam do zagłębienia się na temat manipulacji i socjologii, bo to są dwie odrębne dziedziny.

Sam zarabiam na e-whoringu, dorabiam, moi znajomi wiedzą, dziewczyna też, nie ma z tym problemu, wiadomo, że u ziomków na początku każdy walnął śmiechem, ale jak zobaczyli cyferki to zaczeli się pytać jak to robić beka

Mimo wszystko nie wyobrazam sobie pracować w tym i sie z tego utrzymywać. Bardziej to biorę jako dodatkowa wypłata lub gdy potrzebuję szybkiego zastrzyku gotówki. Wydaje mi się, że nie można tego krytykować, bo lepszy e-whoring niż zasuwanie po ośce z dychą fety czy mefedronem. Jeżeli ktoś woli jednak to drugie, to lets go! Ja jednak wolę siąść do e-whoringu.

Druga sprawa, nie szkoda mi ani jednego chłopa, który chce zapłacić w interencie za "ruchanie" czy "zdjecia laski". Dla mnie jest to po prostu niemoralne, tak jak dla kogoś niemoralne jest pisanie z typami wysyłający fiuty i proszący o zdjęcie.

A gdybym to ja miał odpowiedzieć na pytanie: "Jak usprawiedliwiasz i tłumaczysz sobie to że pracujesz udając ku**e w internecie i 50-letni pijacy marszczą sobie freda pisząc z tobą?"

To odpowiedź jest banalnie prosta, jest to udawanie kur*** za hajs, trzeba nazywać rzeczy po imieniu, ale ja sobie tego wogóle nie tłumaczę, a robię swoje. To tak jakby osoba pracująca przy wywozie śmieci miała tłumaczyc rodzinie czemu jest nazywa przez ludzi "smieciarzem". Robota to robota, każda ma inne otoczenie i warunki. Jedna mniej prestizowa jedna bardziej. Moim zdaniem Twoje pytanie jest bez sensu.

3-ci raz piszę że liczba zer nie ma wpływu na etykę tego co się robi Rolleyes
Ale przynajmniej jesteś szczery i nie oszukujesz sam siebie, to się szanuje.

Jak z tą skarbówką, tłumaczycie się że od nierządu odprowadzać nie trzeba? Big Grin


RE: Last Man Standing - Ewhoring - shf - 15-04-2021 17:58

(15-04-2021 16:58)experimental napisał(a):  
(15-04-2021 15:34)shf napisał(a):  
(14-04-2021 20:21)experimental napisał(a):  To nie jest "sprzedaż jak każda inna", ja np. prowadzę 2 sklepy internetowe z prawdziwymi produktami, i to że nazywasz kupno dostępu vip do konta zmyślonej dziewczyny z internetu "sprzedażą jak każdą inną" trochę mnie dotyka, bo nie, nic nie łączy tego czym się zajmujemy Undecided Tak samo nic nie łączy Pani Grażynki z Żabki "sprzedającej durexy" z Panem Janem udającego hot-chick na snapchacie. beka I to ile zarabiasz jak pisałem wcześniej nie ma wpływu na etykę tego co robisz, ale ok. mniej więcej rozumiem z czego wychodzisz usprawiedliwiając swoją "działalność". I dzięki za odpowiedź.

Pytanie zasadnicze - co ze skarbówką? Pewnie podciągniesz to pod jakiś PKD ale co jak wezwą cię żebyś wytłumaczył im dokładnie źródła swojego dochodu? Pozdro, trzymaj się Big Grin


Zgadzam się w 100%, te "socjotechniki" o których wspomniał są śmieszne. Każdy głupi umie bajerować, nie widzę w tym wyższej socjotechniki. Zalecam do zagłębienia się na temat manipulacji i socjologii, bo to są dwie odrębne dziedziny.

