Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ (/Temat-%E2%9D%A4%EF%B8%8Fmahuzz-ROZDZIAL-7%E2%9D%A4%EF%B8%8F-131570)



RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - mahuzz - 04-08-2016 09:29

@[Toskan] czemu ja tego wcześniej nie widziałem? LolLolLol
@[Samurai] @[Lanserek] w ciągu sezonu mamy cały tydzień po dwa treningi koszykarskie dziennie+mecze+siłownia. Wysiłek podczas sezonu w porównaniu do tego teraz to rzeźnia Wink Teraz raczej nazwałbym to aktywnym wypoczynkiem Big Grin
Dokładnie tak, w niedziele się regeneruje Wink
@[KenkyushaKamil]
Dzięki takim komentarzom dziennik dalej istnieje Huh


RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - mahuzz - 04-08-2016 22:50

Wszystko poszło po mojej myśli, dobranoc Wink






RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - mahuzz - 05-08-2016 08:15

Rutyna rutyną, wstaję, wchodzę na forum.. ale to jest taki przedsmak dobrego dnia. Niestety jestem pewien, że te dni się kończą, ale korzystam ile się da.

Cele z wczoraj:
- wypić porządną kawę i uzupełnić elektrolity izotonikiem
- zrobić na siłowni plecy z bicepsem, dać z siebie wszystko
- przemyśleć oferty od innych serwisów
- przemyśleć sprawę następnego poradnika
- wypróbować jeden ze sposobów zarobku na wielką skalę
- ogarnąć szablon aukcji pod allegro
- cel osobisty również dziś jest

Oczywiście kilka troszkę naciąganych ale jestem zadowolony z przebiegu dnia bo najważniejsze dla mnie rzeczy ogarnąłem.
Dziś i jutro jeszcze jestem u siebie, muszę to spożytkować! Huh


Z allegro musimy się wstrzymać bo ja wyjeżdżam i jak się okazało jednak mój współpracownik też. Więc jak wrócę w te 2 dni muszę ogarnąć masę rzeczy.

Cele na dzisiaj?
- odpalić 'automat' a raczej kilka, liczę na 500uu dzisiaj, jak się nie zatnie to będzie
- zrobić sobie mocną kawę
- zrobić nogi... XpokerfaceXpokerfaceXpokerface
- jako że pewnie znowu nie będzie mnie w domu calutki dzień to z 10 leadów bym się cieszył Big Grin


Dając sobie takie cele dzienne umiem lepiej zagospodarować czasem - polecam wszystkim Wink

PORADNIK SUB SMS do popołudnia:
xxx
(ogarnijcie sobie boty, bo jak widzicie manualna konkurencja jest duża. 952 osoby aktualnie to obejrzały.. what?! Jerk2
) A do botów polecam nikogo innego jak @[Polsky]


[Obrazek: snapchat.JPG]
Jeśli ktoś ma snapa i chciałby poobserwować, proszę pisać impreza





No, a teraz muszę coś wszamać.. Miłego dnia kochani! Wink







RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - mahuzz - 05-08-2016 14:07

Godzina 14:55

Cele na dzisiaj?
- odpalić 'automat' a raczej kilka, liczę na 500uu dzisiaj, jak się nie zatnie to będzie
- zrobić sobie mocną kawę
- zrobić nogi...

- jako że pewnie znowu nie będzie mnie w domu calutki dzień to z 10 leadów bym się cieszył
Konwersja płakała, już jest trochę lepiej. Na tą godzinę jest 6 leadów, 500 uu nie ma, aczkolwiek raczej już pewne że będzie Wink

Od razu w tym wpisie chciałbym podziękować @[lolek95] za motywację i małą pomoc Tongue (byle mu nie spamić sępy! Big Grin)

No i dzisiaj mam zamiar się mocno wychillować Cool Najpierw ziomeczki, potem.. koleżanka impreza
Ogólnie było mi źle dzisiaj bo konwersja była już nawet na poziomie ~0.70% beka
Jeszcze rodzinka dzisiaj na jakiś czas wbija i chcę im trochę poświęcić Wink

Mimo, że było mi tak jak mówię dzisiaj trochę gorzej, to własnie odzyskałem radość przez tego jednego podwójnego leada Jerk

Co do poradników mam pewną koncepcję, dzięki której nie zbiednieję i nie narobi się wielkiej konkurencji, ale może nie będę tego ujawniał w tym momencie Wink
Pięć ludziska, miłego popołudnia Smile





RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - mass - 05-08-2016 14:09

można się jeszcze załapać na poradnik?


RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - lolek95 - 05-08-2016 14:28

@[mahuzz] czekam na wiecej! Big Grin


RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - JOK3R - 05-08-2016 14:58

Masz podobny gust muzyczny, propsuje Jerk2
Czekam na dalsze wpisy, byle do przodu, nie można się cofać ! impreza
Pozdrawiam.


RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - Radvaron - 06-08-2016 03:28

fajny dziennik, będę go śledził pozdrawiam


RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - mahuzz - 06-08-2016 09:59

A więc.. siedze sobie w sklepie, biorę wodę i coś na pobudzenie bo bez kawy dziś. Następnie klatka triceps na siłowni. Resztę dnia chce spędzić z pewną osobka i jak najlepiej ten czas wykorzystać Smile tak więc jeśli chodzi o PLN to nawet na noc już nie miałem siły puścić tego ustrojstwa Tongue zaczynam kolejny tygodniowy urlop. Tym razem za granicę Smile
Wszystkie cele z wczoraj zrealizowane prócz 500uu bo było chyba 490~ Jerk
Ale 10 leadow jest. Bez muzyki dzisiaj bo nie mam dużo czasu.
Dziękuję wszystkim którzy zagladali, z pewnością to był jeden z najlepszych okresów w moim życiu - codziennie tyle pozytywnej energii.. miłego dnia!


RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - mahuzz - 06-08-2016 22:25

Podsumujmy Smile
Kilka dni po 20 maja w pewien poranek postanowilem spróbować sposobu nad którym długo myślałem. Zarobilem 66zl, następnie chciałem sprzedać sposób za uwaga... 100zl.
Następne dni +100zl.. Ale powiem szczerze - nie był to dla mnie szał. Powiedziałem sobie ze nie może być jak z allegro ze zapomnę o świecie. I tak właśnie skoczyla motywacja do zarabiania, życia, ćwiczenia. I takie coś trzyma się do dziś. Kto by pomyślał Smile

Podsumujmy dzisiejszy dzień:
Jeden z najbardziej intensywnych treningów siłowych w moim życiu.
Spedzilem prawie cały dzień z osobą z którą chciałem ten dzień spędzić..
Zarobiłem dziś równe: 0zł - niby kasa i automat dała kopa do trenowania, ale jednak jak się nie myśli że trzeba wrócić i to ogarniac to jest ta swoboda i siła Smile
Wyjeżdżam o 4 rano więc albo zaraz pójdę do wyrka, albo noc spedze na mieście bądź u kumpla impreza

Mega podziękowania za ten okres czasu:
@[Samurai]
@[lolek95]
@[Deoes]
@[Toskan]
@[JOK3R]
@[Lanserek]
I wszystkim innym. Oficjalnie ogłaszam sukces, a to dopiero początek. Do kiedyś tam... Smile