Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Piotr Kaszubski Milioner czy Złodziej i Oszust? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Piotr Kaszubski Milioner czy Złodziej i Oszust? (/Temat-Piotr-Kaszubski-Milioner-czy-Zlodziej-i-Oszust-80867)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Piotr Kaszubski Milioner czy Złodziej i Oszust? - zaple - 30-11-2013 13:11

(30-11-2013 13:09)surfer0700 napisał(a):  
(30-11-2013 13:06)zaple napisał(a):  Ale to nie zmienia faktu, że łamiesz prawo. Nie można takich danych bez pozwolenia zamieszczać w internecie. Czy jest oszustem i złodziejem, czy nie jest Ty nie masz prawa pisać na jego temat takich rzeczy, publikować wizerunek i inne dane. Za takie coś są dość surowe kary.

Żeby była jasność. Nie bronie go bo mam go gdzieś, nawet nie wiem kto to jest, ale ku przestrodze pisze, bo już byłem obserwatorem (pracowałem w sądzie) kilku takich spraw i wiem, że się nie ciekawie kończą.

Xpokerface
Jakich danych? Przecież to wszystko każdy w sieci może znaleźć.

FIlmy, muzykę i inne też można znaleźć... to nie jest żadne tłumaczenie


RE: Piotr Kaszubski Milioner czy Złodziej i Oszust? - surfer0700 - 30-11-2013 13:12

(30-11-2013 13:11)zaple napisał(a):  FIlmy, muzykę i inne też można znaleźć... to nie jest żadne tłumaczenie

No więc pytam jakich danych. Czym naruszył prawo? konkrety proszę.


RE: Piotr Kaszubski Milioner czy Złodziej i Oszust? - Nicktim - 30-11-2013 13:31

(30-11-2013 13:06)zaple napisał(a):  
(30-11-2013 12:37)adkam12 napisał(a):  
(30-11-2013 12:30)zaple napisał(a):  
Cytat:Piotr Kaszubski Milioner czy Złodziej i Oszust?

Może niech sie tym zajmie prokurator, a nie my.

Na chwile obecną ten pan może Cie podać do sądu z art. 23 i 24 kodeksu cywilnego. I jeżeli by chciał to za taki temat możesz zapłacić grube tysiące.

Jedyne co może to połechtać mnie w dzyndzelek, na wszystkie informacje opisane w powyższym temacie mam dowody i mogę je przedstawić, poza tym na większość z nich każdy z Was ma dowody... mowa tu o wszystkim dot. icharge.
W kwestii samej kliniki to suche fakty...
Czekam aż mnie pozwie, guzik mi zrobi, a z automatu sam będzie miał sprawy nie cywilne, a karne.

A żeby prokuratura się czymś takim zajęła to musi otrzymać stosowne zgłoszenie, bez nagłośnienia sprawy ZNÓW ujdzie mu płazem opowiadanie bajek.

Ale to nie zmienia faktu, że łamiesz prawo. Nie można takich danych bez pozwolenia zamieszczać w internecie. Czy jest oszustem i złodziejem, czy nie jest Ty nie masz prawa pisać na jego temat takich rzeczy, publikować wizerunek i inne dane. Za takie coś są dość surowe kary.

Żeby była jasność. Nie bronie go bo mam go gdzieś, nawet nie wiem kto to jest, ale ku przestrodze pisze, bo już byłem obserwatorem (pracowałem w sądzie) kilku takich spraw i wiem, że się nie ciekawie kończą.

Właśnie, nie wiesz a prezentujesz tutaj swoje wypociny... Panie prawniku beka
"Pan" Kaszubski jest osobą publiczną, także jego wizerunek, dane osobowe są powszechnie znane, on sam prowadzi FanPejdż, gdzie owe dane można znaleźć, także takie tezy wsadź sobie w ... kieszeń.

Model/Aktor/Artysta/Przedsiębiorca jak sam siebie nazywa... Jerk


RE: Piotr Kaszubski Milioner czy Złodziej i Oszust? - zaple - 30-11-2013 13:39

Ok, jak uważacie. Czy Kaszubski jest osobą publiczną tego nie wiem, jeżeli sąd dał mu taki status lub on sam wyraził zgodę na podawanie swoich danych przez osoby postronne, to macie racje.


RE: Piotr Kaszubski Milioner czy Złodziej i Oszust? - Prosiaczeq - 30-11-2013 13:43

Zapłacił grubą kasę Marceli i Łukaszowi i patrzy jak to ludzie są łatwowierni podając swój numer Smile


RE: Piotr Kaszubski Milioner czy Złodziej i Oszust? - szalonymad - 30-11-2013 14:03

(30-11-2013 13:43)Prosiaczeq napisał(a):  Zapłacił grubą kasę Marceli i Łukaszowi i patrzy jak to ludzie są łatwowierni podając swój numer Smile

taaa grubą kase..... pewnie dał im stawkę 10 zł na leada impreza


RE: Piotr Kaszubski Milioner czy Złodziej i Oszust? - Tochkan - 30-11-2013 20:34

Łukasz Wawrzyniak i Marcela Leszczak to typowe marionetki biznesu. Kaszubski im zapłacił, to zrobią wszystko co im każe. Nawet będą robić w ch*ja/okradać swoich fanów.

P.S








Ten to by zarobił na doładowaniach ^^.


RE: Piotr Kaszubski Milioner czy Złodziej i Oszust? - aero2 - 30-11-2013 21:00

(30-11-2013 20:34)Tochkan napisał(a):  Ten to by zarobił na doładowaniach ^^.

Chyba na asku prędzej.Big Grin


RE: Piotr Kaszubski Milioner czy Złodziej i Oszust? - 30procent - 30-11-2013 21:39

czyli on ma te klinike czy nie?


RE: Piotr Kaszubski Milioner czy Złodziej i Oszust? - daniel42na - 01-12-2013 11:09

Klinike? impreza
Obawiam się że ta klinika taka prawdziwa jak pani dr.Ewa N.

[Obrazek: 11ws7VY_rMWWGVMIkhVmA3yQRffcywuX8tptdcxx,w600.jpg]

[Obrazek: 21ws7Z8_rMWWGVMIkhVmA3yQRffcywuX8tptdcxx,w600.jpg]

[Obrazek: 31ws7Zl_rMWWGVMIkhVmA3yQRffcywuX8tptdcxx,w600.jpg]