Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] (/Temat-Wasze-Zarobki-Fc-Dziennie-Miesieczne-Alltime-owe-58015)



RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - As7 - 25-04-2013 12:59

Ja Dostałem Ultimate Wink na innym forum FC rozdawało na ostatnie 6 dni miesiąca jako ze miesiąc urodzinowy FC jest Smile Wystarczyło sie zgłosić z loginem.

Tak na ultimate juz mam dzis 15$.


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - KisuShite - 25-04-2013 17:29

Szlak mnie trafia, bo z dwóch ściągnięć wpadło mi 0,06 dolara. I to z kontem Ultimate.


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - vankosiara - 25-04-2013 17:41

Ło kur*a ultimate a zarobione 0,49$ jakieś 3tyg temu i nic więcej Lol

Zachęciło mnie do roboty Jerk2


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - makingmoney - 25-04-2013 17:52

...


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - BabyBuns - 25-04-2013 23:41

[Obrazek: b7jf5e.jpg]
Dwa pobrania dziś Tongue

A tutaj pobrania koleżanki Lol
[Obrazek: cfym38.jpg]


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - Traw3k - 26-04-2013 10:31

BabyBuns, przekaż koleżance, żeby nie przepierdzieliła tego hajsu na głupoty. Big Grin

Dobijałem już do 400 unikalnych wyświetleń dziennie, potem przenosiłem stronę na inny hosting, była nieaktywna przez kilka dni i wszystko runęło w pip... Trzeba od nowa pozyskiwać ruch. Strasznie wolno to idzie...


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - bovvers - 26-04-2013 13:04

Muszę się pochwalić, dzisiaj wpadło pierwsze pobranie w moim życiu $1.23 MALAYSIA. Ciesze sie jak dziecko ^^


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - Vister81 - 26-04-2013 17:32

filecom.net ARGENTINA $0.53
megadown.us CHILE $0.42

Takie tam "na bogato" Xpokerface


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - Pablo1979 - 26-04-2013 19:11

A u mnie bieda dzisiaj od momentu kiedy dostałem konto Ultimate zero pobrań Angry załamka .Klików w linki bardzo dużo a pobrań w ogóle.


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - As7 - 27-04-2013 00:16

Dzisiejszy dzien na + i fajny rekordzik jeżeli chodzi o dniówki. 32$$ dzisiaj.

Gdyby nie konto Ultimate to by było mniej... dużo mniej...