Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zdradzacie chłopaków/dziewczyny? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Zdradzacie chłopaków/dziewczyny? (/Temat-Zdradzacie-chlopakow-dziewczyny-150157)

Strony: 1 2 3 4


RE: Zdradzacie chłopaków/dziewczyny? - iml3gend - 21-01-2018 16:20

W wieku 16 lat mialem swoja pierwsza dziewczyne lecz zawsze czulem ze bede potrzebowal sie jeszcze wybawic. zdradzilem ja na wakacjach (nie byl to zaden seks samo calowanie i macanie). zwiazek zakonczyl sie przez nie pasujace charaktery a ona dalej o niczym sie nie dowiedziala


RE: Zdradzacie chłopaków/dziewczyny? - Gonner14 - 29-01-2018 21:14

Jak już się jest ogarniętym i dojrzałym to chyba nikt nie wchodzi w związek jeżeli nie jest pewny, a jak wchodzi to jest debilem no nie?


RE: Zdradzacie chłopaków/dziewczyny? - Hopekk94 - 30-01-2018 13:35

Nie widze sensu bycia z kims i zdradzania. Jak masz juz zdradzic to trzeba sie pozegnac i tyle


RE: Zdradzacie chłopaków/dziewczyny? - Bartolek - 10-02-2018 18:29

Najśmieszniejsze jest to, że według wielu osób zdradzanie to tylko czynność fizyczna. Zdrada tylko pokazuje jak mało nam zależy na drugim człowieku... W życiu.


RE: Zdradzacie chłopaków/dziewczyny? - MrocznyKILL - 25-02-2018 16:11

Nigdy nie zdradziłem. Zdrada jest cechą tchórzy i ludzi o niskiej świadomości.


RE: Zdradzacie chłopaków/dziewczyny? - ela9090 - 27-02-2018 12:20

Nigy w życiu, wychodzę z założenia, że jeżeli decyduje się na związek z kimś to jestem z tą osobą. Jak coś się sypie i zaczynają mnie interesować inni, czas zakończyć związek


RE: Zdradzacie chłopaków/dziewczyny? - Demonxus - 28-02-2018 08:34

Zdradzanie jest ch***we. Tyle, koniec Big Grin


RE: Zdradzacie chłopaków/dziewczyny? - siumi8 - 28-02-2018 11:10

Nie


RE: Zdradzacie chłopaków/dziewczyny? - Vasaki - 28-02-2018 11:38

Czy to wg ma jakies znaczenie?
To czy moja partnerka (przyszla zona) by mnie zdradzala nie jest wg moim problemem, ani moja sprawa.
Ja nie akceptuje zdrady i po prostu konsekwencja bylo by nasze rozstanie.

Kontrolowanie partnera i zastanawianie sie czy mnie zdradza czy nie to po prostu obsesja na punkcie kontroli (np. by nie odczuwac odrzucenia czy leku).


RE: Zdradzacie chłopaków/dziewczyny? - Yhymek - 02-03-2018 17:38

Nigdy w zyciu, nie dopuszczam nawet takiej mozliwosci