Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
DARMOWE STARTERY - jeden temat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Darmowe Próbki, Gadżety, Prezenty i Promocje ! (/Forum-Darmowe-Probki-Gadzety-Prezenty-i-Promocje-62)
+--- Dział: Darmowe Gadżety (/Forum-Darmowe-Gadzety-66)
+--- Wątek: DARMOWE STARTERY - jeden temat (/Temat-DARMOWE-STARTERY-jeden-temat-95688)



RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - ziolo1945 - 09-04-2015 16:47

Jest jeszcze możliwość otrzymania darmowego startera z sieci "W naszej rodzinie"

Cytat:Starter telefonii "w naszej Rodzinie" możesz otrzymać od nas za darmo!
Wyślij do nas list i do środka włóż zaadresowaną do Siebie kopertę z naklejonym znaczkiem, a my Ci prześlemy starter. Napisz do nas na adres:
Polskie Sieci Cyfrowe Sp. z o.o.
ul. Legionów 130 pok. 113
81-472 Gdynia

Starter można również otrzymać dzwoniąc pod numer naszego Biura Obsługi Klienta tel. 536 699 999 lub wysyłając maila na adres : [email protected]

Starter wartości 2 zł ma termin ważności 14 od daty aktywcji i powinieneś go doładować.

http://www.wnaszejrodzinie.pl/oferta.html


RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - Szaman1644 - 09-04-2015 17:13

Vectonemobile wysyła 1 kartę sim czy więcej? Czy da radę zamówić więcej niż 1 starter na ten sam adres?


RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - MilanFan - 09-04-2015 17:15

Dzisiaj dostałem maila od Vectone odnośnie startera zamówionego dawno, dawno temu:

Cytat:Drogi Kliencie,

Jeśli wciąż nie otrzymałeś naszej karty SIM to oznacza, że Twój adres został wprowadzony niepoprawnie (proszę pamiętaj o poprawnym wpisaniu ulicy, numeru domu, kodu pocztowego i miasta. Wszystkie pola powinny być wypełnione).

Proszę wejdź na naszą stronę http://www.vectonemobile.pl i zamów kartę SIM ponownie. Otrzymasz swoją kartę w ciągu 4-5 pracujących dni.

Pozdrawiam.

Serdecznie pozdrawiamy,
Twoja Załoga Vectone Mobile

Lol


RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - Szaman1644 - 09-04-2015 17:21

MilanFan dbają o ciebie Smile Czyli raczej nie przejdzie zamówienie 2-3 razy na ten sam adres Tongue


RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - MilanFan - 09-04-2015 17:58

Ta, ale chociaż raz mogli przysłać. Dane na pewno podałem dobre. Big Grin


RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - dobrydiler - 10-04-2015 12:04

A u mnie przyszło chociaż przysłali e-maile że błędny adres Tongue


RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - Victoremque - 10-04-2015 21:35

Odnośnie tych pytań, w Vectone mobile można zamówić 10 starterów na jedną osobę.


RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - dobrydiler - 12-04-2015 10:53

U mnie listonosz nie przyniósł tylko 2 dziewczyny Smile i to chyba od nich zależy ile dadzą .


RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - Dan!el - 14-04-2015 15:34

Dziś doszło do mnie 6 starterów Play i 1 Vectone.

O co chodzi z tym na opakowaniu Play, że pisze "3zł" w prawym dolnym rogu?


RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - banipunz - 14-04-2015 15:47

To znaczy, ze na karcie masz piękne 3 zł! Big Grin