Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) (/Temat-LoveBTC-Aplikacja-Android-FAUCET-163884)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - ravsk8 - 03-09-2019 23:11

I jak postępy?


RE: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - fusek - 08-09-2019 15:15

Wypłacił już tu ktoś coś?


LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - radekx662 - 08-09-2019 15:29

Ja nawet już wł nie mogę

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka


LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - grzego44 - 08-09-2019 16:39

Jest przerwa techniczna związana z poprawkami jak widać parę postów wyżej

Wysłane z mojego Redmi 5A przy użyciu Tapatalka


RE: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - ravsk8 - 04-10-2019 00:15

Jak tam coś się dzieje? Prace trwają? Podaj jakieś info.


LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - grzego44 - 16-10-2019 17:21

Będzie coś z tej aplikacji i tego projektu czy już porzuciłeś?(mcraft)


RE: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - mcraft - 24-10-2020 19:20

4Pomimo że trwało to ponad rok, projekt nie został porzucony aczkolwiek różne sytuacje znacznie przedłużyły czas wznowienia działań.
Nowy projekt można już testować, pobierając apkę "TUTAJ" i w tym temacie możecie też zgłaszać wykryte błędy aplikacji, których liczę że nie napotkacie.
Czy powstanie temat bezpośrednio poświęcony apce "Lucky7"? Oczywiście liczę na to natomiast na tę chwile nie chcę go tutaj na forum zakładać, gdyż pozostawiam te pole dla użytkowników! (Za niedługi czas dokończę system poleconych i wtedy ktoś z was prawdopodobnie utworzy ten temat).

UWAGA: Pomóż testować apkę "Lucky7", stwórz nowe konto i zdobywaj darmowe BTC!, w odpowiedzi poniżej podaj adres email na który zarejestrowałeś konto, dzięki temu jako beta tester otrzymasz szanse na otrzymanie 25$ w BTC a każda ze zgłoszonych osób otrzyma dożywotni bonus 100% do każdego spina !

O Aplikacji:
Nagroda: do 500SAT co 10 min
Referral: 5% od każdej zleconej wypłaty polecającego. (WKRÓTCE)
Wypłata od: 0.00001000BTC, tylko na konto "COINBASE"
LOYALTY BONUS: Do 100% (WKRÓTCE)

Więcej info ? Pytaj Śmiało ...


LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - grzego44 - 24-10-2020 19:32

Zarejestrowany


RE: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - patryk6176 - 24-10-2020 22:23

Też się zarejestrowałem
Zobaczymy jak to będzie i w ile się uzbiera minimum do wypłaty Wink
@Edit
I znalazłem już pierwszy błąd jest problem z wyświetleniem reklam, więc musi to zostać sprawdzone bo trochę lipa trafiła mi sie "7" i pkt nie dostałem Big Grin (nawet po wyłączeniu i włączeniu apke cały czas jest problem a może się reklamy skończyły?)
A niżej jaki błąd się pokazuje

[Obrazek: Screenshot-20201024-234023-com-amazingto...lucky7.jpg]


RE: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - mcraft - 25-10-2020 01:14

Hehe, to nie dlatego że trafiłeś "7", aczkolwiek ta sieć po aktualizacji przez chwilę ma różne takie właśnie sytuacje. Dam jej jeszcze ze 2 dni, jeśli userów przybędzie, a ten problem będzie się powtarzał, to albo ją wywalę, albo ustawie tak, żeby przeskakiwało na następną sieć, w każdym razie to żaden błąd, a przynajmniej niepoważny.