Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
adbtc - najlepszy jaki znam - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: adbtc - najlepszy jaki znam (/Temat-adbtc-najlepszy-jaki-znam-142224)

Strony: 1 2 3


RE: adbtc - najlepszy jaki znam - milkus - 02-01-2017 18:41

Na zwykły portfel wypłaca bez problemu, dziś dostałem kolejne BTC. Możliwe, że trzeba poczekać aż admin doładuje konto ePay, bo dużo ludzi tam wypłaca. Więc prawdopodobnie to co admin doładuje, bardzo szybko z ePaya schodzi.


RE: adbtc - najlepszy jaki znam - thomasward - 02-01-2017 19:55

Dzisiaj normalnie poszła wypłata na epay.


RE: adbtc - najlepszy jaki znam - 74raf - 03-01-2017 10:21

Ja właśnie zakupiłem 5 refów zobaczę co z tego będzie,przy okazji 4 reklamy dodane


RE: adbtc - najlepszy jaki znam - sitnicki - 05-01-2017 17:52

No to koniec zarobku 5 satoshi za wejście Sad
Szkoda bo mi szło w setki tysięcy satoshi dziennie.


RE: adbtc - najlepszy jaki znam - milkus - 05-01-2017 22:42

A szkoda, ale co się dało na tym zbić to zarobiliśmy. Teraz tylko surfowanie pozostaje.


RE: adbtc - najlepszy jaki znam - pablo12 - 29-11-2017 20:53

Może i odświeżę temat troszku ,nie wiem jak u was ja sobie uruchamiam automat ,który działa za mnie
nie są to wielkie btc,ale zawsze dodatek Automat koszt (5$) nie jest to fortuna a wyręcza zwraca się szybko bardzo fajnie -
skrypty z których większość korzysta są dobre na krótką metę


RE: adbtc - najlepszy jaki znam - Adam05 - 01-01-2018 11:00

Strona wypłaca jeszcze w bitcoinach bo co wejdę to wisi komunikat "Payments to Bitcoin addresses will be available when the Bitcoin network stops being overloaded."?


RE: adbtc - najlepszy jaki znam - Fidziak30 - 01-01-2018 13:09

Tylko w BTC,
Cytat:Payments to Bitcoin addresses will be available when the Bitcoin network stops being overloaded

Podaj inny adres, np z konta: CoinBase, tam płacą, a nie BlockChain, tam wypłaty wiszą, jak zwykle cholernie długo..

najlepiej jednak mieć swój osobisty na kompie.. Ale to indywidualna sprawa każdego z was.


RE: adbtc - najlepszy jaki znam - Adam05 - 02-01-2018 18:46

(01-01-2018 13:09)Fidziak30 napisał(a):  Tylko w BTC,
Cytat:Payments to Bitcoin addresses will be available when the Bitcoin network stops being overloaded

Podaj inny adres, np z konta: CoinBase, tam płacą, a nie BlockChain, tam wypłaty wiszą, jak zwykle cholernie długo..

najlepiej jednak mieć swój osobisty na kompie.. Ale to indywidualna sprawa każdego z was.

Dzięki za odpowiedź. Podałem adres z coinbase ale i tak nadal mam ten sam komunikat.


RE: adbtc - najlepszy jaki znam - scofi - 17-12-2019 13:37

Odświeżę może trochę temat.
Kryptowaluty, temat niby znany i każdemu obiło się to o uszy. Jednak pewnie was zaskoczę ale o kryptowalutach słyszało zaledwie 1 % populacji. Zbierać satoshi czyli ogólnie pojętego Bitcoina można na różne sposoby. Ja zbieram je za darmo z różnego rodzaju stron. Nie owijam w bawełnę, że w szybkim czasie nazbierasz fortunę lecz systematyczność to podstawa i małymi kroczkami coś się uzbiera, a kurs bitcoina ciagle sie zmienia i kto wie ile bedzie wart za rok czy dwa. Dla przykładu powiem że np w 2010 r. 1 BTC kosztował ok 1 $, a dzisiaj za 1 BTC trzeba dać 7000$ a był czas ze kosztował i 9000$. Przyszłość BTC zapowiada się interesująco i jestem pewny jednego że na pewno będzie dużo droższy niż w obecnej chwili.
Poniżej linki stron na których ja zbieram, zarejestruj się z reflinka nic cię to nie kosztuję, a ktoś może skorzystać. Są to strony w 100% wypłacalne !!!

https://r.adbtc.top/1483651 <=== na tej stronie klikamy sobie w reklamy, dziennie zajmuje mi to ok 10-20 min, a zgarniamy ok 200-700 satoshi. A z czasem jeszcze wiecej. Chyba jedna z najlepszych stron na tą chwile. Objaśnienia jak się poruszać na stronie można sobie zobaczyć filmiki na YT. Bardzo polecam.

https://freebitco.in/?r=31714469 <=== na tej stronie raz na godzinę możemy zakręcić freeroll i zdobywamy satoshi. Są różne ilości satoshi do zdobycia, często są fajne promocje. Zbieramy sobie RP i możemy sobie sami kupować promocje np 100% wiecej satoshi za każde losowanie ważne na 24h. Jest betting można obstawiać mecze jesli ktoś zna się na bukmacherce. Również gorąco polecam !!!