Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. (/Temat-Aktualizacja-Wykryles-blad-Napisz-o-tym-84682)



RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - MaLiN - 30-06-2015 15:45

Nie działa oznaczanie użytkowników. Nawet w archiwalnych postach nie wyświetla się to w formie linku.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - shaGuar - 01-07-2015 19:55

W znajomych avatar'y się popsuły.

[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - MilanFan - 01-07-2015 20:03

Pisałem o tych avatarach już dawno temu. Tongue


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - MilanFan - 01-07-2015 22:28

Tylko u mnie w Galerii występują problemy z polskimi znakami?


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - v3XeR - 01-07-2015 22:29

@UP u mnie też Smile Występują krzaczki Smile


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 02-07-2015 13:18

@up
powyższe błędy dot mysql naprawione - była informacja na forum o technicznych pracach

@avatary
one tak się od zawsze wyświetlają, jeśli użytkownik nie posiada własnego avataru lub jego avatar nie działa to wyświetla się w profilu avatar kolegi obok.

@galeria
tak, póki co zostaną krzaki, jak mi się uda wyexportować archiwalne tabele z bazy to poprawię to.

@oznaczenia
stare tagi @ [nick] - mogą być nieaktywne, plugin został zaktualizowany i wymagał reinstalacji (nikt jeszcze nie zgłaszał ale informuję że to nie błąd).


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Haxite - 03-07-2015 07:47

Biała strona na Loterii FG: http://zarabiam.com/newpoints.php?action=lottery
Źródło też jest czyste więc jeśli loteria ma być wyłączona proponuję wyrzucić obrazek z bocznego panelu: http://screenshu.com/static/uploads/temporary/pd/2v/p4/rnjclh.jpg


edit
rozumiem, musiałem przeoczyć w takim razie temat o wyłączeniu loterii :<


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 03-07-2015 10:41

@up
jest biała bo loteria jest nieaktywna z miesiąc czy dwa temu już o tym pisałem w osobnym temacie.
dzięki za informacje o obrazku w sidebarze, zapomniałem o nim.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - gieniek93 - 07-07-2015 09:26

Nie wiem czy to błąd czy tak ma być ale korzystająć z wersji mobilnej na telefonie z zarabiam.com na górze mamy ostatnio napisane posty ale również pojawiają się tam posty i tematy które zostały napisane w Strefie Wtajemniczonej, mimo że w niej nie jestem widzę kto, kiedy i w jakim temacie napisał post, oczywiście postu nie da się przeczytać ale można zobaczyć "o czym mowa" w tej strefie ;p


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 07-07-2015 10:03

@up
Wszystko się zgadza, działa tak jak powinno Smile