Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. (/Temat-Aktualizacja-Wykryles-blad-Napisz-o-tym-84682)



RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - MistGun - 14-01-2016 21:59

(14-01-2016 21:56)gege17 napisał(a):  Nie podoba mi się to,że wchodzę w temat gdzie ma np 100 postów i gdy wchodzę na pierwszą stronę i gdy kliknę ostatni to i tak nie przechodzę do tej ostatniej. Proponuje zrobić by można było wejść na stronę jaką się tylko chce. Chyba,że problem po mojej stronie.
Mam tak samo na telefonie.
Na komputerze jest dobrze.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Czaq - 14-01-2016 22:40

Również tak mam. Nie dałoby rady tego naprawić? To bardzo przeszkadza.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 14-01-2016 22:45

Uroki mobilnej wersji, zawsze można na telefonie sobie ją przełączyć na wersję zwykła taką jak na komputerze.
Ale postaram się w wolnym czasie to przejrzeć i ogarnąć również na wersji mobilnej.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Pawlak093 - 15-01-2016 01:29

mnie denerwuje za kazdym razem zjezdzac na dol forum i przelaczac na normalna wersje forum Sad powinno byc gdzies na gorze zeby mozna bylo zmieniac wersje Tongue


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 15-01-2016 10:10

(30-11-2015 14:16)armada23 napisał(a):  Niewiem czy to tylko u mnie ale nie działa mi przycisk "ostatni post" np wchodzę w temat i chce przejść na ostatni post, a po kliknięciu skacze mi po 1 stronie jeśli temat ma np 70 stron to można klikać w nieskończoność zanim znajdę się na ostatnim poście

Ok przysiedziałem i przerobiłem kod, finalnie wygląda lepiej niż na PC Smile
http://screenshot.sh/oAjZO6qoWO1HU

(15-01-2016 01:29)Pawlak093 napisał(a):  mnie denerwuje za kazdym razem zjezdzac na dol forum i przelaczac na normalna wersje forum Sad powinno byc gdzies na gorze zeby mozna bylo zmieniac wersje Tongue

Mnie denerwują podatki i brak śniegu w zimie Tongue jak jesteś za leniwy żeby poscrolować kilka razy do stopki strony to pozostaje Ci korzystać z wersji mobilnej. Dodatkowych przełączników nie będzie po to jest mobilna wersja dla mobilnych urządzeń aby z niej korzystać.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Czaq - 15-01-2016 23:41

Super to teraz działa. Gdybyś tylko jeszcze ostatnią stronę(cyfrę) pogrubił czy coś aby łatwiej ja było kliknac to było by idealnie!


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - nitram - 18-01-2016 18:40

od weekendu często mam taki błąd, na rożnych urządzeniach telefon komputer tablet i w rożnych lokalizacjach u mnie w domu czy na mobilnym interencie, więc wnioskuję że wina nie leży po mojej stronie.
Wrzucam Screena do wglądu może to co pomoże.

[Obrazek: jAOqCMPagXJ-35gcCldazJ_8JCS3qDITk_XNkjZj...size=32x32]


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - MaLiN - 18-01-2016 18:46

U każdego się to dzieje Wink Usunięcie części statystyk, jak widać dużo nie pomogło.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - darmoweprobki - 18-01-2016 21:33

Subskrybuj ten dział nie działa zamieszczam screen co widać po kliknięciu:

[Obrazek: Subskrybuj_dzia.jpg]


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 20-01-2016 07:14

(18-01-2016 21:33)darmoweprobki napisał(a):  Subskrybuj ten dział nie działa zamieszczam screen co widać po kliknięciu:

[Obrazek: Subskrybuj_dzia.jpg]

Naprawione.