Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Last Man Standing - Ewhoring - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Last Man Standing - Ewhoring (/Temat-Last-Man-Standing-Ewhoring-171380)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Last Man Standing - Ewhoring - Pablo1878 - 19-05-2021 19:49

(19-05-2021 19:32)Zaperr44 napisał(a):  Bez obrazy ale zawsze uważałem, że tacy ludzie muszą być walnięci w palnik by zarabiać w taki sposób Tongue
Jak to ktoś kiedyś powiedział trzeba mieć zajebiście silną psychikę by flirtować z 50 letnim obleśnym typem, aż ciary przechodzą.
Niemniej podziwiam kwoty które zarabiasz i życzę powodzenia Wink

50 letnim chłopem? Chłopczyki 20letnie płacą za oglądanie miłych pań w akcji. Smile


Branża jak każda inna. Tylko trzeba działać z głową.


RE: Last Man Standing - Ewhoring - ShuQi - 19-05-2021 20:02

Podobne zdanie mam do Ciebie @[Zaperr44] ludzie muszą nieźle być walnięci w palnik aby pracować za najniższą krajową przez cały miesiąc, ja moge to wyrobić w kilka godzin swojej pracy.

Każdy ma nieco inne spojrzenie na świat Wink --> Zależy gdzie ucho przystawisz, to usłyszysz.


RE: Last Man Standing - Ewhoring - ShuQi - 23-05-2021 19:17

Cześć! Smile

Aby dobrze rozpocząć tydzień, część dzisiejszego wieczoru spędziłem na zbieraniu ruchu.
Około 20/25 minut mojej pracy + 60 minut pracy automatu i na chwilę obecną efekt 191 zaproszeń na platformie snap
[Obrazek: t1.png]

Koniec weekendu umila Glenfiddich 12yo.


Nie mam dzisiaj "weny" na rozmowę z kimkolwiek, więc zarobkowo nie działam, wyłącznie skupiłem się na zbieraniu ruchu Smile


RE: Last Man Standing - Ewhoring - ShuQi - 26-05-2021 10:27

Krótkie podsumowanie ostatnich dni:


RE: Last Man Standing - Ewhoring - ShuQi - 26-05-2021 14:05

Dzisiaj mamy czerwoną środę

Dlaczego czerwony?

Postanowiłem nieco zainwestować:
[Obrazek: hajs5.png]

Kwota: 400 pln
Cel: zakup aplikacji
Powód: Aplikacja którą używałem do tej pory(darmowa) nie spełniała już moich wymagań, od samego początku moim kierunkiem jest optymalizacja czasu pracy - te same zarobki przy coraz mniejszej ilości czasu poświęconej na ich osiągnięcie.


Jakie zmiany wchodzą od dzisiaj w życie?



Zdjęcia/Filmy

Było: w paincie, do odpowiednich wymiarów aby nie było "czarnych pasków"
Jest: Zdjęcia/filmy które wysyłam, automatycznie będą przycinane do odpowiednich rozmiarów
Zysk: Spędzałem sporo czasu, na cięciu filmików(nie więcej niż 500 kb oraz nie dłuższy niż 10 sekund),aktualnie wybieram dowolny film, wrzucam i aplikacja sama mi dzieli film na części które wysyła



Automatyczne odpowiedzi:

Było: Konieczność ręcznego zmiana okienek za każdym razem, gdy chciałem inną odpowiedź, kopiowanie z pliku i wklejanie
Jest: Bindy w aplikacji gdzie wystarczy wcisnąć klawisz
Zysk: Optymalizacja czasu pracy - te same zarobki, mniejsza inwestycją czasową



Podział zdjęć oraz filmów:

Było: Wszystkie zdjęcia oraz filmy w jednym pliku, powodowało to zamieszanie oraz inwestycje czasową na odnalezienie materiału który mnie interesuje.
Jest: Możliwość tworzenia dowolnej ilości folderów, których potrzebuje np: weryfikacja, dzienne, filmy x, filmy z itd
Zysk: Optymalizacja czasu pracy - te same zarobki, mniejsza inwestycją czasową


To najważniejsze z kilku funkcji aplikacji, którą postanowiłem kupić.
Jak wspomniałem wyżej, to co darmowe też jest dobre - jednak zdarzają się takie sytuacje gdzie warto wydać kilka złotych, aby w życiu było lepiej


RE: Last Man Standing - Ewhoring - shf - 27-05-2021 12:41

W coś inwestujesz zarobiony hajs czy na bieżące wydatki?


RE: Last Man Standing - Ewhoring - ShuQi - 27-05-2021 12:49

(27-05-2021 12:41)shf napisał(a):  W coś inwestujesz zarobiony hajs czy na bieżące wydatki?

Każda z opcji która opisałeś.

Mam kilka rachunków na które odkładam
- Dom
- Samochód
- Motocykl
- Wakacje

I tak dalej, pewna część jednak idzie też na bieżące wydatki takie jak jedzenie z pyszne.pl czy zakupy w galerii typu koszula, spodnie.

Traktuje te środki, jak każdy inny pieniądz w moim portfelu


RE: Last Man Standing - Ewhoring - shf - 27-05-2021 13:03

Kumam, powodzenia z domem bo na niego najwięcej będzie trzeba odłożyć. Smile


RE: Last Man Standing - Ewhoring - Casper - 30-05-2021 02:07

(19-05-2021 19:49)Pablo1878 napisał(a):  
(19-05-2021 19:32)Zaperr44 napisał(a):  Bez obrazy ale zawsze uważałem, że tacy ludzie muszą być walnięci w palnik by zarabiać w taki sposób Tongue
Jak to ktoś kiedyś powiedział trzeba mieć zajebiście silną psychikę by flirtować z 50 letnim obleśnym typem, aż ciary przechodzą.
Niemniej podziwiam kwoty które zarabiasz i życzę powodzenia Wink

50 letnim chłopem? Chłopczyki 20letnie płacą za oglądanie miłych pań w akcji. Smile


Branża jak każda inna. Tylko trzeba działać z głową.

To jest abstrakcja, że ludzie płacą za coś takiego, gołą babę znajdziesz za darmo, kobitę idzie poderwać na żywo, ale i tak znajdą się typy, co to kupią, ale nawet mi ich nie żal Huh

Przepraszam autora tematu za offtop


RE: Last Man Standing - Ewhoring - shf - 30-05-2021 11:25

(30-05-2021 02:07)Casper napisał(a):  
(19-05-2021 19:49)Pablo1878 napisał(a):  
(19-05-2021 19:32)Zaperr44 napisał(a):  Bez obrazy ale zawsze uważałem, że tacy ludzie muszą być walnięci w palnik by zarabiać w taki sposób Tongue
Jak to ktoś kiedyś powiedział trzeba mieć zajebiście silną psychikę by flirtować z 50 letnim obleśnym typem, aż ciary przechodzą.
Niemniej podziwiam kwoty które zarabiasz i życzę powodzenia Wink

50 letnim chłopem? Chłopczyki 20letnie płacą za oglądanie miłych pań w akcji. Smile


Branża jak każda inna. Tylko trzeba działać z głową.

To jest abstrakcja, że ludzie płacą za coś takiego, gołą babę znajdziesz za darmo, kobitę idzie poderwać na żywo, ale i tak znajdą się typy, co to kupią, ale nawet mi ich nie żal Huh

Przepraszam autora tematu za offtop

Mi również, chyba że zdarzają się pisać osoby niepełnosprawne to nawet sumienia nie miałbym, żeby 1 zł od nich wyciągnąć.