Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] Clixsense - Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] Clixsense - Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień (/Temat-PLACI-Clixsense-Wyplacalny-od-2008r-wyplaty-co-tydzien-50138)



RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - darmoweprobki - 22-10-2015 17:49

Ja dziś dwie ankiety jedna za 0,60$ druga za 0,85$ razem 1,45$ to około 5,25 zł


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - full2000 - 22-10-2015 18:14

Apropos Clixsense to jest chyba jedyny bux który z czystym sumieniem mogę polecić bo tak ogólnie buxy to strata czasu. Znajomy na clixsense zarabia od 3 lat , zbudował siatkę poleconych i uczynił z tego fajne źródełko dodatkowego przychodu. Zabieg ten nie jest wcale tak trudny do powtórzenia jakby to się wydawało. W wolnej chwili może sam się przymierzę do clixsense ! Smile


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - hypocrisy - 23-10-2015 09:26

Fajny ten Clixsense, nie logowałem się od dłuższego czasu, dzisiaj wchodzę i od razu króciutka i fajna ankieta, aż trochę żałuję tych dni bez aktywności, zawszę parę dolców do przodu :x
Takie pytanie, czy nie mając poleconych i wypełniając niewiele ankiet opłaci się wykupić konto premium?


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - darmoweprobki - 23-10-2015 10:52

Nie opłaca się kupować konto premium wyraźnie piszą że konto premium nie wpływa na ilość ankiet ani reklam.
Opłaca się tylko jak ma się dużo poleconych.
W każdym razie ja wchodzę codziennie na clixsense a nóż widelec wpadnie ankieta akurat kilka minut i 1$ wpadnie.


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Leos2011 - 23-10-2015 14:55

A ja mam konto premium choć moi poleceni praktycznie nie klikają i opłaca sie w tym sensie, że masz wtedy minimum z reklam do wyklikania ponad 5 centów dziennie gwarantowane więc jak to się pomnoży przez 365 dni to w rok Ci się zwraca ale są też inne plusy: jak zrobisz bonus checklistę to masz 14% zarobku z tego a nie 7% no i jak ktoś się bawi w Clixgrida to reklamy trwają 5 sekund a nie dziesięć i ma się 60 szans zamiast 30. No i za poleconego masz 10 centów zamiast 5 centów.
Ja generalnie jestem zadowolony bo z samej bonus checklisty zarobiłem już 10,77 centów Smile
A sam serwis generalnie super choć wiadomo, że raz są ankiety a raz ich nie co oczywiście nie zwalnia nas z nie klikania Smile

Hipocrisy, miło Cie znów widzieć bo myślałem, że zapadłeś się pod ziemię Smile


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - trio - 23-10-2015 17:44

Taka aktywnosc to cieszy, dobrze widac ze kazdy jest zadowolony z clixsense.
Huh


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Leos2011 - 26-10-2015 14:58

Dzisiaj wpadła ankieta za 0,85$ plus video za 1 centa plus klikanie i 20 razy w grida walnąłem ale jest bonus chechlista i jutro wpadnie 0,12$ z tego.
Ogólnie ostatnio coś słabiej z ankietami, więc ciesze się z każdej jak małe dziecko no i z bonusa checklisty także, w zeszłym miesiącu lepiej to szło ale cóż, taki jest ten program.
Najważniejsze, że w Środę wieczorem kolejna wypłata będzie na koncie Smile


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Leos2011 - 28-10-2015 14:27

Od trzech dni codziennie jedna ankietka wpadła, mogło być lepiej bo niektórzy dostawali w tym czasie po dwie dziennie ale nie narzekam, ważne , że dzisiaj dojdzie na konto 8,80$ Smile

Żona dziś w pracy 3 ankiety dostała a ja tylko jedną, to nie fair... Sad

Poprawka, zrobiła 4 ankiety...


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Leos2011 - 29-10-2015 16:17

No dziś spoko bo 2 ankiety wpadły, może niezbyt jakoś super płatne ale coś tam zarobione i znów bonus 16% z dzisiejszych zarobków jutro trafi na konto Smile


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - darmoweprobki - 29-10-2015 16:58

U mnie wczoraj 3 ankiety i miałam zlecać wypłatę ale stwierdziłam że zbieram jakąś większą Big Grin
Może nie w temacie ale trafiłam 0,50$ w grida w neobuxie.
A dziś 2 ankiety za 1,13$ Huh