Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Seriale - polecicie jakieś? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Filmy i Kino (/Forum-Filmy-i-Kino-123)
+---- Wątek: Seriale - polecicie jakieś? (/Temat-Seriale-polecicie-jakies-69331)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Seriale - polecicie jakieś? - Szaman1644 - 25-10-2013 17:20

Z polskich to "M jak Miłość" Jerk2 A tak na serio to "Czas Honoru" jest naprawdę godny polecenia Smile Pomimo małego budżetu serial jest ciekawy i nie ma dużo niedoróbek. A z zagranicznych mogę polecić "DR.House", "Californication", "Breakout Kings".


RE: Seriale - polecicie jakieś? - malenka - 05-01-2014 21:03

Jedyny serial, który oglądam z ciekawością to Vampire Dariers


RE: Seriale - polecicie jakieś? - duzyBOB - 30-01-2014 23:06

Chicagoo Fire


RE: Seriale - polecicie jakieś? - kasia721 - 23-03-2014 16:03

http://kino24tv.pl/MTYy/na _wspólnej_odc_1140
zapraszam


RE: Seriale - polecicie jakieś? - DiscoVision. - 15-04-2014 11:57

The Walking Dead - MISTRZOSTWO !


RE: Seriale - polecicie jakieś? - Leśniczy - 15-04-2014 12:09

Ostatnio dziewczyna namówiła mnie, żebyśmy zaczęli oglądać razem Grę O Tron. Serialomaniakiem nie jestem, ale nie jest najgorzej, da się wciągnąć. Tylko, że ten serial to 40% fabuły, 40% flaków i mordowania i 20% brutalnego seksu, przynajmniej na początku, dopiero pierwszy sezon oglądamy Big Grin


RE: Seriale - polecicie jakieś? - bodek7654 - 15-04-2014 13:32

ja ze swojej strony polecam :

1. braking bad - najlepszy serial jaki widzialem ever
2. gra o tron - serial jescze nie ukonczony ale tez jest bardzo fajny i wciagający
3. hannibal - dla kogos kto lubi seriale psychologiczne , straszny i wciagajacy ale mi bardzo przypadl do gustu
4. dexter - klasyka serialowego tutorialu o seryjnym mordercy bez podstawy moralnej rowniez wciagajacy 1-2 sezon super
5. chuck - komedia i akcja z nerdem komputerowym i piekna agentka CIA oraz ze smiesznymi kolegami z pracy samego chucka [ ogldalem 4 razy ] super sprawa
6. synowie anarchi - na poczatku nie bylem przekonany do niego , motocykle , skóry i jakies smieszne zasady klubu , ale ogladalem ze wzgledu na pozytywne opinie znajomych i rzeczywiscie wsiakasz w ich styl zycia z czasem i juz nie mozesz doczekac sie dalszych ich poczynan , walka o terytoria na ulicach z gangami zacyzna nawet byc fajne
7. teoria wielkiego podrywu , nie kazdemu moze sie spodobac ale ten szeldon i ta penny no i matka howarda czasami potrafi rozsmieszyc,
8. rodzina soprano - serial z lat '90 po sukcesach filmow o gangsterach nakrecili bardzo fajny i rowniez wciagajacy serial o tonym soprano jego kolegach i rodzinie , ciemne interesy i bardzo szkoujace zgony bohaterow .... chce sie ogladac wiecej
9. jedenasta godzina - ciekawe przypadki zgodnow fbi , znowu piekna agentka i ciekawy doktor ktory pomaga rozwiklac sprawy Big Grin szkoda ze tylko 1 zeson
10. chlopaki z barakow - jezlei ktos tego jescze nie widizal to pownien - komedia o chlopakach ktorzy mieszkaja w biedniejszej dzielnicy miedzy barakami , probuja zarobic chodujac "trawe" i dokonujac drobych kradziezy, ricki i julian robia to tak dobrze ze za kazdym razem laduja w pace Big Grin
11. jak poznalem wasza matke - barney i jescze raz barney dla niego samego warto to poogladac konczy sie dla mnie tragicznie ale warto
12. 2 splukane dziewczyny - nawet fajne dziewczyny z watkiem bohatrow z ukrainy i polski , nie zawsze mowi sie tam dobrze o polsce ale niektore sytuacje i teksty potrafia rozsmieszyc , taki etniczny serial do polubienia
13. ostry dyzur - medycyna , zgodny , wypadki , akcja , do tego kilkanascie watkow roznych bohaterow , zwroty akcji - sporo ogladania ale ciekawy to jest na pewno
14. nie z tego swiata - pewnie wiekszosc widziala mi sie srednio podobal , duchy , egzorcymy , zabijanie duchow , zabijanie potworow zjaw .....
15. pingwiny z madagaskaru - napoczatku goldalem raz z malym kuzynem , ale ten ricki i organizacja zoo , bajka ale smieszna dobra na poprawienie humoru
16. rozowe lata '70 - klasyk dla kazdego kinomana to po prostu trzeba poogladac
17. seryjni mordercy - dokumentalny o osobach ktorym cos sie w ich glowach poprzestawialo dobry przed spaniem lub jezeli masz dola , zawsze mozna pomyslec o zostaniu seryjnym morderca Big Grin
18. mamuski - polski serial , smieszny jezlei ktos lubi polski humor nie zawiedzie sie , teksty i zachowania odwzorowuja polska rzeczywistosc
19. joey - no co tu wiele mowic no jeoy
20. vikings - lubisz walki sredniowieczne ? miecze topory i wszystko reszte co tylko zabija , polecam


RE: Seriale - polecicie jakieś? - Clerity - 24-04-2014 00:41

The Big Bang Theory, Sherlock, Gra o tron


RE: Seriale - polecicie jakieś? - Natann - 24-04-2014 17:29

The Tomorrow People ♥

Arrow


RE: Seriale - polecicie jakieś? - rekki - 27-04-2014 12:39

Z polskich Czas Honoru, a z zagranicznych Prison Break Smile