Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
DARMOWE STARTERY - jeden temat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Darmowe Próbki, Gadżety, Prezenty i Promocje ! (/Forum-Darmowe-Probki-Gadzety-Prezenty-i-Promocje-62)
+--- Dział: Darmowe Gadżety (/Forum-Darmowe-Gadzety-66)
+--- Wątek: DARMOWE STARTERY - jeden temat (/Temat-DARMOWE-STARTERY-jeden-temat-95688)



RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - tomtom99 - 21-07-2015 16:07

Tylko, że te startery tak nie są do końca za darmo, oddajecie im swoje dane na potrzeby marketingowe.


RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - Begrezen - 21-07-2015 17:27

przyszedł starter z plusa dziś, po 11 dniach, chociaż troche lipa bo jest aktywny 7 dni od dnia aktywacji, chyba go bede musiał użyć do spamu Tongue

edit
(17-07-2015 23:13)Markelele napisał(a):  Panowie...i Panie... Big Grin Redbull rozdaje darmowe startery! Nie śpimy zbieramy! Byłbym wdzięczny za repa Smile Huh

http://www.darmowy-starter.pl/?utm_source=Facebook&utm_medium=Display&utm_content=3_ShareFotyStarter&utm_campaign=RBM_july_august_prepaid

Cytat:5. Na jeden adres (ulica, numer domu, numer mieszkania, miasto i kod pocztowy) można zamówić maksymalnie 3 Zestawy Startowe (niezależnie od liczby osób składających zamówienie) poprzez stronę http://www.darmowy-starter.pl oraz 1 Zestaw Startowy poprzez stronę http://www.redbullmobilecollect.pl

czyli można zamówić 4 w sumie, jeśli dobrze rozumiem? xD
a ten formularz jest troche niedo***any że tak powiem xD bo w moim przypadku ulica zalicza się do innej miejscowości niż kod pocztowy, czyli w adresie mam do wpisania jedno miasto i jedną miejscowość, a w formularzu jest miejsce na jedną nazwę, nie wiem jak to poprawnie wypełnić, w formularzu od plusa nie było takiego problemu Sad


RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - luksza95 - 21-07-2015 23:57

z redbullmobile collect przyszło mi kilka dni temu 8 szt w chyba 5 kopertach - listy przychodzą od jakiejś spółki cywilnej w niebrandowanych kopertach - strzelam, że jakaś agencja outsourcingowa, której nie chce się robić weryfikacji - więc korzystajcie póki są dostępne starterki (wczoraj złożyłem zamówienie na 40 szt. - zobaczymy czy tym razem też dojdą)


RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - jamroczik - 22-07-2015 00:43

(21-07-2015 06:54)PaidMoney napisał(a):  A mi wczoraj przyszło 21 starterów z playa

Z ciekawości z jakiej stronki zamawiałeś? Jednorazowo Ci przesłali taką liczbę?


RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - DzejkobPL - 22-07-2015 08:52

Już nie zamówicie starterów RBM Collect. :/

[Obrazek: 0aJnRO5.png]


RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - PaidMoney - 22-07-2015 09:20

(22-07-2015 00:43)jamroczik napisał(a):  
(21-07-2015 06:54)PaidMoney napisał(a):  A mi wczoraj przyszło 21 starterów z playa

Z ciekawości z jakiej stronki zamawiałeś? Jednorazowo Ci przesłali taką liczbę?
Z play
Troche zmienilem np
Rafał na Rafal
Merchelski na Marchelski

Tak jednorazowo
Choć jak teraz chcę zamawiać to zgłoszenie jest zazwyczaj anulowane


RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - jamroczik - 22-07-2015 23:46

Orientujecie się bo kiedyś była taka opcja czy mozna gdzieś z oranga dostać?


RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - smagalaz - 23-07-2015 10:02

(22-07-2015 23:46)jamroczik napisał(a):  Orientujecie się bo kiedyś była taka opcja czy mozna gdzieś z oranga dostać?

Już nie można.


RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - luksza95 - 23-07-2015 10:10

anulowali chyba część moich zamówień na redbull collect, bo pojawiło się jeszcze 39 starterów - ja już odpuszczam - kto pierwszy ten lepszy Smile


RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - Lexarr - 23-07-2015 23:29

Dobra, trzeba ogarnąć temat

Z pierwszego postu wyrzuciłem HEYAH i RED BULL MOBILE (AIR RACE) bo już nie wysyłają.

Dodałem COMVIQ i MTX CONNECT do zagranicznych


Macie jakieś linki, coś nie działa? Piszcie to uzupełnię Smile