Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy da się zarobić na Forex? Moje testy. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Forex (/Forum-Forex-340)
+--- Wątek: Czy da się zarobić na Forex? Moje testy. (/Temat-Czy-da-sie-zarobic-na-Forex-Moje-testy-89457)

Strony: 1 2 3


RE: Czy da się zarobić na Forex? Moje testy. - MaLiN - 26-02-2015 22:32

Nie oszukujmy się, większość opiekunów konta, będzie próbowało Cię nakłonić to ryzykowniejszych inwestycji, wpłaty dodatkowych pieniędzy, ale na przykład na platformie opcji Opteck, była pewna Pani, która osobom, które miały kiepskie wyniki, radziła by zaprzestali inwestycji na jakiś czas. W międzyczasie polecała darmowe poradniki, testowanie swoich możliwości na demo.


RE: Czy da się zarobić na Forex? Moje testy. - Domel32 - 27-02-2015 13:29

(26-02-2015 20:47)R2r napisał(a):  Witam,
potrzebuję porady osób bardziej doświadczonych, jak traktować porady telefoniczne Waszych brokerów? Czy do Was też często dzwonią i naprawdę (skutecznie) Wam pomagają? Czy raczej zależy im aby jak najszybciej utopić swój kapitał.
Ja gram ostrożnie na walutach, trochę udało mi się wygrać i co najmniej 2 razy w tygodniu dzwonią do mnie i namawiają np. aby spróbować gry na indeksach, ponieważ "tak dobrze mi idzie". Aby próbować na walutach otwierać 3-4 pozycje, a nie jedną. Dają wskazówki, na których walutach warto danego dnia grać, co ma szanse pójść "w górę", a co "w dół"

Jakoś nie jestem w stanie im zaufać, choć może powinienem? A jak to jest u Was?

Jak masz strategie, która działa i zarabiasz na niej, to nie sugeruj się opiekunami kont tylko zarabiaj kase Smile


RE: Czy da się zarobić na Forex? Moje testy. - AremRod - 19-03-2015 16:26

Dobry wątek, interesująco Smile Dla początkujących wiem gdzie można dostać bonus bez depozytu do 100$Smile Dziękuję


RE: Czy da się zarobić na Forex? Moje testy. - edila - 28-07-2015 15:19

Oczywiście, ze na rynku Forex da się zarobić. Co prawda, nie można uniknąć ryzyka, ale zawsze można coś zyskać. Tym bardziej, że coraz więcej platform oferuje narzędzia, które usprawniają prace nich. Przykładowo Easy Forex oferuje obsługę dealing roomu, a więc rozmowy z dealerem o rynku, darmowy dostęp do sygnałów transakcyjnych, analizy rynku i aktualności e-mail, a także praktyczne konto demo. Wszystko zależy od tego na jakiego brokera się zdecydujemy.


RE: Czy da się zarobić na Forex? Moje testy. - Comparic - 05-08-2015 08:56

A o jakim konkretnie brokerze mówimy - typowy MM czy STP?

Wiesz nie zawsze broker musi chcieć Cię ogołocić z pieniędzy. Jeżeli dobrze Ci idzie równie dobrze może muy zależeć na utrzymaniu Cię i czerpaniu korzyści z prowizji od transakcji Smile


RE: Czy da się zarobić na Forex? Moje testy. - nieglowicz - 02-04-2019 17:07

Dawno mnie tu nie było. Mimo wszystko ciągle działam na forex. Są sukcesy ale i są porażki.
Jednak i tak jestem "do przodu". I to całkiem sporo.
Kilka osób chciało zarabiać ze mną. Jednak nie odnaleźli się na tym rynku.
To jednak nie jest dla wszystkich. Forex jest dla pokornych.
Nie ma też uniwersalnego sposobu na zarabianie.
Trzeba szukać swojej, indywidualnej drogi do zwycięstwa.

Nie ma też co narzekać na brokera czy na rynek. Tylko TY decydujesz jak inwestujesz i w co.
Bierz odpowiedzialność za swoje decyzje. To jedna z dróg do sukcesu.
Inwestuj też w różne rynki: forex, kryptowaluty, giełdę czy w co tam chcesz.
Jak nie masz pieniędzy na początek, to zacznij od bonusów typu "no deposit".
Powodzenia dla wszystkich inwestorów.


RE: Czy da się zarobić na Forex? Moje testy. - AleksandraN - 26-09-2019 08:18

Dla mnie to pytanie jest troche z dupy...
"Czy da się zarobić na forex"?
Nie no skąd nie da się... miliardowy rynek, branża, ale nie da się.
Siedzą tam dla zabawy Wink