Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tworzenie stron i E-marketing - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Tworzenie stron i E-marketing (/Temat-Tworzenie-stron-i-E-marketing-176674)

Strony: 1 2


RE: Tworzenie stron, E-marketing i E-whoring z AI - itmaster - 04-03-2024 13:26

Nie no spoko, tak tylko pytam bez podtekstówWink


RE: Tworzenie stron, E-marketing i E-whoring z AI - shf - 04-03-2024 14:13

Nic się nie dzieję, po prostu sądze, że żeby posiadać własną sieć afilacyjną to trzeba mieć bardzo dużą wiedzę na ten temat, której ja nie mam. No a ja nie chciałbym się pchac w coś czego nie znam.


RE: Tworzenie stron, E-marketing i E-whoring z AI - shf - 10-04-2024 09:18

Za bardzo w sumie nie ma co tutaj pisac, praca, praca i jeszce raz praca. Trochę się wydłuza jak to przy dodatkowych projektach. W dalszym ciągu trwają prace nad szablonem. W między czasie pozyskalismy klienta na dość rozbudowany serwis do zarządzania drużyną piłkarską. Między innymi zrealizowaliśmy autorski plugin do Wordpressa.

Co do startupu to tak jak wspomniałem prace trwają i myślę, że dopiero zacznie dziennik żyć jak projekt będzie ukończony a my przejdziemy do jego (chyba) najwazniejszej części, promowania.


RE: Tworzenie stron, E-marketing i E-whoring z AI - shf - 19-04-2024 11:08

Na chwilę obecną praktycznie cały front strony jest gotowy, zostało kilka podstron do ukończenia.

Utworzenie strony głównej - 10-15.04.2024
Utworzenie podstrony z szkoleniami -10-15.04.2024
Utworzenie podstrony z kadra szkoleniową - 18.04.2024
Utworzenie podstrony ‘O Nas’ - 19.04.2024
...dalsza część pod stron.

Jak widać, jest to strasznie czasochłonne, a nie tylko startupem człowiek żyje. W między czasie realizowany jest projekt dla klienta.


RE: Tworzenie stron i E-marketing - shf - 04-05-2024 11:48

Cały front został ukończony pomyślnie. Teraz trwa implementacja frontu we frameworku. W tym samy czasie jest tworzony projekt bazy danych. No i rozpocznie się przejście do części backendowej. Idzie to powoli bo w miedzy czasie zrealizowałem inny projekt, za który mogłem poszaleć na majówce.