Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy da się jeszcze zarobić w BB? (bez poleceń) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Czy da się jeszcze zarobić w BB? (bez poleceń) (/Temat-Czy-da-sie-jeszcze-zarobic-w-BB-bez-polecen-62858)

Strony: 1 2 3 4


RE: Czy da się jeszcze zarobić w BB? (bez poleceń) - twardy - 05-01-2013 21:51

mozesz zrezygnowac przez napisanie ticketa jesli sie nie myle...ale wtedy tracisz bonusowy traffic i musisz go chyba nadrobic organic traffikiem.... i masz na pol roku 'bana' na kupowanie traffic packow


@edit down

moja kulpa, myslalem ze z tp jak z zamknieciem konta Tongue


RE: Czy da się jeszcze zarobić w BB? (bez poleceń) - BBinternet - 06-01-2013 00:38

(05-01-2013 21:51)twardy napisał(a):  mozesz zrezygnowac przez napisanie ticketa jesli sie nie myle...ale wtedy tracisz bonusowy traffic i musisz go chyba nadrobic organic traffikiem.... i masz na pol roku 'bana' na kupowanie traffic packow

Pozwolę sobie poprawić kolegę Wink
Jeśli chodzi o rezygnację z TP to żadne pisanie ticketa.
http://bannersbroker.com/adpubcombo_account/trafficpackhistory
Mamy wielki czerwony przycisk.

Pozostałe informacje są chyba prawdziwe, chociaż jak ja rezygnowałem z TP to miałem wystarczająco trafficu na pokrycie utraty bonusowego. Nie wiem jak jest w przypadku, gdy nie mamy tyle trafficu. Z tego co pamiętam to tak jak kolega pisze, robi się minus i trzeba dobić OT, lecz nie jestem w 100% pewny.


RE: Czy da się jeszcze zarobić w BB? (bez poleceń) - ComboThe - 06-01-2013 22:09

Kiedyś przedstawiałem jak da się zarabiać bez poleconych. Na początku masz makro na 5 paneli każdego koloru, zanim dojdziesz do czerwonych to na prawdę dużo zarobisz, a na czerwonych można zarabiać ponad 1000zł miesięcznie BEZ POLECONYCH. Oczywiście jest to zaokrąglone na miesiąc.

Strategia dotyczy zakończenia się makra na panele zielone.

Odpalamy 1 czerwony (810$) z TB + 2 zielone (540$) + 4 niebieskie (360$) + 8 fioletów (240$) + 16 żółtych (160$) = RAZEM 2110$ ZAROBKU w 3.5 miesiąca (tyle wypełnia się czerwony z TB)

Teraz opłaty:
  • 100$ miesięcznie - 350$
  • TP - 3 miesięcznie (150$)
  • TB - 80$

2110$ - 80 - 350 - 525 = 1155$ ZAROBKU \ 3.5 = 330$ MIESIĘCZNIE co daje sumę ponad 1000PLN MIESIĘCZNIE przez okres prawie 18 miesięcy (1.5 roku) zwykłego PASYWNEGO dochodu.


Dysponując tą samą gotówką w panelach mając pełne makro na zielone można zarobić 500-700$ miesięcznie co daje 1500-2000 PLN miesięcznie przez 5 miesięcy.

Czyli razem możemy zarabiać zanim wejdziemy na czarne panele ponad 1000zł miesięcznie przez okres 2 lat bez poleconych (co da nam zarobić około 30 000PLN)


RE: Czy da się jeszcze zarobić w BB? (bez poleceń) - aspirebest - 06-03-2013 16:14

Jak pozyskiwać poleconych i OT ?


RE: Czy da się jeszcze zarobić w BB? (bez poleceń) - ComboThe - 06-03-2013 16:22

To już zależy od indywidualnych predyspozycji i poświęconego czasu. Nikt Ci nie da gotowej recepty, a jedynie podsunie pomysł, jednak działanie nalezy do Ciebie.

Opowiedz o firmie znajomym jak z nią zarabiasz Smile Wystarczy tylko tyle


RE: Czy da się jeszcze zarobić w BB? (bez poleceń) - laole - 24-03-2013 19:11

W obecnej sytuacji można opowiadać, ale to wszystko bo cokolwiek więcej to raczej spore ryzyko ... chyba, że ktoś nie lubi swoich znajomych.


RE: Czy da się jeszcze zarobić w BB? (bez poleceń) - Pozdro - 08-05-2013 22:56

Czy po zmianach które wejdą 15stego dalej będzie można zarabiać bez poleconych?


RE: Czy da się jeszcze zarobić w BB? (bez poleceń) - ComboThe - 09-05-2013 12:53

Tak, trzeba będzie tylko włożyć w to więcej pracy


RE: Czy da się jeszcze zarobić w BB? (bez poleceń) - Dashing - 09-05-2013 23:55

niewiem o jakiej pracy mowisz bo z tego co wiem nic nietrzeba robic czyli bardziej niebedzie trzeba nic robic? mam tylko nadzieje ze jakims cudem odzyskam 300 usd co wlozylem, pewnie duzo osob rezygnuje po 15 maja


RE: Czy da się jeszcze zarobić w BB? (bez poleceń) - ComboThe - 10-05-2013 08:53

Zdobywanie OT, pisanie artykulow lub klikanie w linki zeby zdobyc dodatkowy traffic i wiecej zarobic