Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ile zarabiacie na adsense? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: Ile zarabiacie na adsense? (/Temat-Ile-zarabiacie-na-adsense-138665)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Ile zarabiacie na adsense? - elotis - 13-01-2017 00:40

Podeslal bys na pw screeny ctr za caly rok?


RE: Ile zarabiacie na adsense? - PETERILLUSION - 26-01-2017 10:57

Witam, czy wm tez dzis od rana nie zlicza poprawnie wyswietlen i zarobków? Jakby cos sie zablokowalo na ladnych kilka godzin... Nie wiem czy to u mnie jakis problem czy wszyscy maja taki przestój...


RE: Ile zarabiacie na adsense? - piotrgk4 - 26-01-2017 15:21

@[PETERILLUSION] Właśnie też się zdziwiłem bo miałem już 10k sesji a tutaj tylko 10zł? Dopiero przed chwilą mi odświeżyło i chyba już jest wszystko okej


RE: Ile zarabiacie na adsense? - PETERILLUSION - 26-01-2017 15:38

Spoko dzieki za informacje Wink Miłego.


RE: Ile zarabiacie na adsense? - elotis - 26-01-2017 20:36

Panowie pochwalicie się statami za ten mies ctr i rpm? chciałbym dla porównania zobaczyc


RE: Ile zarabiacie na adsense? - piotrgk4 - 26-01-2017 21:09

@[elotis] Wiesz jakie to głupie? CTR i RPM zależy od treści strony oraz ich odbiorców... Wiadomo że typu serwisy samochodowe, banki, wycieczki będą mieli nawet 10x wyższe statystyki?


RE: Ile zarabiacie na adsense? - elotis - 26-01-2017 21:14

To wiadomo. Chodzi mi po porównanie stabilności i do analizy robię małe modyfikację i miło by było spojrzeć na inne porównawcze wykresy (przeanalizowanie)


RE: Ile zarabiacie na adsense? - FuckU - 26-01-2017 22:15

Ja kiedyś kilka tys miesięcznie, dziś okrągłe 0 Sad


RE: Ile zarabiacie na adsense? - Pawlak093 - 26-01-2017 22:19

Ja przy ok 50uu dziennie (wg. Stat4u) zarobilem w sumie (w ponad rok) z 40+ GBP.


RE: Ile zarabiacie na adsense? - Janina - 14-06-2018 18:44

(27-09-2016 07:15)medicpl napisał(a):  Jak w temacie. Pochwalcie sie swoimi zarobkami.

U mnie jest to w granicach 80-150 miesiecznie.... slabiutko.

Czy słyszałeś o sieci, która płaci więcej czym Google Adsense?

Jestem Janina, oficjalna przedstawicielka SetupAd w Polsce. Obecnie aktywnie próbujemy wejść na ten rynek i szukamy partnerów / el. stronic , w których moglibyśmy umieszczać naszą reklamę.

Język strony jest zupełnie nieistotny (tak jak w przypadku reklam AdSense, lepsze kraje mają wyższy CPM).

Nasza strona to setupad.com

A teraz trochę więcej o nas:

Działamy na zasadzie header-bidding (możesz znaleźć więcej na youtube). W swojej sieci mamy złączone ponad 20 różnych sieci reklamowych (w tym Google AdSense a dokładniej Google Ad Exchange, więcej o tym tutaj - https://blog.ezoic.com/adsense-vs-google-ad-exchange /) W ten sposób odfiltrowujemy najgorsze reklamy, i na zasadzie aukcionu pomagamy el.stronom zarabiać więcej. Zazwyczaj co najmniej 20-30%, czasami nawet do 70%.

Nasze reklamy są w pełni zgodne ze standardami Google, nie ma wyskakującego okienka ani czegoś nieautoryzowanego, które mogłoby zaszkodzić dla pozycji Google.
Akceptujemy także el.stronicy filmów online w naszej sieci reklamowej.

Jak wycisnąć więcej niż Google Adsense?

Jesteśmy siecią reklamową łączącą wszystkie inne sieci reklamowe w jedną. W ten sposób odfiltrowane są nisko płatne reklamy. W te sieci jest podkluczony i Google AdSense. To wychodzi znacznie więcej niż z jednej sieci. Łączymy coraz więcej sieci, dlatego konkurencja o pozycję banera tylko się wzmacnia, a cena rośnie. Rynki zagraniczne mają większy impuls niż w Polsce, ponieważ tam jest więcej dostępnych sieci reklamowych.
Jeśli masz jakie pytania, napisz prywatną wiadomość.