Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. (/Temat-Aktualizacja-Wykryles-blad-Napisz-o-tym-84682)



RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 14-09-2019 15:54

-zablokowałem wyświetlanie archiwum handlu w statystykach nad chatem (gdzieś się o nim zapomniało)
-wprowadziłem dodatkowe ograniczenia dla rejestracji nowych kont, zablokuje to niemal całkowicie wszelkiego rodzaju pustych kont, botów.
-zaktualizowałem taptalka


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - MilanFan - 20-09-2019 15:51

W mobilnej wersji forum przez przeglądarkę nie działa zaznaczanie wszystkich wiadomości w folderze poprzez tego checkboxa u góry i każdą wiadomość trzeba zaznaczać pojedynczo.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Guxinimod - 21-10-2019 22:08

Zauważyliście, że na mobilnej wersji zmieniła się czcionka po dodaniu reklamy (10 lat forum)? Chyba z tym to ma związek. Tak jakby dużo większa jest i nieproporcjonalna do całości. Nie wiem jak Wy, ale mi się to źle czyta.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Elton - 25-10-2019 09:32

Po dodaniu info o 10 leciu ZK mam kilka rzeczy "powiększonych"

http://prntscr.com/pnx4xz

Oraz to:

http://prntscr.com/pnx540


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 29-10-2019 22:00

Wprowadziłem uproszczoną promocję wątków poprzez forum goldy, aktualnie wystarczy wcisnąć przycisk [Obrazek: kolor.png]
dostępny w każdym temacie a automatycznie aktywuje on kolor dla tematu, dodatkowo go wyróżniając.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Shimeon - 01-01-2020 15:57

Gdy używam przycisku [Obrazek: collapse.gif] do ukrycia działu to po wtórnym odświeżeniu strony wraca do stanu domyślnego.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Mailowiec - 01-01-2020 21:10

Klikając "Dodaj do odpowiedzi jako cytat" i w oknie "Szybka odpowiedź" pojawia się "Zaznaczono 1 lub więcej postów do zacytowania. Zacytuj te posty teraz lub odznacz je. "

Klikając "Zacytuj te posty teraz" w oknie do wprowadzenia treści nic się nie wyświetla.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Shimeon - 17-01-2020 13:14

@Admin

(01-01-2020 15:57)Shimeon napisał(a):  Gdy używam przycisku [Obrazek: collapse.gif] do ukrycia działu to po wtórnym odświeżeniu strony wraca do stanu domyślnego.



RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Pawlak093 - 30-01-2020 18:57

@[admin] wysylanie szybkiej wiadomości na urządzeniu mobilnymi jest uciążliwe bo okno jest za duże i przykrywa przyciski wyslij/podglad.
[Obrazek: Screenshot_2020-01-30-17-01-51.png]


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 31-01-2020 13:55

(30-01-2020 18:57)Pawlak093 napisał(a):  @[admin] wysylanie szybkiej wiadomości na urządzeniu mobilnymi jest uciążliwe bo okno jest za duże i przykrywa przyciski wyslij/podglad.
[Obrazek: Screenshot_2020-01-30-17-01-51.png]

Dla urządzeń mobilnych jest przeznaczony styl mobilny, inne nigdy nie były i nie będą z nimi w pełni kompatybilne, choć w moim przypadku wszystko wyświetla się prawidłowo, ale też dopiszę do listy i rzucę okiem Smile Idea

edit. Na szybko sprawdzilem 3 urzadzenia mobilne iphone X, Iphone 6S oraz Ipad na wszystkich wyswietla mi sie to okno poprawnie.