Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Vii Zlot Zarabiam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Vii Zlot Zarabiam.com (/Temat-Vii-Zlot-Zarabiam-com-172065)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Vii Zlot Zarabiam.com - MaLiN - 11-08-2021 20:18

Byłem niezdecydowany, zarezerwowałem, wpłaciłem. Polecam gorąco.


RE: Vii Zlot Zarabiam.com - mklop111 - 11-08-2021 21:05

Melduje się!


RE: Vii Zlot Zarabiam.com - patrolpxd - 11-08-2021 22:17

Do zobaczenia hej


RE: Vii Zlot Zarabiam.com - djseiten - 12-08-2021 00:08

podbijam

(10-08-2021 23:17)djseiten napisał(a):  Hej, myślę intensywnie nad wyjazdem z Poznania, mógłbym zabrać z 2-3 osoby.
Ktoś z Poznania chciałby się zabrać?

podbijam


RE: Vii Zlot Zarabiam.com - nitram - 13-08-2021 19:21

Napisałem że kiełbaski z grila będą i zaraz się pojawili chętni.Cool


RE: Vii Zlot Zarabiam.com - mahuzz - 21-08-2021 10:54

Melduje się! Do zoba Big Grin


RE: Vii Zlot Zarabiam.com - ShuQi - 21-08-2021 12:50

Dobra ekipa się zbiera, zacnie zacnie ☺


RE: Vii Zlot Zarabiam.com - Admin - 21-08-2021 13:52

zadzwonilem dzis i powtornie zamowilem jeszcze jeden domek bo juz przy aktualnej liczbie osób byłby problem, udało się - ostatecznie zostały 2 miejsca Smile


RE: Vii Zlot Zarabiam.com - Admin - 31-08-2021 07:55

czy ktos planuje przyjechac nieco wczesniej? bo pod wzgledem logistycznym przydałby mi się ktoś z furą kto zabrał by ze mną kilka dodatkowych fantów które mi się już na pewno nie zmieszczą

#kostkarka?
#JBL PartyBOX?
czy inne fanty w innym przypadku część z nich odpuszczę bo dalej autobusa ZC się nie dorobiłem Lol


przez "wcześniej" mam na myśli godzine około 11-12 na miejsce oficjalnie zapraszam od 14:00+

dzięki sponsorom MyLead oraz SkyTower-FX startowy pakiet wyżywienia/alko się pojawi, kilkanaście litrów walkera i kilka jacka, sałatki i pare smakołyków się pojawi, nie mniej tradycyjnie przypominam że na grilla najlepiej żeby każdy przygotował to co lubi i obkupił się w ulubione przysmaki alkoholowe, niby mały sklepik z wszystkim jest w pobliżu, ale do jakiś większych marketów z 10km trzeba przejechać więc lepiej zaopatrzyć się z góry, aby specjalnie nie jezdzić Smile


Mile widziane będzie jeśli ktoś zgrzewkę wody niegazowanej przywiezie czy jakiś dodatkowy brykiet do grilla jeśli komuś po sezonie został bo u mnie po prostu już nie ma miejsca w becie wowBlush


RE: Vii Zlot Zarabiam.com - Vasaki - 31-08-2021 09:59

Powodzenia chłopaki Smile
Ja wybieram się w całkiem innym kierunku ale duchem będę z Wami!