Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NPB - Narodowy Panel Badawczy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: NPB - Narodowy Panel Badawczy (/Temat-NPB-Narodowy-Panel-Badawczy-175999)

Strony: 1 2 3


RE: NPB - Narodowy Panel Badawczy - sebens - 14-03-2024 07:12

Już udało się zarejestrować. Mieliście jakieś ankiety na start, oprócz tych podstawowych ?


RE: NPB - Narodowy Panel Badawczy - krychap - 18-03-2024 19:26

Macie jakieś ankiety ja od ponad miesiąca cisza a mam 20 zł do wypłaty a brakuje 5zl aby wypłacic


RE: NPB - Narodowy Panel Badawczy - ggusiaja - 18-03-2024 21:50

(18-03-2024 19:26)krychap napisał(a):  Macie jakieś ankiety ja od ponad miesiąca cisza a mam 20 zł do wypłaty a brakuje 5zl aby wypłacic

15 marca miałam tu ostatnią ankietę, także niedawno.


RE: NPB - Narodowy Panel Badawczy - lylumapuszka - 19-03-2024 08:27

(18-03-2024 19:26)krychap napisał(a):  Macie jakieś ankiety ja od ponad miesiąca cisza a mam 20 zł do wypłaty a brakuje 5zl aby wypłacic

U mnie podobnie. Od miesiąca cichutko, a wcześniej było po kilka ankiet w miesiącu.


RE: NPB - Narodowy Panel Badawczy - chincyk - 20-03-2024 08:47

Ja miałem dzisiaj badanie o pracy zdalnej za 30 pkt Wink


RE: NPB - Narodowy Panel Badawczy - krychap - 19-05-2024 08:07

No to niestety ja dalej nic ??


RE: NPB - Narodowy Panel Badawczy - bartqqq - 25-05-2024 01:30

U mnie podobnie, 5 zł od kolejnej wypłaty i cisza. Z kolei poleceni daleko od progu wypłaty - mnóstwo ankiet. Coś tu zaczyna śmierdzieć.


RE: NPB - Narodowy Panel Badawczy - krychap - 06-06-2024 06:43

Dostałem ankietę za 25pkt

Ale najpierw dostałem ankietę główna od panelu (że jak bym ankiety głównej na nowo nie wypełnił to bym nie dostawał ankiet )


Szanowni Państwo, Zauważyliśmy, że nie dokończyli Państwo rejestracji lub nie wypełnili ankiety profilującej na naszej platformie. Aby móc wysyłać Państwu zaproszenia do płatnych ankiet, prosimy o dokończenie tych kroków. Zapraszamy do skorzystania z możliwości dorobienia do budżetu domowego poprzez wypełnianie ankiet. Z poważaniem, Zespół NPB http://www.npb.com.pl


RE: NPB - Narodowy Panel Badawczy - chincyk - 06-06-2024 21:40

Ja dzisiaj otrzymałem sms-a o aplikacji na smartfona, zobaczymy jak będzie z badaniami Smile


RE: NPB - Narodowy Panel Badawczy - krychap - Wczoraj 03:02

Gdy wydali nowa apk
Stara nazywała się. NPB a teraz nowa nazywa się Panel NPB.