Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
DARMOWE STARTERY - jeden temat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Darmowe Próbki, Gadżety, Prezenty i Promocje ! (/Forum-Darmowe-Probki-Gadzety-Prezenty-i-Promocje-62)
+--- Dział: Darmowe Gadżety (/Forum-Darmowe-Gadzety-66)
+--- Wątek: DARMOWE STARTERY - jeden temat (/Temat-DARMOWE-STARTERY-jeden-temat-95688)



RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - Begrezen - 10-07-2015 12:35

(09-07-2015 13:48)Kryspin napisał(a):  od dziś plus rozdaje startery internet na kartę za 0zł http://www.plus.pl/internet-na-karte dla pierwszych 4000 osób

dzisiaj wysłałem zgłoszenie i zobaczymy czy/kiedy dojdzie Sex


RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - DzejkobPL - 10-07-2015 14:28

Przed chwilą otrzymałem kilka starterów Vectone. Faktycznie wysyłają 2-3 sztuki w "kopercie". Smile


RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - Marszal - 10-07-2015 14:35

W RedBull Mobile jeszcze 200 starterów zostało jeden dla mnie Big Grin z Plusa również jeden zamówiony dzięki! Big Grin


RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - PaidMoney - 10-07-2015 17:47

Zamówiłem wczoraj ponad 20 Lycamobile oraz z play 24 startery z czego jedna paczka anulowana i reszta zrealizowana do wysyłki Cool


RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - DreamCh - 10-07-2015 18:58

Ja zawsze biorę z lycamobile. Są długo aktywne i nie mam z nimi żadnego problemu. Służą mi do Facebooka i youtube. Ostatnio koledze jakiś koleś dał 50 starterów z heyah, jemu były niepotrzebne więc mi je dał, też spoko Tongue Tylko nie wiem skąd tyle miał a nie mam się jak zapytać...


RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - Prosiaczeq - 16-07-2015 09:15

Można wiedzieć jak zamawiacie tyle starterow na raz?
Inne IP,inny adres czy co?


RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - tdkzor - 16-07-2015 13:37

w lyca musisz kombinowac z adresem i nr. telefonu Smile


RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - PaidMoney - 16-07-2015 13:51

Witam ktoś pomoze ?
Podczas weryfikacji na facebooku podaje nr tel z lyca
I sms mi nie przychodzi kilka razy prubowałem
Wczoraj o północy podałem nr tel i nic do tej pory
Z godzinkę temu też próbowałem to samo


RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - DzejkobPL - 16-07-2015 13:55

Na lyce bezproblemowo przychodzą mi smski z fejsa, aczkolwiek mam ten sam problem na starterach Vectone.


RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - PaidMoney - 16-07-2015 14:33

No to nwm o co chodzi mi dopieru jeszcze 9 starterów z lyca przyszło i 2 z vectona
A sms nadal nie przyszedł

Ok działa problem rozwiązany
Musiałem telefon zmienić na lg nie przychodzily