Sam zarabiam na e-whoringu, dorabiam, moi znajomi wiedzą, dziewczyna też, nie ma z tym problemu, wiadomo, że u ziomków na początku każdy walnął śmiechem, ale jak zobaczyli cyferki to zaczeli się pytać jak to robić beka

Mimo wszystko nie wyobrazam sobie pracować w tym i sie z tego utrzymywać. Bardziej to biorę jako dodatkowa wypłata lub gdy potrzebuję szybkiego zastrzyku gotówki. Wydaje mi się, że nie można tego krytykować, bo lepszy e-whoring niż zasuwanie po ośce z dychą fety czy mefedronem. Jeżeli ktoś woli jednak to drugie, to lets go! Ja jednak wolę siąść do e-whoringu.

Druga sprawa, nie szkoda mi ani jednego chłopa, który chce zapłacić w interencie za "ruchanie" czy "zdjecia laski". Dla mnie jest to po prostu niemoralne, tak jak dla kogoś niemoralne jest pisanie z typami wysyłający fiuty i proszący o zdjęcie.

A gdybym to ja miał odpowiedzieć na pytanie: "Jak usprawiedliwiasz i tłumaczysz sobie to że pracujesz udając ku**e w internecie i 50-letni pijacy marszczą sobie freda pisząc z tobą?"

To odpowiedź jest banalnie prosta, jest to udawanie kur*** za hajs, trzeba nazywać rzeczy po imieniu, ale ja sobie tego wogóle nie tłumaczę, a robię swoje. To tak jakby osoba pracująca przy wywozie śmieci miała tłumaczyc rodzinie czemu jest nazywa przez ludzi "smieciarzem". Robota to robota, każda ma inne otoczenie i warunki. Jedna mniej prestizowa jedna bardziej. Moim zdaniem Twoje pytanie jest bez sensu.

3-ci raz piszę że liczba zer nie ma wpływu na etykę tego co się robi Rolleyes
Ale przynajmniej jesteś szczery i nie oszukujesz sam siebie, to się szanuje.

Jak z tą skarbówką, tłumaczycie się że od nierządu odprowadzać nie trzeba? Big Grin

Z tym pytaniem to raczej do tych co trzepią codziennie grube sumki. U mnie zbyt mała kwota, żeby narobić sobie jakichkolwiek problemów + przestałem wypłacać na konto bankowe a na portfele internetowe poza juryzdykcją US.


RE: Last Man Standing - Ewhoring - Marcinek2002 - 15-04-2021 18:29

Co do dyskusji powyżej to do napisania mam jedno:
Pecunia non olet
Jeżeli jest to zgodne z prawem to czemu nie.
Taki Janusz nie płaci tylko za zdjęcie ale za to, że ktoś mu poświęci odrobinę czasu, pogada z nim, zwróci na niego uwagę. Nikt nie stoi nad Januszem z pistoletem i każe mu korzystać z takich usług. Zawsze może sobie pooglądać takie materiały za darmo w internecie, to jego świadomy wybór.
Z tego co się orientowałem nawet legalnie działające sex-chaty zniżają się do takich sztuczek gdzie facet udaje kobietę.


RE: Last Man Standing - Ewhoring - ShuQi - 16-04-2021 13:28

Cześć! Smile
Dobrze widzieć takie zainteresowanie dziennikiem które prowadzę, to motywuje do dalszego działania! Smile
Jeżeli chodzi o dzień wczorajszy:


To kolejny dzień na ZIELONO


Cały czas oczywiście przypominam, tutaj nie chodzi o chwalenie się zarobkami - te akurat są tylko z jednego konta, jednego dnia.

Chce pokazać, że przy odpowiedniej motywacji, zaangażowaniu DA SIĘ

Traktuję ewh jako "paliwo" które ma mnie dowieźć do celu, nie planuje pracować w tej branży całego życia. Każdy z nas na coś zbiera lub odkłada - kurtkę, wakacje, samochód, działkę i tak dalej, więc jeżeli pieniądz puka do drzwi - warto mu otworzyć! Smile

Tym pozytywnym akcentem życzę miłego weekendu - przez najbliższe dwa dni tj sobota i niedziela robie sobie przerwę - pora na najlepszą część czyli wydawanie zarobionych pieniędzy! Smile






RE: Last Man Standing - Ewhoring - shf - 16-04-2021 14:00

Co to za apka wgl jest tam gdzie odbierasz keszzz? To jest skrill?