Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zapis w chmurze dla (prawie) każdego! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: Zapis w chmurze dla (prawie) każdego! (/Temat-Zapis-w-chmurze-dla-prawie-kazdego-38142)

Strony: 1 2 3 4


RE: Zapis w chmurze dla (prawie) każdego! - Bolt - 06-06-2011 14:13

nie warto robić drugiego tematu, zresztą to strata cennej minuty życia Smile


RE: Zapis w chmurze dla (prawie) każdego! - Paviano - 06-06-2011 15:37

... cennego czasu, który można wykorzystać na wbijanie trophies z gier z PS+, który już niedługo się kończy.
Matoły Big Grin Ten czas lepiej tracić na grach, które się lubi, a nie te pierdolone Soniki i inne gówna ^^
Jakbym miał dostać 1000 zł za milion trofeów to jeszcze..


RE: Zapis w chmurze dla (prawie) każdego! - Marczyk - 06-06-2011 16:36

Moim zdaniem ten temat jest zbędny. Powinien być połączony z tematem o otwarciu PSS(poza pierwszym postem dyskusja jest prowadzona na temat PSS i WB).

Co do wbijania patynek(trofeów), w grach które się podobają to przyjemność. Zwiększają żywotność gier i stawiają czasami spore wyzwania przed graczem. Sam nie mam zamiaru przechodzić AC:B dla trofeów. Moim zdaniem gra jest nudna i zakończyłem ją na drugiej sekwencji. Sprawdzając trofea nie są trudne, ale nie podjąłbym się uzyskania 100% trofeów w tej grze. Too boring....
@mikołaj
U mnie bywa tak że jedno przejście dla fabuły. Następne już na trofea. Wink


RE: Zapis w chmurze dla (prawie) każdego! - mikolaj90 - 06-06-2011 17:08

Ja to jak kupuje grę to gram w nią byle przejść, a jak trofeum wpadnie to wpadnie.


RE: Zapis w chmurze dla (prawie) każdego! - Paviano - 06-06-2011 19:44

Ja na siłe próbowałem wbić trophy w Shatter i po 3h nadal nic, a trophy brązowe.


RE: Zapis w chmurze dla (prawie) każdego! - Bolt - 06-06-2011 19:54

No i to jest problem. Są 2 rodzaje męczących trofeów : czasochłonne i trudne. Czasochłonne piórka w ac2 i trudne wygranie 15 z 20 meczów online rankingowych w pesa jak na przeciętnego gracza jakim jestem. Jednak coraz częściej można obejść trofea sposobem, w mafii 10 minut na maxie poszukiwań przy coverowaniu no ale niektóre wykańczają psychicznie na maxa..


RE: Zapis w chmurze dla (prawie) każdego! - Marello - 07-06-2011 06:50

Ja tam cały czas gram w to co mi się podoba i w ogóle nie patrze na trofea ;D same jakoś przychodzą ;D
Chociaż platynę to bym chciał... ale nie chce mi się zbierać tych wszystkich trofeów.


RE: Zapis w chmurze dla (prawie) każdego! - Ziomq17 - 07-06-2011 07:14

No ale tak jak Marczyk już wyżej napisał w grach które się lubi grać,zdobycie platynki do sama przyjemność Wink.W U2 zdobycie platynki było dla mnie świetną zabawą,i było to dość proste ;]


RE: Zapis w chmurze dla (prawie) każdego! - Paviano - 07-06-2011 15:04

kto kozak niech zdobędzie w GTA IV platynę albo 100% Big Grin
10lv na multi to 1-2 miesiące grania cały czas jednego trybu, który daje najwięcej kasy.
100% przejścia ballady trza mieć, żeby otrzymać trofeum, to też imposible


RE: Zapis w chmurze dla (prawie) każdego! - mikolaj90 - 07-06-2011 16:08

Tak na offtopie napisze Smile Dali aktualizację 3.65 dla ps3 więc zaktualizujcie swoje maszyny.