Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]Różnice między CS:S a CS 1.6 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Counter-Strike (/Forum-Counter-Strike-40)
+---- Dział: Ogólnie o Counter Strike (/Forum-Ogolnie-o-Counter-Strike-98)
+---- Wątek: [Nieaktualne]Różnice między CS:S a CS 1.6 (/Temat-Nieaktualne-Roznice-miedzy-CS-S-a-CS-1-6-7178)

Strony: 1 2 3


RE: Różnice między CS:S a CS 1.6 - TomyLeeJones - 16-06-2010 21:10

Tez sadze , ze 1.6 lepszy !Smile


RE: Różnice między CS:S a CS 1.6 - Paviano - 17-06-2010 06:56

A ja wczoraj miałem możliwość zagrać na maxymalnych detalach i grafika jest dobra, ale sama gra lepsza niż 1.6

Niedługo będzie nowy Counter-Strike: Source więc będzie bardziej dopracowany, bez bugów (co niektóre już są wyeliminowane) i z lepszą grywalnością.


RE: Różnice między CS:S a CS 1.6 - Mr.Hardy - 17-06-2010 15:05

Pewno minimalne wymagania kaert. graficznej to : 512 mb


RE: Różnice między CS:S a CS 1.6 - Paviano - 19-06-2010 12:23

Jak patrzyłem na sprzęt, na którym grałem to trzeba mieć bardzo dobry procesor i kartę graficzną żeby ta gra weszła. Niedługo jak Valve skończy prace nad CS: S to powinien chodzić lepiej więc póki co ja sobie mogę pomarzyć o CS: S Big Grin


RE: Różnice między CS:S a CS 1.6 - Mr.Hardy - 20-06-2010 08:22

Ja tak samo ledwo mi chodzi CS 1.6 na OpenGL. Ale może nowego za niedługo kompa będę kupował.


RE: Różnice między CS:S a CS 1.6 - Paviano - 20-06-2010 09:23

Counter-Strike zarówno 1.6 jak i Source tak na prawdę mają niskie wymagania, ale lagi powoduje Steam. Właśnie Steam jest nadal uaktualniany pod coraz to nowsze komputery, gdzie na starszych typach może się zacinać i powodować lagi w każdej grze odpalanej przez Steam.
Jak włączyłem CS'a 1.6 na Steamie to na mapie de_dust miałem 50 fps MAX!
Włączając CS'a 1.6 Non-Steam na tej samej mapie miałem prawie cały czas 101fps (maksymalna ilość ustawiona przeze mnie).
Czym to jest spowodowane? Nowym wyglądem Steam. Jeszcze niedawno, kiedy to Steam miał starą skórkę wszystko chodziło elegancko więc zalecam grając na Steamie wejść w tryb Offline, gdyż to też wpływa na ilość fps'ów.
Jak będzie mi się chciało to napiszę poradnik, jak zwiększyć ilość fps'ów


Różnice między CS:S a CS 1.6 - Marello - 19-03-2011 09:16

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.