Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Automat Freebit.co.in dla wszystkich (wszystko działa poprawnie) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Automat Freebit.co.in dla wszystkich (wszystko działa poprawnie) (/Temat-Automat-Freebit-co-in-dla-wszystkich-wszystko-dziala-poprawnie-159276)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Automat Freebit.co.in dla wszystkich (wszystko działa poprawnie) - przezdziakmp - 24-11-2019 17:28

dokonujesz depozytu, nie ma captcha, wiec nie sa pobierane Reward Points, a min do wypłaty to tylko 30 000 sat. poza tym, wypłata prawie darmowa (ok 4 000 sat. tylko)


RE: Automat Freebit.co.in dla wszystkich (wszystko działa poprawnie) - TheBot - 28-11-2019 01:00

(24-11-2019 17:28)przezdziakmp napisał(a):  dokonujesz depozytu, nie ma captcha, wiec nie sa pobierane Reward Points, a min do wypłaty to tylko 30 000 sat. poza tym, wypłata prawie darmowa (ok 4 000 sat. tylko)

a po co wypłacać instant i płacić 4000 sato , skoro możesz zaznaczyć opcję auto withdraw , płacisz tylko 1000sato i dostaniesz wypłatę w każdy poniedziałek


RE: Automat Freebit.co.in dla wszystkich (wszystko działa poprawnie) - przezdziakmp - 02-09-2020 11:00

Podbijam temat.


1. Rejestrujemy się na stronce Freebit.co.in: 

https://freebitco.in/?r=4378781 

(moj ref., za każdą rejestrację z niego bardzo dziękuje)



2. Odblokować trzeba recaptcha na stronce internetowej, aby byla możliwość włączenia autorolla, czyli automatyczne, co godzinę otrzymywanie satoshi bez potrzeby klikania manualnego ( to wszystko dzieje się w tle, nie potrzebujemy odpalac żadnych aplikacji w telefonie).
W celu odblokowania recaptch, trzeba wpłacić dowolną ilość BTC (W zależności ile wplacimy na tyle nam pozwoli program na funkcjonowanie autorolla, zalecam nie bawić się w drobne, bo po ok.4 dniach już mamy zwrot fee transakcji wyplaty).


3.Pobieramy:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chlegou.bitbot


4. Instalujemy aplikację, odpalamy ją i logujemy się (w aplikacji wpisujemy nasze dane logowanie do konta na Freebit.co.in). Postępujemy zgodnie z instrukcją w aplikacji, zawarte są filmiki ułatwiające zalogowanie.

zalecam wszystko zrobić zgodnie z instrukcjami (filmiki). W ten sposób każdy szybko.i łatwo się zaloguje.

To wszysto  strona sprawdzona i bardzo znana  szybko nalicza  co godzinę.

Mi wychodzi ok 2800 sat na dzień w tej chwili.tylko że względu na ustawienia jakie mam w programie. każdy może pod swoje ustawić.
Zachęcam do rejestracji.



https://freebitco.in/?r=4378781
https://freebitco.in


RE: Automat Freebit.co.in dla wszystkich (wszystko działa poprawnie) - Juziaro - 05-09-2020 15:31

Ten program może wysłać potem wszystkie satoshi bez twojej wiedzy skoro jesteś na nim zalogowany i co wtedy?


RE: Automat Freebit.co.in dla wszystkich (wszystko działa poprawnie) - przezdziakmp - 07-09-2020 09:15

Może jedynie automatycznie wysłać satoshi na konkretny, ustalony przez Ciebie adres BTC. Ponieważ jest opcja auto wypłaty bodajże co poniedziałek. Ta opcja wypłaty jest dużo tańsza niż opcja instant (ok. 4 razy taniej w tym momencie).


RE: Automat Freebit.co.in dla wszystkich (wszystko działa poprawnie) - przezdziakmp - 30-11-2020 15:50

Im szybciej się zarejestrujesz tym lepiej. Ja przez ponad 3 tyg uzbierałem tyle:

BTC rośnie i bije swoje rekordy!


[Obrazek: freebit.jpg]


RE: Automat Freebit.co.in dla wszystkich (wszystko działa poprawnie) - kolorpurpury - 02-12-2020 23:10

Sprawdzałeś czy to aby na pewno bezpieczne? W sumie na freebitco.in mam konto od wielu lat ale klikam sobie free jak mi się przypomni.
Ludzie piszą coś o utraconych RP itp. Jak to dokładnie teraz działa?


EDIT: Przetestowałem i faktycznie działa bez zarzutu a RP wystarczy ustawić i pilnowac aby był dostęp do internetu.


RE: Automat Freebit.co.in dla wszystkich (wszystko działa poprawnie) - sejgo - 29-03-2021 21:33

najlepszym sposobem jest malinka. Mam ustawione ze automatycznie klika mi co godzine w przycisk i satosi leca na konto 7 dni w tygodniu/24 h. bez zadnego capcha. oczywiscie trzeba byc vipem na ich stronie wtedy nie ma capcha do klikania. automat dziala na imacro. jedynie raz na 24 h wchodze na strone by aktywowac bonus rs 100 rs za 1200 rs co daje drugie tyle +z kranika, a po uzbieraniu 100 000 rs sprzedajemy na 100 000 satosi. zbieranie tych punktów trwa na czysto dziennie okolo 1500 rs


RE: Automat Freebit.co.in dla wszystkich (wszystko działa poprawnie) - Duarez - 30-03-2021 15:06

Jak ty liczysz 1500 RP dziennie? Big Grin dziennie zyskujesz 1200 RP z bonusu po odliczeniu tego co zainwestowałeś plus max 4 rp/h z podstawy co daje nam niecałe 1300 dziennie. Nawet jak uruchomią dodatkowy mnożnik nie masz szans na 1500.


RE: Automat Freebit.co.in dla wszystkich (wszystko działa poprawnie) - przezdziakmp - 07-07-2021 08:03

Zarówno strona jak i apka automat dalej sprawnie działa. Na bieżąco aktualizowana.

Nie trzeba nawet wchodzić raz dziennie.. w automacie można ustawić opcję automatycznego wznawiania RP bonus.

Reasumując: samo się zbiera po ok. 1300sat na dzień. Przy aktualnym kursie ok. 132k zł wychodzi ok. 1,7 zł.

Całkiem sporo jak na krypto bez pracy. Ja się bawię w to już dobre ponad rok. Na bieżąco wypłacam na portfel btc.

Jedyną sprawą to recaptcha wyłączyć- zrobić depozyt. Z tego co mi wiadomo min jest 30k sat. Czyli ok. 40 zl.

Zapraszam do kontaktu, jeśli ktoś ma pytania. Pozdrawiam.