Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) (/Temat-LoveBTC-Aplikacja-Android-FAUCET-163884)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - mcraft - 21-08-2019 07:24

Aplikacja nie została zdjęta ze sklepu, większość błędów już poprawiona utknąłem na jednym ale dziś już aktualizacja poleci do sklepu.


(15-08-2019 20:28)ravsk8 napisał(a):  Kolejne błędy:
Czasem po wykorzystaniu 3 szans i próbie dodania kolejnej wyskakuję błąd:
[Obrazek: Screenshot-2019-08-15-21-19-20-492-com-a...toolki.png]

Gdy wykorzystamy 3 szanse i nie zabierzemy btc, zamkniemy oplikacje i otworzymy ponownie znów mamy 3 szanse. Nie wiem czy tam ma być?

I najważniejsze właśnie zebrałem godzinny bonus i nic nie dodało mi do salda :/

Błąd który pokazałeś to niezaładowana reklama, sprawdź połączenie z netem i jego jakość a co do nie dodawanych punktów, jeśli reklama nie zostanie wyświetlona od początku do końca np. połączenie zostanie przerwane czy użytkownik zwyczajnie zamknie reklamę, punkty nie zostaną przyznane.
Dopiszę tez kod który w takiej sytuacji z niezaładowaną reklamą będzie o tym informował i wyłączał apkę.


RE: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - patryk6176 - 21-08-2019 09:09

A co z moją sytuacja wywalaniem z aplikacji odrazu po jej uruchomieniu?


RE: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - mcraft - 21-08-2019 11:09

(21-08-2019 09:09)patryk6176 napisał(a):  A co z moją sytuacja wywalaniem z aplikacji odrazu po jej uruchomieniu?

Również ten problem został rozwiązany, wgrałem api obsługujące anrdoid 9+

Właściwie to już wszystko poprawione:
1. Puste pola oraz błędne dane logowania nie wywalają błędu a informacje odnośnie błędnych danych dzięki czemu już nie wyrzuci nas z aplikacji.
2. Obsługa Wersji 9+ systemu android.
3. Błąd ładowania reklamy, automatycznie wyłączy aplikacje po uprzednim wyświetleniu informacji na ten temat, co nie będzie skutkowało smutkiem po nie przyznaniu użytkownikowi punktów.
4. Dorzucony został również bonus (bez czasu) za macanie banerka Smile co x macnięć użytkownik otrzyma dodatkowe punkty! ile ? Będzie to losowa liczba z zakresu od 50 do 500sat.
X również jest liczbą losową z zakresu od 2 do 6 tzn. aby otrzymać bonus trzeba go macnąć min 2 a max 6 razy, oczywiście po bonusowym macnięciu wyświetli się informacja o przyznaniu bonusu, liczby zostaną wylosowane na nowo i można macać dalej. Proszę jednak abyście nie przesadzali z macaniem banera bo też może mieć uczucia i w końcu się obrazi Wink
O tym bonusie wiedzą tylko użytkownicy Z.C.
I to tyle odnośnie wer. 1.3

W kolejnej tj. 1.4 dorzucę jeszcze kilka bonusów ale o tym w swoim czasie.

Aha jeden błąd nie został naprawiony lecz nie jest on aż tak inwazyjny by mocno przeszkadzał, nikt jeszcze o nim nie wspomniał myślę że tylko jedna osoba się na niego natknęła ale pewności nie mam gdyż ta osoba nie miała czasu na zrobienie ssa którego robi się 1 sekundę, dlatego też przez brak czasu oraz Cierpliwości mógł się na niego natknąć.
Błąd o którym mówię zostanie usunięty dopiero w wer. 1.5 dlatego że jego naprawa wiąże się z ingerencją w ok 70% kodu aplikacji tak więc w pierwszej kolejności wszystko abyście mogli bez problemów działać a potem takie rewolucje jak ta.

Aktualizacja już w sklepie za kilka godzin powinna być dostępna do pobrania.

Aktualizacja już dostępna w GOOGLE PLAY


RE: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - patryk6176 - 21-08-2019 20:22

(21-08-2019 11:09)mcraft napisał(a):  
(21-08-2019 09:09)patryk6176 napisał(a):  A co z moją sytuacja wywalaniem z aplikacji odrazu po jej uruchomieniu?

Również ten problem został rozwiązany, wgrałem api obsługujące anrdoid 9+

Właściwie to już wszystko poprawione:
1. Puste pola oraz błędne dane logowania nie wywalają błędu a informacje odnośnie błędnych danych dzięki czemu już nie wyrzuci nas z aplikacji.
2. Obsługa Wersji 9+ systemu android.
3. Błąd ładowania reklamy, automatycznie wyłączy aplikacje po uprzednim wyświetleniu informacji na ten temat, co nie będzie skutkowało smutkiem po nie przyznaniu użytkownikowi punktów.
4. Dorzucony został również bonus (bez czasu) za macanie banerka Smile co x macnięć użytkownik otrzyma dodatkowe punkty! ile ? Będzie to losowa liczba z zakresu od 50 do 500sat.
X również jest liczbą losową z zakresu od 2 do 6 tzn. aby otrzymać bonus trzeba go macnąć min 2 a max 6 razy, oczywiście po bonusowym macnięciu wyświetli się informacja o przyznaniu bonusu, liczby zostaną wylosowane na nowo i można macać dalej. Proszę jednak abyście nie przesadzali z macaniem banera bo też może mieć uczucia i w końcu się obrazi Wink
O tym bonusie wiedzą tylko użytkownicy Z.C.
I to tyle odnośnie wer. 1.3

W kolejnej tj. 1.4 dorzucę jeszcze kilka bonusów ale o tym w swoim czasie.

