Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zainteresowany zainwestowaniem, kto wytłumaczy i odpowie na moje pytania? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Zainteresowany zainwestowaniem, kto wytłumaczy i odpowie na moje pytania? (/Temat-Zainteresowany-zainwestowaniem-kto-wytlumaczy-i-odpowie-na-moje-pytania-61172)

Strony: 1 2 3


RE: Zainteresowany zainwestowaniem, kto wytłumaczy i odpowie na moje pytania? - Damianusix - 20-05-2013 21:55

Daruj sobie Wink Nie polecam wchodzić w BB już!


RE: Zainteresowany zainwestowaniem, kto wytłumaczy i odpowie na moje pytania? - sirsebek93 - 21-05-2013 16:44

(20-05-2013 21:55)Damianusix napisał(a):  Daruj sobie Wink Nie polecam wchodzić w BB już!

Dla czego? mógłbyś rozwinąć ta myśl?


RE: Zainteresowany zainwestowaniem, kto wytłumaczy i odpowie na moje pytania? - tomazzi - 21-05-2013 16:50

(21-05-2013 16:44)sirsebek93 napisał(a):  
(20-05-2013 21:55)Damianusix napisał(a):  Daruj sobie Wink Nie polecam wchodzić w BB już!

Dla czego? mógłbyś rozwinąć ta myśl?

dlatego, że wypłacają kiedy chcą i komu chcą, wypłaty selektywne
lepiej już nie wchodzić z $ w coś w czym są takie jazdy z wypłatami, nie masz gwarancji iż dostaniesz wypłatę w selektywnym poziomie ich realizacji
bb zrobiło się jak scam profitcliking taka sama opcja wsadzenia kasy w jedno i w drugie z szansami na wypłatę na poziomie 0%


RE: Zainteresowany zainwestowaniem, kto wytłumaczy i odpowie na moje pytania? - sirsebek93 - 22-05-2013 09:15

(21-05-2013 16:50)tomazzi napisał(a):  
(21-05-2013 16:44)sirsebek93 napisał(a):  
(20-05-2013 21:55)Damianusix napisał(a):  Daruj sobie Wink Nie polecam wchodzić w BB już!

Dla czego? mógłbyś rozwinąć ta myśl?

dlatego, że wypłacają kiedy chcą i komu chcą, wypłaty selektywne
lepiej już nie wchodzić z $ w coś w czym są takie jazdy z wypłatami, nie masz gwarancji iż dostaniesz wypłatę w selektywnym poziomie ich realizacji
bb zrobiło się jak scam profitcliking taka sama opcja wsadzenia kasy w jedno i w drugie z szansami na wypłatę na poziomie 0%

A co byś w takim razie polecił typu BB?


RE: Zainteresowany zainwestowaniem, kto wytłumaczy i odpowie na moje pytania? - tomazzi - 22-05-2013 09:38

(22-05-2013 09:15)sirsebek93 napisał(a):  
(21-05-2013 16:50)tomazzi napisał(a):  
(21-05-2013 16:44)sirsebek93 napisał(a):  
(20-05-2013 21:55)Damianusix napisał(a):  Daruj sobie Wink Nie polecam wchodzić w BB już!

Dla czego? mógłbyś rozwinąć ta myśl?

dlatego, że wypłacają kiedy chcą i komu chcą, wypłaty selektywne
lepiej już nie wchodzić z $ w coś w czym są takie jazdy z wypłatami, nie masz gwarancji iż dostaniesz wypłatę w selektywnym poziomie ich realizacji
bb zrobiło się jak scam profitcliking taka sama opcja wsadzenia kasy w jedno i w drugie z szansami na wypłatę na poziomie 0%

A co byś w takim razie polecił typu BB?

UInvest
masz temat poświęcony temu programowi na forum, poszukaj i poczytaj Smile


RE: Zainteresowany zainwestowaniem, kto wytłumaczy i odpowie na moje pytania? - siwrus1231 - 23-05-2013 11:40

Też poszukuje "mentora", który wytłumaczy mi krok po kroku jak to działa, ile zainwestować żeby przez określony czas zarobić daną kwotę. Prosiłbym o PW z odpowiedzami na moje pytania :

1. Ilę muszę zainwestować żeby do końca października (okres 5 miechów) wyciągnąć 3 tysiące zł?
2. Czy można wpłacić poprzez paypala? Jeżeli nie to skąd muszę przelać pieniądze i ile % prowizji mnie to wyniesie?
3. Czy wystarczy zainwestować i czekać na zarobek czy trzeba jeszcze coś robić?

Pozdrawiam. Oczywiście zostałbym poleconym Smile


@@Edit
Dopiero teraz przeczytałem cały temat i kolega wyżej napisał żeby lepiej nie wchodzić w BB. Więc proszę o PW zainteresowane osoby, które mogłyby polecić mi jakiś program inwestycyjny, przy którym nie trzeba się dużo męczyć, a można fajnie zarobić. O BB w sumie też możecie napisać, ale jak ma nie wypalić to ja dziękuję.


RE: Zainteresowany zainwestowaniem, kto wytłumaczy i odpowie na moje pytania? - ComboThe - 23-05-2013 16:07

(23-05-2013 11:40)siwrus1231 napisał(a):  Też poszukuje "mentora", który wytłumaczy mi krok po kroku jak to działa, ile zainwestować żeby przez określony czas zarobić daną kwotę. Prosiłbym o PW z odpowiedzami na moje pytania :

1. Ilę muszę zainwestować żeby do końca października (okres 5 miechów) wyciągnąć 3 tysiące zł?
2. Czy można wpłacić poprzez paypala? Jeżeli nie to skąd muszę przelać pieniądze i ile % prowizji mnie to wyniesie?
3. Czy wystarczy zainwestować i czekać na zarobek czy trzeba jeszcze coś robić?

Pozdrawiam. Oczywiście zostałbym poleconym Smile


@@Edit
Dopiero teraz przeczytałem cały temat i kolega wyżej napisał żeby lepiej nie wchodzić w BB. Więc proszę o PW zainteresowane osoby, które mogłyby polecić mi jakiś program inwestycyjny, przy którym nie trzeba się dużo męczyć, a można fajnie zarobić. O BB w sumie też możecie napisać, ale jak ma nie wypalić to ja dziękuję.

Ciężko znaleźć serwis w którym nie trzeba NIC robić i zarobisz 3 tysiące w 5 miesięcy, chyba że wejdziesz z naprawdę dużą sumą albo w duże ryzyko. A jeśli nie bierzesz pod uwagę w inwestycjach że coś 'może nie wypalić' to lepiej sobie daruj, bo każda inwestycja może nie wypalić. Trzeba zaakceptować ryzyko utraty gotówki, bo inaczej nic nie zarobisz ;
)


RE: Zainteresowany zainwestowaniem, kto wytłumaczy i odpowie na moje pytania? - mikel2501 - 22-07-2013 21:18

Ja też bym poprosił o info od jakiegoś mentora w sprawie BB, z góry dziękuje.


RE: Zainteresowany zainwestowaniem, kto wytłumaczy i odpowie na moje pytania? - twardy - 22-07-2013 21:40

to juz jest scam...


RE: Zainteresowany zainwestowaniem, kto wytłumaczy i odpowie na moje pytania? - Sp00n - 24-07-2013 08:56

Nie wchodźcie w to z dużymi pieniędzmi, nawet z jakimikolwiek.