Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] (/Temat-Wasze-Zarobki-Fc-Dziennie-Miesieczne-Alltime-owe-58015)



RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - patulsky1337 - 30-12-2014 19:37

Australia.


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - BaaTooN - 30-12-2014 19:52

Przez ostatni tydzień: 12$
Według mnie dobrze jak przez ostatnie 5 dni nic nie robiłem Huh

A to mój pierwszy tydzień z firecash


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - panarbuz - 31-12-2014 13:45

Wywaliłem te małe stawki, znaczny progres! Pierwszy raz załapałem się nawet na bonusik Smile

[Obrazek: fffffffff.png]


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - Vister81 - 01-01-2015 13:40

A u mnie po blisko 3 miesiącach ciężkiej pracy całe... 25,68 dolarów.

Jestem bardzo zawiedziony. Pozycja nie rośnie, pobrań praktycznie nie ma (taka suma wyłącznie dzięki Francuzowi...), ogólnie dupcia blada.


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - Adriano42 - 02-01-2015 16:42

Ehh, u mnie trochę słabo. Na FC powróciłem po długiej przerwie i aktualnie zarabiam dokładnie od 10 dni.

Przez ten czas wpadło mi....5 leadów. No niby nie tak źle jak na rozpoczęcie wszystkiego od nowa, tylko niestety leady były niskich wartości Sad

4x 0.18$ oraz 1x 0.15$ - słabiutko...

Od powrotu zarobiłem 0,87$ czyli nie cały dolar :/

Dziś: 0.00$
Wczoraj: 0.18$
Miesiąc (styczeń): 0.18$

Mam nadzieję, że wreszcie zaczną wpadać leady choć 0,50$ + Smile


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - mucios - 02-01-2015 16:59

(02-01-2015 16:42)Adriano42 napisał(a):  Ehh, u mnie trochę słabo. Na FC powróciłem po długiej przerwie i aktualnie zarabiam dokładnie od 10 dni.

Przez ten czas wpadło mi....5 leadów. No niby nie tak źle jak na rozpoczęcie wszystkiego od nowa, tylko niestety leady były niskich wartości Sad

4x 0.18$ oraz 1x 0.15$ - słabiutko...

Od powrotu zarobiłem 0,87$ czyli nie cały dolar :/

Dziś: 0.00$
Wczoraj: 0.18$
Miesiąc (styczeń): 0.18$

Mam nadzieję, że wreszcie zaczną wpadać leady choć 0,50$ + Smile

Lecisz na yt czy blogu? Jak na własnym blogu to trochę musi potrwać, aż będzie zainteresowanie i stronka pójdzie w górę w wyszukiwarce. A jeżeli YT to może nietrafione nisze? Ja sam zaczynam od nowa, tyle że jest to blog, wiec na efekty przyjdzie poczekać jeszcze trochę.


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - Shivson - 03-01-2015 10:20

Panowie, jak sobie radzicie z niskimi stawkami? Czy wyłączenie tych najnizszych sprawdza się w praktyce? Od jakiegoś czasu wpadają mi dość niskie kwoty z krajów które przyzwyczaiły mnie do wyzszych zarobków. Dla przykładu, wczoraj miałem 2 pobrania z francji (7 i 3,5 dolara) 2 pobrania z Belgii (po 50 i 18 centow) oraz Hiszpania za 18 centow plus jakies drobne kwoty z innych krajów. Dało mi to łącznie kilkanascie dolarów, co może tragicznym wynikiem nie jest, ale nie porównuje sie do zarobków sprzed kilku miesięcy, gdzie każda francja konczyla sie pobraniem za ok 10 dolarow, a hiszpania i Belgia około 6 dolarów. Takze zamiast ok 35 dolarów ktore bym z tych pobran mial kilka miesiecy temu, wpada 1/3 kwoty, co w skali miesięca daje jednak spora róznice...


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - mucios - 03-01-2015 11:22

(03-01-2015 10:20)Shivson napisał(a):  Panowie, jak sobie radzicie z niskimi stawkami? Czy wyłączenie tych najnizszych sprawdza się w praktyce? Od jakiegoś czasu wpadają mi dość niskie kwoty z krajów które przyzwyczaiły mnie do wyzszych zarobków. Dla przykładu, wczoraj miałem 2 pobrania z francji (7 i 3,5 dolara) 2 pobrania z Belgii (po 50 i 18 centow) oraz Hiszpania za 18 centow plus jakies drobne kwoty z innych krajów. Dało mi to łącznie kilkanascie dolarów, co może tragicznym wynikiem nie jest, ale nie porównuje sie do zarobków sprzed kilku miesięcy, gdzie każda francja konczyla sie pobraniem za ok 10 dolarow, a hiszpania i Belgia około 6 dolarów. Takze zamiast ok 35 dolarów ktore bym z tych pobran mial kilka miesiecy temu, wpada 1/3 kwoty, co w skali miesięca daje jednak spora róznice...

Masz rangę VIP?


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - Shivson - 03-01-2015 11:45

Tak mam. Oczywiście zdążają sie tez zarobki wyższe, czyli fancja powyżej 10 dolarow, czy hiszpania po 6, tyle ze duzo rzadziej niz kiedys Smile W przeszlosci tylko takie stawki z tych krajow mi wpadały, obecnie coraz czesciej wpadaja rowniez te sporo nizsze...


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - Max998 - 03-01-2015 17:10

U mnie też od 4 dni cisza.. A już sądziłem, że będą regularne pobrania bo przez 3 dni były po 2 pobrania łącznie dające $2,90. Ponad 200 kliknięć dziennie w dane mirrory ale bez efektu..

Edit.

Dzisiaj (04.01.2015r.) w końcu się coś ruszyło, cztery pobrania z Polski.