Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam (/Temat-BannersBroker-V2-5-juz-dziala-Zapraszam-56177)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam - Verb22 - 19-07-2012 16:40

Pieniądze wydaje reklamodawca (Advertiser), ale zarabia np. na wzroście sprzedaży swoich usług... i w końcu jesteśmy my - wydajemy pieniądze, kupując panele, czyli powierzchnie reklamową, stając się "udziałowcami" BB (Ad-Pub-Combo).


Więc do jasnej cholery, powiedz mi, jak rynek reklam który rośnie z roku na rok o kilkadziesiąt procent, i reklamodawcy którzy wydają coraz więcej, może spowodować załamanie BB? Przecież to nie możliwe, nie wierze że BB wykorzystuje naszą kase zarobioną, które należą do mnie. Zrozum to - BB nie wtrąca się do naszych zarobków. Napisałem do nich ticket - odpisali że pieniądz z wynajmu powierzchni są przelewane na osobne konta, a ich zyski na osobne. Więc powiedz jak? Kase za zamknięte panele otrzymamy - tylko jak napisal marciny - jeśli byłby kryzys, to panele zwolnią - tyle.

Jeśli nie chcesz, to nie inwestuj. Twoja paniczna ostrożność jest śmieszna. Jeśli nie BB, to dużej kasy nie zrobisz nigdzie. Bo nie ma lepszych miejsc do inwestycji na ten czas. Sam to przyznaj, że wszystkie możliwości inwestycji w necie, czy w świecie rzeczywistym są po prostu niepewne.


RE: BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam - adax84 - 19-07-2012 17:20

(19-07-2012 16:40)Verb22 napisał(a):  Więc do jasnej cholery

takich słów używaj gdzie indziej, nie tu.

(19-07-2012 16:40)Verb22 napisał(a):  powiedz mi, jak rynek reklam który rośnie z roku na rok o kilkadziesiąt procent, i reklamodawcy którzy wydają coraz więcej, może spowodować załamanie BB?

Moje wypowiedzi były bezpośrednio ustosunkowane do Twoich postów i założeń delikatnie mówiąc ze snu - gdzie wróżysz, że BB rozrusza gospodarkę światową. Nigdzie nie oceniałem rynku reklam i jego wzrostu oraz to jak może on spowodować załamanie BB... a jedynie to, że przy Twoich założeniach, nawet przy bardzo dużych zarobkach, mogą nie wytrzymać dużego wypływu gotówki na poziomie o którym pisałeś.

Ze zdziwieniem pisałeś, że nie wiesz jak można przystąpić do programu nie wiedząc jak czerpie zyski - tymczasem okazało się, że to Ty pomyliłeś podstawowe pojęcia i nie wiesz kto za co płaci.

(19-07-2012 16:40)Verb22 napisał(a):  Jeśli nie chcesz, to nie inwestuj. Twoja paniczna ostrożność jest śmieszna. Jeśli nie BB, to dużej kasy nie zrobisz nigdzie. Bo nie ma lepszych miejsc do inwestycji na ten czas. Sam to przyznaj, że wszystkie możliwości inwestycji w necie, czy w świecie rzeczywistym są po prostu niepewne.

Czytaj ze zrozumieniem - nigdzie nie napisałem, że nie che inwestować - wręcz przeciwnie! A jak przeczytasz jeszcze raz to zobaczysz, że napisałem, że program jest w tej chwili godny uwagi, dynamicznie się rozwija i że z przyjemnością go każdemu polecę.

(19-07-2012 16:40)Verb22 napisał(a):  Twoja paniczna ostrożność jest śmieszna.

To nie jest paniczna ostrożność, ale ocena osoby która bardziej realnie podchodzi do możliwości jakie daje BB i innych narzędzi podobnego pokroju - być może percepcja pewnych zjawisk przychodzi z wiekiem i dlatego moja ocena jest nie tak skrajnie euforyczna.

Verb oboje się zgadzamy, że BB daję możliwości bardzo dużego zarobku - tyle, że widzimy to na trochę inną skale. Nie ukrywam, że chciałbym żebyś to Ty miał rację... i będzie tysiące milionerów, ale rozsądek nie pozwala mi uwierzyć, że to jest choć w najmniejszym stopniu realne.


RE: BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam - Verb22 - 19-07-2012 17:26

AdaX

Jesteś troche jak kaczyński, stosujesz demagogie argumentu, że system nie zniesie przeciążeń. Google znosi, Facebooku znosi, BB też zniesie. Nie masz pojęcia o czym mówisz - porónujesz BB do Hyipa, bzdura, bzdura.


