Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! (/Temat-Zarabiamy-w-FireCash-z-Diqtion-em-56206)



RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Diqtion - 22-02-2013 18:22

Teraz doszło, zjem coś i będę odpisywał.

Tydzień to dopiero początek, więc spokojnie Wink


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Diqtion - 24-02-2013 00:36

[Obrazek: dollar.png]
GRUBE DOLARY!
Kochani 23 lutego pobiliście kolejny rekord!

W 24h zarobiliście aż 900$!
To ogromny sukces! Dziękuję, że jesteście Wink



RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Diqtion - 24-02-2013 11:37

[Obrazek: koniec-ferii-482x240.jpg]

Koniec ferii, powrót do normalności
http://zarabiamyprzez.net/koniec-ferii-powrot-do-normalnosci/



RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - cinexik - 24-02-2013 16:50

Oczywiście polecam!
Dobry kontakt, wszystko wyjaśnione w każdym szczególe.
Teraz tylko czekać na pierwsze zarobki i iść zaszaleć za pierwszą wypłatę impreza


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Diqtion - 27-02-2013 22:35

[Obrazek: Forward.png]
Pamiętajcie, że jutro ostatni dzień konkursu!
Już od północy możecie wysyłać zgłoszenia wraz z odpowiedzią na konkursowe pytania na [email protected]



RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Daroslawo - 01-03-2013 19:38

Mógłbyś napisać ile osób wysłało ci zgłoszenie do konkursu z odpowiedzią na $50+ ?


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Diqtion - 01-03-2013 20:15

Mam łącznie prawie 150 zgłoszeń. Nie liczyłem tego i niestety nie mam na to czasu ile konkretnie na jaką sumę. Za kilka dni wyniki także spokojnie Wink


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Diqtion - 02-03-2013 00:00

Podsumowanie lutego pod koniec dzisiejszego dnia, bo całkiem o nim zapomniałem przez prace konkursowe - http://zarabiamyprzez.net/podsumowanie-lutego/

[Obrazek: Luty.png]



RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - fifa127 - 02-03-2013 20:34

Jestem pod wrażeniem, mieć tyle refów i odpisywać na każdego maila, prowadzić livechaty itp. Rozumiem, że to się zwraca w $, ale podziwiam Cię za poświęcany dla nas czas!

Saldo: $5.38

A to dopiero mój początek, wprowadzam wiele zmian, spora część dzięki Diqtionowi. Nisze są słabiutko promowane, a pozycja plików w wyszukiwarkach jest krytyczna. Chcę zobaczyć moje saldo po pozycjonowaniu Smile Lecz na razie trzeba się przygotować na ludzi.
PS. Chyba bez zdjęcia jego (twojej) wypłaty za styczeń bym nie zaczął współpracy, ponieważ brak mi było motywacji Jerk

Pozdrawiam! Kamil.


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Beliarossi - 04-03-2013 00:19

u mnie strona jest.. jest pare postow jest dosc pozycjonowana.. mija prawie miesiac zero sciagniec wejscia 2-3 na pare dni na strone ogolnie trace checi na cokolwiek zwiazanego z FC i zarabianiem tym sposobem