Aha jeden błąd nie został naprawiony lecz nie jest on aż tak inwazyjny by mocno przeszkadzał, nikt jeszcze o nim nie wspomniał myślę że tylko jedna osoba się na niego natknęła ale pewności nie mam gdyż ta osoba nie miała czasu na zrobienie ssa którego robi się 1 sekundę, dlatego też przez brak czasu oraz Cierpliwości mógł się na niego natknąć.
Błąd o którym mówię zostanie usunięty dopiero w wer. 1.5 dlatego że jego naprawa wiąże się z ingerencją w ok 70% kodu aplikacji tak więc w pierwszej kolejności wszystko abyście mogli bez problemów działać a potem takie rewolucje jak ta.

Aktualizacja już w sklepie za kilka godzin powinna być dostępna do pobrania.

Aktualizacja już dostępna w GOOGLE PLAY

No niestety u mnie aplikacja cały czas nie działa po otwarciu aplikacji na sekundę biały ekran i wywala


RE: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - mcraft - 21-08-2019 20:48

(21-08-2019 20:22)patryk6176 napisał(a):  
(21-08-2019 11:09)mcraft napisał(a):  
(21-08-2019 09:09)patryk6176 napisał(a):  A co z moją sytuacja wywalaniem z aplikacji odrazu po jej uruchomieniu?

Również ten problem został rozwiązany, wgrałem api obsługujące anrdoid 9+

Właściwie to już wszystko poprawione:
1. Puste pola oraz błędne dane logowania nie wywalają błędu a informacje odnośnie błędnych danych dzięki czemu już nie wyrzuci nas z aplikacji.
2. Obsługa Wersji 9+ systemu android.
3. Błąd ładowania reklamy, automatycznie wyłączy aplikacje po uprzednim wyświetleniu informacji na ten temat, co nie będzie skutkowało smutkiem po nie przyznaniu użytkownikowi punktów.
4. Dorzucony został również bonus (bez czasu) za macanie banerka Smile co x macnięć użytkownik otrzyma dodatkowe punkty! ile ? Będzie to losowa liczba z zakresu od 50 do 500sat.
X również jest liczbą losową z zakresu od 2 do 6 tzn. aby otrzymać bonus trzeba go macnąć min 2 a max 6 razy, oczywiście po bonusowym macnięciu wyświetli się informacja o przyznaniu bonusu, liczby zostaną wylosowane na nowo i można macać dalej. Proszę jednak abyście nie przesadzali z macaniem banera bo też może mieć uczucia i w końcu się obrazi Wink
O tym bonusie wiedzą tylko użytkownicy Z.C.
I to tyle odnośnie wer. 1.3

W kolejnej tj. 1.4 dorzucę jeszcze kilka bonusów ale o tym w swoim czasie.

Aha jeden błąd nie został naprawiony lecz nie jest on aż tak inwazyjny by mocno przeszkadzał, nikt jeszcze o nim nie wspomniał myślę że tylko jedna osoba się na niego natknęła ale pewności nie mam gdyż ta osoba nie miała czasu na zrobienie ssa którego robi się 1 sekundę, dlatego też przez brak czasu oraz Cierpliwości mógł się na niego natknąć.
Błąd o którym mówię zostanie usunięty dopiero w wer. 1.5 dlatego że jego naprawa wiąże się z ingerencją w ok 70% kodu aplikacji tak więc w pierwszej kolejności wszystko abyście mogli bez problemów działać a potem takie rewolucje jak ta.

Aktualizacja już w sklepie za kilka godzin powinna być dostępna do pobrania.

Aktualizacja już dostępna w GOOGLE PLAY

No niestety u mnie aplikacja cały czas nie działa po otwarciu aplikacji na sekundę biały ekran i wywala

Tak przed chwilą dosłownie sprawdzałem na h8x i kiszka, aktualnie przerwałem wszystkie prace związane z apk i szukam rozwiązania dla tej przypadłości. Co najlepsze szukałem winy w wersji androida aczkolwiek honor 8x na którym ja sprawdzam należy do żony i właśnie ona przypomniała mi ze wcześniej apka działała hmmm no nic pozostaje mi szperać w bebechach, ponieważ to w nich leży problem. Do rana w każdym razie mam nadzieję znaleźć źródło problemu, noc powinna wystarczyć.

A jak u innych? Błędy zniknęły? Szczerze mówiąc testowałem apke tylko na nieszczęsny xaomi licząc na wasze wpisy bo to właśnie one są najbardziej pomocne.


RE: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - patryk6176 - 23-08-2019 11:15

@mcraft w takim razie działaj z aplikacją, spróbowałem na innym telefonie Galaxy s4 aplikacja się odpala po rejestracji się ładuje i wywala komunikat
[Obrazek: IMG-20190823-120951.jpg]


RE: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - zabada1990 - 23-08-2019 11:45

u mnie jak wchodze w menu to sie apka zamyka


RE: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - ravsk8 - 24-08-2019 18:58

Nadal są jakieś drobne błędy. Czasem przy godzinnej zbiórce mam 3 obroty klikam raz i robi się zero dwa kolejne gdzieś znikają. Aplikacja potrafi nagle się zamknąć w różnych momentach podczas normalnego kozystania.


RE: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - star4x5 - 25-08-2019 06:51

Mi np. nie zalicza 'hourly claim' raklama obejrzana za każdym razem do końca potem wciskam claim reklama obejrzana do końca i nic nie dodaje. Jedynie z bonusy otrzymuje kilka btc.


RE: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - radekx662 - 25-08-2019 15:38

Chłopaki , apka działa strasznie , muli to raz , ale nic nie zrobie bo wywala do ekranu głównego, tragedia