RE: BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam - adax84 - 19-07-2012 17:28

(19-07-2012 17:26)Verb22 napisał(a):  AdaX

Jesteś troche jak kaczyński, stosujesz demagogie argumentu, że system nie zniesie przeciążeń. Google znosi, Facebooku znosi, BB też zniesie. Nie masz pojęcia o czym mówisz - porónujesz BB do Hyipa, bzdura, bzdura.

To nie demagogia tylko realna ocena sytuacji.
Gdzie porównałem BB do Hyipa?


RE: BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam - kosar11 - 20-07-2012 09:37

(18-07-2012 09:51)Polak123 napisał(a):  Localized Support Centres in Local Language
[Obrazek: help.png]
Dostępne wkrótce
BannersBroker już wkrótce będzie tworzyło coraz więcej oddziałów na całym świecie. Pragną abyś i ty miał pomoc w twoim języku.

Ja bym na ich miejscu wyremontował ten domek w Indiach, który w krzakach leży - trochę to dziwne jak na taką solidną firmę. Tak samo ten dom na sprzedaż w Kanadzie. Ale nie, w sumie to oni już remontują w Irliandii - dobry znak Jerk2

Gdzie te reklamy są pokazywane?


RE: BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam - PlastPL - 20-07-2012 09:51

Verb22 nie takie firmy upadały. Wiec skoncz nie potrzebnie zasmiecać temat.


RE: BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam - Verb22 - 20-07-2012 16:13

PlastPL

Bo co? Mam prawo wyrażać swoją fiolozofię inwestowania. Adax próbuje odciągnąć od BB, bo sam chce zyskać. i Tyle. Ja tylko zachęcam według mojego doświadczenia i wiedzy, żeby inwestować tam jak najwięcej. Tyle.

Wczoraj i przedwczoraj doszlo mi w panelach 560 $..

zarobiłem 1600 zł w 2 dni...


RE: BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam - adax84 - 20-07-2012 17:29

(20-07-2012 16:13)Verb22 napisał(a):  Bo co? Mam prawo wyrażać swoją fiolozofię inwestowania. Adax próbuje odciągnąć od BB, bo sam chce zyskać. i Tyle. .

Czy Ty masz chroniczny brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. Nie dość, że pokazujesz, że nie umiesz merytorycznie rozmawiasz, to jeszcze jak wytyka Ci się błędy to potrafisz jedynie napisać "do jasnej cho..." lub "bo co?". Jeszcze raz proszę pokazać - gdzie porównałem bb do hyipow, albo gdzie odciągałem innych od inwestowania w bb... bo ja widzę jedynie posty gdzie pisałem np.

(18-07-2012 17:39)adax84 napisał(a):  program ma się w tej chwili bardzo dobrze, poszerza zakres usług, i każdemu mogę go poleci

lub

(19-07-2012 08:32)adax84 napisał(a):  ja również się cieszę, że program ma się dobrze i się rozwija

Jak przejrzysz ten wątek to zobaczysz, że NIE TYLKO JA staram się Ci wyjaśnić, że Twoje założenia są nierealne (delikatnie pisząc) - a nie, że program ma się źle, czy, że zaraz upadnie. Jeszcze raz - żebyś może tym razem zrozumiał: PROGRAM ma się DOBRZE, TYLKO TYLKO MASZ NIEREALNE MARZENIA, w których po świecie będzie chodziło tysiące milionerów z BB. To Ty MYLISZ pojęcia kto za co płaci, myśląc, że osoby które udostępniają miejsce na swoich stronach (Publishers) płacą za to BB. Chłopie otrząśnij się i zejdź na ziemie.

(20-07-2012 16:13)Verb22 napisał(a):  zarobiłem 1600 zł w 2 dni...

Zarobiłem więcej w 2 dni i to wcale nie w BB Smile


Na zakończenie - miłego weekendu Verb Smile


RE: BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam - Verb22 - 20-07-2012 18:46

adax84

Jak zwykle demagogia. Próbujesz ze mnie zrobić przegranego. Tak, popełniłem pomyłke kto komu płaci, ale ty nie ustosunkowałeś sie do mojej kwesti - BANNERSBROKER MA OSOBNE KONTA DLA SWOICH ZYSKÓW, I DLA ZYSKÓW SWOICH KLIENTÓW. KIEDY PANELE SIĘ ZAMYKAJĄ, TO NASZ MIEJSCE REKLAMOWE ZAROBIŁO PIENIĄDZ DLA NAS I DLA BB. A TY UWAŻASZ, ŻE ONI TE PIENIĄDZ - MÓWIĄC POTOCZNIE - TRZYMAJĄ NA JEDNYM KONCIE. CO JEST GWARANTEM TEGO ŻE NIE UPADNIE.


RE: BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam - marcin82 - 20-07-2012 18:56

Panowie - po co te przepychanki? skupmy się tu na promocji programu i pomaganiu początkującym.