Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuje dobrego hostingu www - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Poszukuje dobrego hostingu www (/Temat-Poszukuje-dobrego-hostingu-www-176654)

Strony: 1 2


RE: Poszukuje dobrego hostingu www - rachman - 19-02-2024 19:47

Nieprawdą jest to co już podkreśliłem - nie jest REGUŁĄ a zwykłą zagrywką marketingową to, że ktoś płaci za hosting pierwszy rok mniej, a kolejne jak za złoto...

Reguła to coś regularnego. Nawet te firmy które przytaczasz nie mają tego w trybie normalnym - a w promocji. Co w tym więc regularnego? W każdej chwili można promocję wyłączyć. Jak dadzą hosting za grosze w regularnym cenniku to wtedy będzie to regułą...
Co do ilości klientów to serio marny wyznacznik i normalności i reguły. Z reguły to ludzie to Azjaci bo jest ich najwięcej...
Chcesz to dla ciebie ilość klientów, którzy korzystają z promocji może być regułą. Dla mnie ilość firm która takie triki marketingowe stosuje wyznacza regułę.

Faktem jest że to nie reguła (nie stały cennik, regularna cena) a po prostu promocja obwarowana warunkami bez spełnienia których za pierwszy rok np. jeśli zechcesz przenieść się przed upływem promocji - nie skorzystasz z niej w pełni. Tyle ode mnie, a ty jak chcesz możesz myśleć inaczej. Dla mnie reguła to nie ile osób z tego korzysta, a ile firm ją STOSUJE. Jest różnica Smile bo mam do wyboru x firm z tą rzekomą regułą (a raczej promocją) i xxx firm które jej nie stosują. Mam nadzieję że teraz zrozumiałeś o co mi chodzi. Smile


RE: Poszukuje dobrego hostingu www - mariusz42 - 28-02-2024 00:51

https://dhosting.pl/

Masz 14 dni za darmo.


RE: Poszukuje dobrego hostingu www - itmaster - 28-02-2024 09:24

dhosting jest dobrym hostingiem, ale w przypadku dużych serwisów, które będą miały zapotrzebowanie na większe zasoby (CPU, RAM). Dzięki skalowaniu tych parametrów, hosting uzyskuje parametry dobrego serwera dedykowanego, bez potrzeby znajomości administrowania serwera, bo wszystko działa jak na zwykłym hostingu. Mało tego, płaci się za to jedynie gdy akurat serwer więcej zużył procka i pamięci. To jest bardzo unikane.

Z tym że do małych serwisów, blogów na WP, jakiś Landing Page to rozwiązanie jest może okazać się zbyt drogie w porównaniu z innymi.