Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
DARMOWE STARTERY - jeden temat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Darmowe Próbki, Gadżety, Prezenty i Promocje ! (/Forum-Darmowe-Probki-Gadzety-Prezenty-i-Promocje-62)
+--- Dział: Darmowe Gadżety (/Forum-Darmowe-Gadzety-66)
+--- Wątek: DARMOWE STARTERY - jeden temat (/Temat-DARMOWE-STARTERY-jeden-temat-95688)



RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - PaulRcootiC - 20-08-2014 12:27

W LycaMobile SMS przychodzi do Ciebie po wlaczeniu telefonu z ich karta


RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - cokieee - 20-08-2014 15:46

Właśnie dosłałem karty z laycamobile ;D 15 sporo lecz zamawiałem 21 ; /


RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - DzejkobPL - 20-08-2014 23:25

Ja zamawiam teraz tylko te zasiegowe 300mb. Mozna aktywowac wszelakie konta a przy okazji skorzystac z internetu Smile

《 Wysłane z urządzenia mobilnego 》


RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - Lexarr - 21-08-2014 01:15

(20-08-2014 23:25)DzejkobPL napisał(a):  Ja zamawiam teraz tylko te zasiegowe 300mb. Mozna aktywowac wszelakie konta a przy okazji skorzystac z internetu Smile

《 Wysłane z urządzenia mobilnego 》

A nie ma limitu zamówień? Mi chyba z Play anulowali jak na jeden adres kilka zamówiłem Smile

(20-08-2014 15:46)cokieee napisał(a):  Właśnie dosłałem karty z laycamobile ;D 15 sporo lecz zamawiałem 21 ; /

Nie wiem czemu, ale na startery lycamobile nie przychodzą mi smsy z fejsa Sad ( z google przychodzą)


Odp: RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - DzejkobPL - 21-08-2014 08:16

(21-08-2014 01:15)Lexarr napisał(a):  
(20-08-2014 23:25)DzejkobPL napisał(a):  Ja zamawiam teraz tylko te zasiegowe 300mb. Mozna aktywowac wszelakie konta a przy okazji skorzystac z internetu Smile

《 Wysłane z urządzenia mobilnego 》

A nie ma limitu zamówień? Mi chyba z Play anulowali jak na jeden adres kilka zamówiłem Smile

Zamawiam codziennie 2 paczki po 3 startery na ten sam adres.
Na nastepny dzien ok. 13 przechodza do realizacji, czyli beda wyslane ^^
Raz zamowilem 4 paczki w ten sam dzien i odrzucili .

Cytat:Nie wiem czemu, ale na startery lycamobile nie przychodzą mi smsy z fejsa Sad ( z google przychodzą)
Z kartami Lycamobile mam to samo. Smsy z fb nie przychodza.
Dzwonilem do supportu Lyca i odpowiedzieli mi, ze to moze byc usluga Premium (platne smsy) ktore sa zablokowane na kartach Lyca Lol


《 Wysłane z urządzenia mobilnego 》


RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - Zemix - 21-08-2014 09:39

(20-08-2014 23:25)DzejkobPL napisał(a):  Ja zamawiam teraz tylko te zasiegowe 300mb. Mozna aktywowac wszelakie konta a przy okazji skorzystac z internetu Smile

《 Wysłane z urządzenia mobilnego 》


Z czasem je odrzucają, zamówiłem 3, potem 3, potem 3 i teraz już ani jednej nie chcą wysłać Big Grin


RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - Lexarr - 22-08-2014 00:36

dodałem link do starterów od TESCO. Jak ktoś mieszka w UK to się może przyda Smile

+słyszałem, że jak się pójdzie do punktu danej sieci (np. plus, t-mobile) to można dostać od nich kilka starterów. Próbował ktoś?


Odp: RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - Miciu - 22-08-2014 08:13

(22-08-2014 00:36)Lexarr napisał(a):  dodałem link do starterów od TESCO. Jak ktoś mieszka w UK to się może przyda Smile

+słyszałem, że jak się pójdzie do punktu danej sieci (np. plus, t-mobile) to można dostać od nich kilka starterów. Próbował ktoś?
Niewiem jak w innych sieciach, lecz jak jestem w Gdańsku w T-Mobile to darmowe startery są na wejściu. W Play również to samo.
Piszę tylko jak jest w moim mieście Tongue, w innych może być inaczej.

Wysłane z mojej Xperii Arc S za pomocą Tapatalka 4

@edit tylko w dużych budynkach sieci dają (+10 stanowisk), bo w małych punktach gdzie najczęściej siedzą 2 panie to nie widziałem aby można było brać


RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - DzejkobPL - 22-08-2014 08:50

(22-08-2014 00:36)Lexarr napisał(a):  dodałem link do starterów od TESCO. Jak ktoś mieszka w UK to się może przyda Smile

Pozostaje czekać, aż Tesco wprowadzi swoją sieć do Polski Smile


RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - cokieee - 22-08-2014 17:47

w takim razie nie są mi potrzebne te karty ;/ grrr