Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy da się jeszcze zarobić w BB? (bez poleceń) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Czy da się jeszcze zarobić w BB? (bez poleceń) (/Temat-Czy-da-sie-jeszcze-zarobic-w-BB-bez-polecen-62858)

Strony: 1 2 3 4


RE: Czy da się jeszcze zarobić w BB? (bez poleceń) - mati1 - 04-01-2013 19:31

teraz pracują mi panele o wartości 1700$


RE: Czy da się jeszcze zarobić w BB? (bez poleceń) - twardy - 04-01-2013 19:49

premka 100$
3 tp 150$
suma 250$

z samych tp mozesz zakwalifikowac paneli za 3*200$

350$ masz dochodu na miesiac... zeby miec 500$ musiec miec makro i sales creditow z poleconych pozwalajaych na zakwalifikowanie paneli na sume 150$

nie wiem jakich porad sie spodziewasz Tongue
mozna tylko zgadywac ile Ci poleceni generuja miesiecznie makra i traffiku


RE: Czy da się jeszcze zarobić w BB? (bez poleceń) - BBinternet - 04-01-2013 22:22

(04-01-2013 19:31)mati1 napisał(a):  teraz pracują mi panele o wartości 1700$

Dokup jeszcze przynajmniej 1 traffic Smile


RE: Czy da się jeszcze zarobić w BB? (bez poleceń) - kubn2 - 05-01-2013 20:54

Wiem pytanie z dupy, ale czy jak kupię jedną paczkę trafficu to muszę co miesiąc bulić za nią tzw. z automatu mi naliczają? Czy mogę kupić raz i koniec?


RE: Czy da się jeszcze zarobić w BB? (bez poleceń) - kleomenes - 05-01-2013 20:58

@UP
Musisz bulić co miesiąc, automatycznie pobierają z e-wallet Smile


RE: Czy da się jeszcze zarobić w BB? (bez poleceń) - twardy - 05-01-2013 21:06

a jak kupisz wiecej niz 1 w danym miechu to przechodzisz z automatu na premium account i bulisz 100$ abonamentu


RE: Czy da się jeszcze zarobić w BB? (bez poleceń) - kubn2 - 05-01-2013 21:11

A takie pytanie, a jak w tym e-wallet będę miał 0 dolarów to co wtedy?


RE: Czy da się jeszcze zarobić w BB? (bez poleceń) - kleomenes - 05-01-2013 21:13

Odnośnie pytania w pierwszym poście. Tak, moim zdaniem da się bez problemu zarobić bez poleconych, sam jestem w takiej sytuacji. Zagadnieniami związanymi z zarabianiem przez neta zajmuje się od niedawna i jeszcze nie wkręcałem w to znajomych.
W bb od końcówki września, a pod koniec lutego wypłacam wkład + już czysty zysk(niewiele ale zawsze), czyli wychodzi że po 5 miesiącach około. Startowałem z zielonym plus dodatkowe panele.


RE: Czy da się jeszcze zarobić w BB? (bez poleceń) - twardy - 05-01-2013 21:14

robi ci sie minus na koncie, jesli nadejdzie dzien wyplaty a bedziesz mial minusa na koncie to nie dostajesz owej wyplaty...

przy minusie na koncie masz wedlug roznych zrodel od miesiaca do 6 tyg na uzupelnienie konta - chociaz podejrzewam ze oni sa tak samo chetni do blokowania kont jak do pobierania oplat abonamentowych Tongue


RE: Czy da się jeszcze zarobić w BB? (bez poleceń) - kubn2 - 05-01-2013 21:20

@up a po ilu miesiącach to się "wyłącza"? Czy to jest takie "forever" i jedyne wyjście to zakończenie wszystkich paneli zebranie kasy i jej wypłacenie?